Greyzone (TV seriál)

• Švédsko

Gråzon

Drama / Thriller

Dánsko / Švédsko, 2018, 7 h 11 min (Minutáž: 43–44 min)

Birgitte Hjort Sørensen, Ardalan Esmaili, Joachim Fjelstrup, Tova Magnusson, Johan Rabaeus, Lars Ranthe, Özlem Saglanmak, Karin Franz Körlof, Kida Khodr Ramadan, Stine Schrøder Jensen, Morten Kirkskov, Josephine Raahauge, Emelie Wallberg, Anders Heinrichsen, Ramadan Huseini, Ulrike Krumbiegel, Karin Lithman, Thomas Niehaus, Figge Norling, Troels Thorsen, Sus Wilkins, Besir Zeciri, Anna Åström, Anders Berg, Bengt Braskered, Peter Carlberg, Thomas Chaanhing, Milan Dragišić, Siw Erixon, Morten Feldt, Rasmus Kjær Flensborg, Fredrik Gunnarsson, Lado Hadzic, Nicolai Dahl Hamilton, Gabriel Flores Jair, Ia Langhammer, Anders Brink Madsen, Magnus Mark, Anders Mossling, Tobias Lunn Nielsen, Ulrika Nilsson, Thue Ersted Rasmussen, Hana Shuan, Morten Vang Simonsen, Sadi Tekelioglu, Jessica Liedberg, Johanna Brüel, Virgil Katring-Rasmussen, Maher Khatib, Lars Malmquist, Mattias Malmros, Devran Orhan, Pär Stojiljkovic Malmström, Andy Stoll, Christopher Wollter, Kristoffer Bjerre Aagesen, Jahnni Bashir, Moussa Brahimi, Rebecka Carlsson, Olaf Højgaard, Martin Dam Jensen, Ali Kazim, Daniel Kjær, Jens Møller Laursen, Jean Skjoldemose, Daniel Hugo Sørensen, Rasmus Thorsen, Marianne Høgsbro, Sara Ullner, Henrik Færch, Mohammed Rafeh, Villje Katring-Rasmussen, Sofie Torp, Britta Wesley Bech, Lennart Falk, Afshin Firouzi, Hans E. Fogh, Susanne Hacke, Rikke Gottschalck Johnsen, Mie Katring-Rasmussen, Gaspard Nicolas Perrier, Henrik Steno, Rikke Stovell, Ditlev Ulriksen, Jimmy Endeley, Matteus Törnros, Birgitte Bruun, Mikkel Storgaard, Munir Avn, Kim Vedel, Peter Gilsfort, Evrim Benli, Frank Jensen, Morten Bjørn, Anna Gunnarson

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Svinský policajti. Vlastní neschopnost schovají za obvyklé " museli jsme, nedalo se nic lepšího dělat, for greater good etc" a jede se dál, kaňonem temným, kolem bílých skal. Je smutné se dívat na neschopné policajty, kteří nezasahují v zájmu jakéhosi "vyššího dobra" a sledují vraždy nevinných a nezúčastněných spoluobčanů v přímém přenosu. Jak jsem byl odjakživa proti brutálním akcím amerických poldů, dochází mi až teď, že v některých případech jsou a budou nezbytné. Ty vousatý šmejdy vzít na týden na Guantánamo, tak prozradí i to, co nevědí.(12.3.2019)

• VLADEK

Jako "příběhový" celek totálně nahovno, některé díly koukatelné - víc u jednotlivých dílů. S kolegy uživateli se u tohoto seriálu totálně míjím.(12.4.2019)

Amíci mají homeland , Francouzi zase Krycí legendy , Izraelci pro změnu faudu , seveřané se pokusili o něco na ten způsob. Greyzone sice nedosahuje kvalit výše jmenovaných seriálů, přesto ho můžu s klidným svědomím doporučit.(5.4.2019)