poster

Příběh koček

 • Čína

  Mao jü tchao chua jüan

 • Čína

  猫与桃花源

 • Čína

  Mao yu tao hua yuan

 • Slovensko

  Smelé mačiatko

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Čína, 2018, 90 min

Režie:

Gary Wang

Scénář:

Gary Wang

Hudba:

Haowei Guo

Producenti:

Ye Yuan, Zhou Yu
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Maud_Pie
  *

  Pekná animácia a nič viac. Keď idem na animák o mačiatku, tak čakám roztomilosť, zamilovanie sa do hlavnej postavy a hlavne zábavu. Po skončení som si pripadala oklamaná a chcela som naspäť vrátiť vstupné. Komentár môže obsahovať SPOILER. Hlavný hrdina ako mužská kópia Chloe z Tajného života maznáčikov a bol tam aj veľmi podobný zajko s mrkvou. Bola to nuda, nuda a nuda. Ďalej to pokračovalo ako Hľadá sa Nemo po mačkovsky, zase nuda a v jednom momente to bolo aj desivé. Jediný moment, keď sa deti v kine zasmiali bolo, keď Ara vrazila do okna. Zábava žiadna. Celý film som rozmýšľala o tej guľôčke, ktorá ako sa nakoniec ukázalo nič neznamenala. Potom prišiel divný mačací raj a nič nehovoriace filozofické úvahy. Číňania asi rozmýšľajú inak, lebo ja som to zjavne nepochopila. Nie, toto určite nechcem vidieť znova. Slovenský dabing celkom ušiel.(1.8.2018)

 • oveckaoa
  ****

  Za mě spokojenost prozatím animák roku (neviděl jsem Úžasňákovi 2 a asi už neuvidím nejspíše). Má to příběh sympatické postavy a kvalitní animaci. Jediné co tomu chybí je humor kromě jedné scény kdy ara narazí do skla jsem zde nic nepostřehl. Záporák je na poměr animáků hodně drsný a jeho plán je maso tam měly trochu ulehčit. Když nebudete řešit detaily antilopu si půjčily z poslední Doby Ledové mývaly zase z Mojí oříškové loupeže tak se můžete i bavit. P.s poselství filmu je zbytečné celý film řeší Marvin, že nemůže opustit svého syna a nakonec ho tam stejně nechá ta jeho panička musí mít slušné trauma ztratit 2 milované kočky z 3 + aru. Jinak čím se ty kočky živily v tom kočičím ráji, když to bylo pod vodou?(18.8.2018)

 • zsn
  **

  To je teda pohádka... kterou bych dětem zakázala. Mrtvá kočka matka a dítě, co se za ní žene. Pokyny upálit zvířata, spalovna zvířat a koťátko, které taktak vyvázlo z horoucího pekla. Ještě, že tomu malé děti nerozumí. Jde vidět, že je to asijská tvorba, kde by si kočičky nejraději naservírovali k obědu. Hnus.(26.12.2018)

 • Karell840
  odpad!

  Propagandistická slátanina o tom, že když má zlo rudou pásku (mývalové v tomto případě), tak je to vlastně v pořádku, když po vás jdou, a pak také o tom, že když utečete za plot do ráje tak to není vždy dobře, bude vám chybět domov a je dobré se vrátit. Hezké animace, děj relativně nudný. Chápu, že máme svobodu slova, ale tady distributor neměl soudnost.(7.2.2019)

 • XdanteX
  *

  Co bys čekal od Číňana než vykrádačku. Nemo v provedení koček. Přitroublý táta kterému by to nikdo nevěřil se vydává na dobrodružnou cestu se svou prašťenou modrou kamarádkou za hledáním svého ztráceného syna...který je tentokrát MacGyver a nic tady nedává smysl, děje se to bez vysvětlení a něco se pro jistotu neděje vůbec, ale ty máš pochopit, že se to stalo i když to tam nebylo prostě protože proto... Nejde o to, že nejsem cílovka. Ale film, který vykrade evergreen a neřeší jak dějové tak filmové pravidla, může opravdu takhle už točit opravdu každý........jo a zlatý déšť...to tvůrci znají..stejně jako zisk..nic jiného neřeš. Čína at its best...(27.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace