poster

Příběh koček

 • Čína

  Mao jü tchao chua jüan

 • Čína

  猫与桃花源

 • Čína

  Mao yu tao hua yuan

 • Slovensko

  Smelé mačiatko

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Čína, 2018, 90 min

Režie:

Gary Wang

Scénář:

Gary Wang

Hudba:

Haowei Guo

Producenti:

Ye Yuan, Zhou Yu
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oveckaoa
  ****

  Za mě spokojenost prozatím animák roku (neviděl jsem Úžasňákovi 2 a asi už neuvidím nejspíše). Má to příběh sympatické postavy a kvalitní animaci. Jediné co tomu chybí je humor kromě jedné scény kdy ara narazí do skla jsem zde nic nepostřehl. Záporák je na poměr animáků hodně drsný a jeho plán je maso tam měly trochu ulehčit. Když nebudete řešit detaily antilopu si půjčily z poslední Doby Ledové mývaly zase z Mojí oříškové loupeže tak se můžete i bavit. P.s poselství filmu je zbytečné celý film řeší Marvin, že nemůže opustit svého syna a nakonec ho tam stejně nechá ta jeho panička musí mít slušné trauma ztratit 2 milované kočky z 3 + aru. Jinak čím se ty kočky živily v tom kočičím ráji, když to bylo pod vodou?(18.8.2018)

 • Maud_Pie
  *

  Pekná animácia a nič viac. Keď idem na animák o mačiatku, tak čakám roztomilosť, zamilovanie sa do hlavnej postavy a hlavne zábavu. Po skončení som si pripadala oklamaná a chcela som naspäť vrátiť vstupné. Komentár môže obsahovať SPOILER. Hlavný hrdina ako mužská kópia Chloe z Tajného života maznáčikov a bol tam aj veľmi podobný zajko s mrkvou. Bola to nuda, nuda a nuda. Ďalej to pokračovalo ako Hľadá sa Nemo po mačkovsky, zase nuda a v jednom momente to bolo aj desivé. Jediný moment, keď sa deti v kine zasmiali bolo, keď Ara vrazila do okna. Zábava žiadna. Celý film som rozmýšľala o tej guľôčke, ktorá ako sa nakoniec ukázalo nič neznamenala. Potom prišiel divný mačací raj a nič nehovoriace filozofické úvahy. Číňania asi rozmýšľajú inak, lebo ja som to zjavne nepochopila. Nie, toto určite nechcem vidieť znova. Slovenský dabing celkom ušiel.(1.8.2018)

 • marhoul
  ****

  Ale jo, celkem pěkná pohádka, určená pro maličké diváky, do toho, jako dospělá, asi nemám co mluvit. Je to taková vizuální vykrádačka Domácích mazlíčků, Zootropole a Madagaskaru, námět mi docela připomínal Nema, ale pokud to bereme, že je to určeno pro prcky, dá se to označit za povedený biják. Natočené byly už mnohem větší kraviny.. :-)(27.7.2018)

 • XdanteX
  *

  Co bys čekal od Číňana než vykrádačku. Nemo v provedení koček. Přitroublý táta kterému by to nikdo nevěřil se vydává na dobrodružnou cestu se svou prašťenou modrou kamarádkou za hledáním svého ztráceného syna...který je tentokrát MacGyver a nic tady nedává smysl, děje se to bez vysvětlení a něco se pro jistotu neděje vůbec, ale ty máš pochopit, že se to stalo i když to tam nebylo prostě protože proto... Nejde o to, že nejsem cílovka. Ale film, který vykrade evergreen a neřeší jak dějové tak filmové pravidla, může opravdu takhle už točit opravdu každý........jo a zlatý déšť...to tvůrci znají..stejně jako zisk..nic jiného neřeš. Čína at its best...(27.8.2018)

 • Tina.T
  **

  Sedmiletá dcera miluje kočky ve všech podobách, takže bylo jasné, že na tohle musíme jít. Jaké však bylo zklamání nás obou, když polovinu filmu proplakala, protože jí plno záběrů v tomhle filmu připadlo krutých. Musím říct, že mě taky. Kdo máte citlivější děti, buďte obezřetní. Já šla z kina zklamaná, dítě uplakané, jak kdyby jí trhali zub, uvaděčka jen zírala. Vzpomněla jsem si na vyprávění poměrně mnoha herců, jak líčili, jak je v dětství ovlivnil disneyovský snímek Bambi, kdy hlavnímu hrdinovi kolouškovi uhořela v lese maminka. Tady je to něco podobného. Za ty necitlivé záběry, kdy autorům mohlo dojít, že to dětem bude líto, dávám jen ty ubohé dvě hvězdičky. Kdepak chtít po Číňanech šťastný konec zrovna u koček...(25.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace