Příběh koček

Gary Wang

Haowei Guo

Ye Yuan, Zhou Yu
  • Maud_Pie

Pekná animácia a nič viac. Keď idem na animák o mačiatku, tak čakám roztomilosť, zamilovanie sa do hlavnej postavy a hlavne zábavu. Po skončení som si pripadala oklamaná a chcela som naspäť vrátiť vstupné. Komentár môže obsahovať SPOILER. Hlavný hrdina ako mužská kópia Chloe z Tajného života maznáčikov a bol tam aj veľmi podobný zajko s mrkvou. Bola to nuda, nuda a nuda. Ďalej to pokračovalo ako Hľadá sa Nemo po mačkovsky, zase nuda a v jednom momente to bolo aj desivé. Jediný moment, keď sa deti v kine zasmiali bolo, keď Ara vrazila do okna. Zábava žiadna. Celý film som rozmýšľala o tej guľôčke, ktorá ako sa nakoniec ukázalo nič neznamenala. Potom prišiel divný mačací raj a nič nehovoriace filozofické úvahy. Číňania asi rozmýšľajú inak, lebo ja som to zjavne nepochopila. Nie, toto určite nechcem vidieť znova. Slovenský dabing celkom ušiel.(1.8.2018)

Za mě spokojenost prozatím animák roku (neviděl jsem Úžasňákovi 2 a asi už neuvidím nejspíše). Má to příběh sympatické postavy a kvalitní animaci. Jediné co tomu chybí je humor kromě jedné scény kdy ara narazí do skla jsem zde nic nepostřehl. Záporák je na poměr animáků hodně drsný a jeho plán je maso tam měly trochu ulehčit. Když nebudete řešit detaily antilopu si půjčily z poslední Doby Ledové mývaly zase z Mojí oříškové loupeže tak se můžete i bavit. P.s poselství filmu je zbytečné celý film řeší Marvin, že nemůže opustit svého syna a nakonec ho tam stejně nechá ta jeho panička musí mít slušné trauma ztratit 2 milované kočky z 3 + aru. Jinak čím se ty kočky živily v tom kočičím ráji, když to bylo pod vodou?(18.8.2018)

• zsn

To je teda pohádka... kterou bych dětem zakázala. Mrtvá kočka matka a dítě, co se za ní žene. Pokyny upálit zvířata, spalovna zvířat a koťátko, které taktak vyvázlo z horoucího pekla. Ještě, že tomu malé děti nerozumí. Jde vidět, že je to asijská tvorba, kde by si kočičky nejraději naservírovali k obědu. Hnus.(26.12.2018)

• Karell840

Propagandistická slátanina o tom, že když má zlo rudou pásku (mývalové v tomto případě), tak je to vlastně v pořádku, když po vás jdou, a pak také o tom, že když utečete za plot do ráje tak to není vždy dobře, bude vám chybět domov a je dobré se vrátit. Hezké animace, děj relativně nudný. Chápu, že máme svobodu slova, ale tady distributor neměl soudnost.(7.2.2019)

• XdanteX

Co bys čekal od Číňana než vykrádačku. Nemo v provedení koček. Přitroublý táta kterému by to nikdo nevěřil se vydává na dobrodružnou cestu se svou prašťenou modrou kamarádkou za hledáním svého ztráceného syna...který je tentokrát MacGyver a nic tady nedává smysl, děje se to bez vysvětlení a něco se pro jistotu neděje vůbec, ale ty máš pochopit, že se to stalo i když to tam nebylo prostě protože proto... Nejde o to, že nejsem cílovka. Ale film, který vykrade evergreen a neřeší jak dějové tak filmové pravidla, může opravdu takhle už točit opravdu každý........jo a zlatý déšť...to tvůrci znají..stejně jako zisk..nic jiného neřeš. Čína at its best...(27.8.2018)