Příběh koček

Gary Wang

Haowei Guo

Ye Yuan, Zhou Yu

• megajalec

Hľadá sa Nemo v mačacej verzii. Slabé, nezaujímavé(31.7.2018)

Vtipný, dobrodružný i dojímavý príbeh o sile lásky otca k synovi nielen pre milovníkov mačiek.(26.7.2018)

Ale jo, celkem pěkná pohádka, určená pro maličké diváky, do toho, jako dospělá, asi nemám co mluvit. Je to taková vizuální vykrádačka Domácích mazlíčků, Zootropole a Madagaskaru, námět mi docela připomínal Nema, ale pokud to bereme, že je to určeno pro prcky, dá se to označit za povedený biják. Natočené byly už mnohem větší kraviny.. :-)(27.7.2018)

• zorrra

Toto bol totalny prepadak u nas...ziadna zabava,nemalo to poriadne ani ziadny dej,zaporak bol fakt hrozostrasny a normalne desivy,4-rocna dcera to psychicky nezvladala,ked sa chystal ist vykonat svoju "pracu" a celkovo,okrem peknej animacie,to nicim nezaujalo.(10.8.2018)

• Maud_Pie

Pekná animácia a nič viac. Keď idem na animák o mačiatku, tak čakám roztomilosť, zamilovanie sa do hlavnej postavy a hlavne zábavu. Po skončení som si pripadala oklamaná a chcela som naspäť vrátiť vstupné. Komentár môže obsahovať SPOILER. Hlavný hrdina ako mužská kópia Chloe z Tajného života maznáčikov a bol tam aj veľmi podobný zajko s mrkvou. Bola to nuda, nuda a nuda. Ďalej to pokračovalo ako Hľadá sa Nemo po mačkovsky, zase nuda a v jednom momente to bolo aj desivé. Jediný moment, keď sa deti v kine zasmiali bolo, keď Ara vrazila do okna. Zábava žiadna. Celý film som rozmýšľala o tej guľôčke, ktorá ako sa nakoniec ukázalo nič neznamenala. Potom prišiel divný mačací raj a nič nehovoriace filozofické úvahy. Číňania asi rozmýšľajú inak, lebo ja som to zjavne nepochopila. Nie, toto určite nechcem vidieť znova. Slovenský dabing celkom ušiel.(1.8.2018)

V kině bylo hodně malých dětí a myslím, že se i hodně bavili. Konec konců těm je film určen. Animace skvělá a kvalitní. Samotný příběh taky neurazí, má napětí i humor. Za mně a moje děti 3,5/4*.(15.8.2018)