Reklama

Reklama

Příběh koček

  • Čína Cats and Peachtopia (více)
Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný
Čína, 2018, 90 min

Obsahy(1)

Kocour Marvin se svým synem Samem to vyhráli. Žijí si na vysoké noze pohodlného domova, na svět koukají z výšky mrakodrapu a vůbec nic jim nechybí. Říká se, že kočky mají devět životů, a tihle kocouři využívají jenom ten první, spokojený a bez problémů. Znáte ale děti, chtějí poznat svět, něco zažít a malý kocourek by se navíc strašně rád podíval do pověstného ráje koček. Sestaví si vlastní létací stroj a vyráží na dobrodružství, o kterém se bude jednou vyprávět a točit filmy. Nasadí si brýle a je pryč! Kocouří táta Marvin musí překonat sám sebe, všechen svůj strach i nepříjemné vzpomínky z minulosti, a vydat se na záchrannou misi. Nejen do džungle velkoměsta, stopy totiž vedou do skutečné divočiny plné nástrah a divokých zvířat. Má sice pomocníka, barevnou papoušici Ara, i tak ho čeká cesta, kde se devět kočičích životů bude hodit. Všechny čeká hromada zážitků, zábavy a nečekaných setkání, o nichž by se jim bez odvahy malého kocoura ani nesnilo. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (24)

marhoul 

všechny recenze uživatele

Ale jo, celkem pěkná pohádka, určená pro maličké diváky, do toho, jako dospělá, asi nemám co mluvit. Je to taková vizuální vykrádačka Domácích mazlíčků, Zootropole a Madagaskaru, námět mi docela připomínal Nema, ale pokud to bereme, že je to určeno pro prcky, dá se to označit za povedený biják. Natočené byly už mnohem větší kraviny.. :-) ()

zsn 

všechny recenze uživatele

To je teda pohádka... kterou bych dětem zakázala. Mrtvá kočka matka a dítě, co se za ní žene. Pokyny upálit zvířata, spalovna zvířat a koťátko, které taktak vyvázlo z horoucího pekla. Ještě, že tomu malé děti nerozumí. Jde vidět, že je to asijská tvorba, kde by si kočičky nejraději naservírovali k obědu. Hnus. ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Za mě spokojenost prozatím animák roku (neviděl jsem Úžasňákovi 2 a asi už neuvidím nejspíše). Má to příběh sympatické postavy a kvalitní animaci. Jediné co tomu chybí je humor kromě jedné scény kdy ara narazí do skla jsem zde nic nepostřehl. Záporák je na poměr animáků hodně drsný a jeho plán je maso tam měly trochu ulehčit. Když nebudete řešit detaily antilopu si půjčily z poslední Doby Ledové mývaly zase z Mojí oříškové loupeže tak se můžete i bavit. P.s poselství filmu je zbytečné celý film řeší Marvin, že nemůže opustit svého syna a nakonec ho tam stejně nechá ta jeho panička musí mít slušné trauma ztratit 2 milované kočky z 3 + aru. Jinak čím se ty kočky živily v tom kočičím ráji, když to bylo pod vodou? ()

Miseet 

všechny recenze uživatele

Tenhle animák jsem sledovala jen tak letmo, jelikož nedokázal udržet mou pozornost, a už se mi docela i vykouřilo z hlavy o čem to vlastně bylo.. ale možná jedině dobře. Kočičky mám ráda, to je taky možná ta jediná věc, proč je mé hodnocení trochu nadneseno. Není to nicméně pohádka, kterou bych mohla dále doporučit. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Na Číňany mám averzi a začne se to projevovat i na hodnocení jejich filmů. Příběh - divný, Animace - ne zrovna srovnatelné s rokem 2018, navíc barvy hodně halucinogení. Že jsem zaujatý kvůli každodennímu nošení roušky a díky čísnkému lhaní a díky těm dnes už statisících mrtvých a ekonomickému kolapsu zatímco si Číňan mastí kapsy? Pak potomstvo asi také, protože se u animáku v podstatě nudilo. Dobrý animák se stává rodičovou noční můrou. Proč? Protože je vyžadováno jeho opakované pouštění tak často až z něj rodič ve spaní umí citovat celé pasáže, případně z něj zná všechny písničky a navíc si je zpívá celý den v práci i když s tím bojuje co to dá... Ani jedno se u mne naštěstí u 猫与桃花源 neprojevilo. A celkem se divím, že někdo pověstný tím, že sežere vše co lítá (krom letadel), vše co se pohybuje po zemi (krom aut) a vše co plave (krom lodí) natočí film o tolika zvířátkách aniž by v něm ani jedno nesežral pokud možno s drápky a křídly... Dávám za dvě * * ()

Galerie (101)

Reklama

Reklama