Shades of Blue (TV seriál)

Krimi / Drama

USA, 2016 - 2017, 18 h 23 min (Minutáž: 15x45 min)

Stefan Czapsky

Jennifer Lopez, Dayo Okeniyi, Ray Liotta, Drea de Matteo, Warren Kole, Vincent Laresca, Hampton Fluker, Annie Chang, Santino Fontana, Sarah Jeffery, Dean Geyer, Lolita Davidovich, Beau Casper Smart, Kathryn Kates, Olga Merediz, Michael Laurence, Vanessa Vander Pluym, Kevin Collins, Alana O'Brien, Gino Anthony Pesi, Tama Filianga, Mark Deklin, Paloma Guzmán, Erica Ash, Marmee Cosico, Antonio Jaramillo, Shuler Hensley, Jordyn DiNatale, Jason Cerbone, Theo Stockman, Matthew Rauch, Michael Drayer, Donnie Keshawarz, Stephen Lang, Duane McLaughlin, Caleb McLaughlin, Jade Eshete, Anna Gunn, Margaret Colin, Ritchie Coster, Rick Zahn, Michael Esper, Nathan James, Leslie Silva, Dov Davidoff, Mimi Michaels, Steve Cirbus, Doris McCarthy, Geoff Schuppert, Al Sapienza, Cadden Jones, Anthony Ordonez, Natalie Hall, Quinn VanAntwerp, Mark Lotito, Jack Noseworthy, Madeline Weinstein, Sean Meehan, Marcus Callender, Sean Ringgold, Tyler Elliot Burke, Otto Sanchez, Anthony Chisholm, Casey Killoran, Owen Asztalos

Klidně s čistým svědomím dám čtyři hvězdy.Seriál určtiě není nic nového pod sluncem,ale má doopravdy slušné tempo a pořád se něco děje.JLo hraje doopravdy dobře a Liotta táhne seriál jak balvan na Mount Everest.Samozřejmě pár klišé a nějakých pitomostí je i zde,ale v celku jsem to vypustil a jen čekal na konec první série,která nahodila hned pár otázníčků.Sice se obávám trochu té vaty v dalších částech a stejného formátu,ale jestli bude druhá série ještě víc gradovat budu jen rád a mile překvapen.(30.5.2016)

FBI vydírá ne tak úplně košér policistku ve snaze dostat jejího šéfa, který vede ušpiněnou jednotku. Sice se to tváří tuctově, ale mě to celkem bavilo. Už sám fakt, že tu vlastně nevystupuje žádná vyloženě kladná postava vč. hlavní hrdinky, byl hodně příjemný a celá série má navíc docela solidní tempo, ačkoliv je fakt, že takové zkrácení na deset dílů by neškodilo. A vydařil se i casting. Jennifer Lopez hraje docela solidně, Ray Liotta si vzpomněl na své lepší časy, Warren Kole v roli agenta FBI neměl chybu a vyhovovali i další herci. Za mě palec nahoru a jsem rád za další řadu. 75%(8.5.2016)