Reklama

Reklama

Příběh koček

  • Čína Cats and Peachtopia (více)
Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný
Čína, 2018, 90 min

Obsahy(1)

Kocour Marvin se svým synem Samem to vyhráli. Žijí si na vysoké noze pohodlného domova, na svět koukají z výšky mrakodrapu a vůbec nic jim nechybí. Říká se, že kočky mají devět životů, a tihle kocouři využívají jenom ten první, spokojený a bez problémů. Znáte ale děti, chtějí poznat svět, něco zažít a malý kocourek by se navíc strašně rád podíval do pověstného ráje koček. Sestaví si vlastní létací stroj a vyráží na dobrodružství, o kterém se bude jednou vyprávět a točit filmy. Nasadí si brýle a je pryč! Kocouří táta Marvin musí překonat sám sebe, všechen svůj strach i nepříjemné vzpomínky z minulosti, a vydat se na záchrannou misi. Nejen do džungle velkoměsta, stopy totiž vedou do skutečné divočiny plné nástrah a divokých zvířat. Má sice pomocníka, barevnou papoušici Ara, i tak ho čeká cesta, kde se devět kočičích životů bude hodit. Všechny čeká hromada zážitků, zábavy a nečekaných setkání, o nichž by se jim bez odvahy malého kocoura ani nesnilo. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Recenze (25)

XdanteX 

všechny recenze uživatele

Co bys čekal od Číňana než vykrádačku. Nemo v provedení koček. Přitroublý táta kterému by to nikdo nevěřil se vydává na dobrodružnou cestu se svou prašťenou modrou kamarádkou za hledáním svého ztráceného syna...který je tentokrát MacGyver a nic tady nedává smysl, děje se to bez vysvětlení a něco se pro jistotu neděje vůbec, ale ty máš pochopit, že se to stalo i když to tam nebylo prostě protože proto... Nejde o to, že nejsem cílovka. Ale film, který vykrade evergreen a neřeší jak dějové tak filmové pravidla, může opravdu takhle už točit opravdu každý........jo a zlatý déšť...to tvůrci znají..stejně jako zisk..nic jiného neřeš. Čína at its best... ()

zsn 

všechny recenze uživatele

To je teda pohádka... kterou bych dětem zakázala. Mrtvá kočka matka a dítě, co se za ní žene. Pokyny upálit zvířata, spalovna zvířat a koťátko, které taktak vyvázlo z horoucího pekla. Ještě, že tomu malé děti nerozumí. Jde vidět, že je to asijská tvorba, kde by si kočičky nejraději naservírovali k obědu. Hnus. ()

Reklama

marhoul 

všechny recenze uživatele

Ale jo, celkem pěkná pohádka, určená pro maličké diváky, do toho, jako dospělá, asi nemám co mluvit. Je to taková vizuální vykrádačka Domácích mazlíčků, Zootropole a Madagaskaru, námět mi docela připomínal Nema, ale pokud to bereme, že je to určeno pro prcky, dá se to označit za povedený biják. Natočené byly už mnohem větší kraviny.. :-) ()

Miseet 

všechny recenze uživatele

Tenhle animák jsem sledovala jen tak letmo, jelikož nedokázal udržet mou pozornost, a už se mi docela i vykouřilo z hlavy o čem to vlastně bylo.. ale možná jedině dobře. Kočičky mám ráda, to je taky možná ta jediná věc, proč je mé hodnocení trochu nadneseno. Není to nicméně pohádka, kterou bych mohla dále doporučit. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Na Číňany mám averzi a začne se to projevovat i na hodnocení jejich filmů. Příběh - divný, Animace - ne zrovna srovnatelné s rokem 2018, navíc barvy hodně halucinogení. Že jsem zaujatý kvůli každodennímu nošení roušky a díky čísnkému lhaní a díky těm dnes už statisících mrtvých a ekonomickému kolapsu zatímco si Číňan mastí kapsy? Pak potomstvo asi také, protože se u animáku v podstatě nudilo. Dobrý animák se stává rodičovou noční můrou. Proč? Protože je vyžadováno jeho opakované pouštění tak často až z něj rodič ve spaní umí citovat celé pasáže, případně z něj zná všechny písničky a navíc si je zpívá celý den v práci i když s tím bojuje co to dá... Ani jedno se u mne naštěstí u 猫与桃花源 neprojevilo. A celkem se divím, že někdo pověstný tím, že sežere vše co lítá (krom letadel), vše co se pohybuje po zemi (krom aut) a vše co plave (krom lodí) natočí film o tolika zvířátkách aniž by v něm ani jedno nesežral pokud možno s drápky a křídly... Dávám za dvě * * ()

Galerie (101)

Reklama

Reklama