Svatba na první pohled Austrálie

(pořad)
  • Austrálie Married at First Sight (Australia)
Reality-TV
Austrálie, 2015, 42 min

Může vzniknout skutečná láska mezi dvojicí, která se poprvé uvidí až u oltáře...? (TV Prima)

Jenda

Naprosto toxický pořad s toxickými lidmi, které nemají základní předpoklady k životu ve vztahu s jiným člověkem. Success rate "odborníků" je cca 1:100 a stejně se najdou lidi, kteří si myslí, že tam najdou pravou lásku, ve chvíli, kdy jim někdo strká kameru pod čumák. ()

FOCKE_WULF

Buďme si upřímní - Austrálie je sociální experiment. Po staletí jsme do této trestanecké kolonie zaváželi zločince, množili se a my teď můžeme kamerovat, jak to dopadlo. A tato krásná soutěž ještě umocňuje lidskou demenci. Ty vystajlované modelky s botoxovými zobáky, duck duck duck! Ty dramatické situace povrchních lidí! Ty sociální dynamiky narcisů, psychopatů, plejbojů a energetických upírů! I když samozřejmě uznávám, že nejlepší reality show jsou Hunger Games, vo tom žádná. ()

Viviane odpad!

První řada asi nejslušněji udělaná reality ze všech Svateb vůbec, držela se tématu, měla spád, nepřehrávala. Pouze 6 epizod bohatě stačilo, 3 hvězdy. Další řady sešup až k naprosté nekoukatelnosti. ()

coscarelli

Hrané- nehrané, po tom Prd! Aranžmá na úrovni, ALE mne ide o INTRIGYYYY!!! joooo! Intrigy ma sýtia, v tom guláši rôznorodych charakterov ( pipka, mrcha, mama , typek, drsnak, normalňak, pozer, farmar atď..) je toho Viac, nielen to! Ja sa nehanbím, je to napinavejsie ako Manuela a iné -ely.. . ()