poster

Příběh koček

 • Čína

  Cats and Peachtopia

 • Čína

  Mao jü tchao chua jüan

 • Čína

  猫与桃花源

 • Čína

  Mao yu tao hua yuan

 • Slovensko

  Smelé mačiatko

 • Kanada

  Cats and Peachtopia

 • Nový Zéland

  Cats

 • Austrálie

  Cats

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Čína, 2018, 90 min

Režie:

Gary Wang

Scénář:

Gary Wang

Hudba:

Haowei Guo

Producenti:

Ye Yuan, Zhou Yu

Střih:

Zhao Ji
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zsn
  **

  To je teda pohádka... kterou bych dětem zakázala. Mrtvá kočka matka a dítě, co se za ní žene. Pokyny upálit zvířata, spalovna zvířat a koťátko, které taktak vyvázlo z horoucího pekla. Ještě, že tomu malé děti nerozumí. Jde vidět, že je to asijská tvorba, kde by si kočičky nejraději naservírovali k obědu. Hnus.(26.12.2018)

 • Karell840
  odpad!

  Propagandistická slátanina o tom, že když má zlo rudou pásku (mývalové v tomto případě), tak je to vlastně v pořádku, když po vás jdou, a pak také o tom, že když utečete za plot do ráje tak to není vždy dobře, bude vám chybět domov a je dobré se vrátit. Hezké animace, děj relativně nudný. Chápu, že máme svobodu slova, ale tady distributor neměl soudnost.(7.2.2019)

 • Big Bear
  **

  Na Číňany mám averzi a začne se to projevovat i na hodnocení jejich filmů. Příběh - divný, Animace - ne zrovna srovnatelné s rokem 2018, navíc barvy hodně halucinogení. Že jsem zaujatý kvůli každodennímu nošení roušky a díky čísnkému lhaní a díky těm dnes už statisících mrtvých a ekonomickému kolapsu zatímco si Číňan mastí kapsy? Pak potomstvo asi také, protože se u animáku v podstatě nudilo. Dobrý animák se stává rodičovou noční můrou. Proč? Protože je vyžadováno jeho opakované pouštění tak často až z něj rodič ve spaní umí citovat celé pasáže, případně z něj zná všechny písničky a navíc si je zpívá celý den v práci i když s tím bojuje co to dá... Ani jedno se u mne naštěstí u 猫与桃花源 neprojevilo. A celkem se divím, že někdo pověstný tím, že sežere vše co lítá (krom letadel), vše co se pohybuje po zemi (krom aut) a vše co plave (krom lodí) natočí film o tolika zvířátkách aniž by v něm ani jedno nesežral pokud možno s drápky a křídly... Dávám za dvě * *(18.4.2020)

 • oveckaoa
  ****

  Za mě spokojenost prozatím animák roku (neviděl jsem Úžasňákovi 2 a asi už neuvidím nejspíše). Má to příběh sympatické postavy a kvalitní animaci. Jediné co tomu chybí je humor kromě jedné scény kdy ara narazí do skla jsem zde nic nepostřehl. Záporák je na poměr animáků hodně drsný a jeho plán je maso tam měly trochu ulehčit. Když nebudete řešit detaily antilopu si půjčily z poslední Doby Ledové mývaly zase z Mojí oříškové loupeže tak se můžete i bavit. P.s poselství filmu je zbytečné celý film řeší Marvin, že nemůže opustit svého syna a nakonec ho tam stejně nechá ta jeho panička musí mít slušné trauma ztratit 2 milované kočky z 3 + aru. Jinak čím se ty kočky živily v tom kočičím ráji, když to bylo pod vodou?(18.8.2018)

 • Maud_Pie
  *

  Pekná animácia a nič viac. Keď idem na animák o mačiatku, tak čakám roztomilosť, zamilovanie sa do hlavnej postavy a hlavne zábavu. Po skončení som si pripadala oklamaná a chcela som naspäť vrátiť vstupné. Komentár môže obsahovať SPOILER. Hlavný hrdina ako mužská kópia Chloe z Tajného života maznáčikov a bol tam aj veľmi podobný zajko s mrkvou. Bola to nuda, nuda a nuda. Ďalej to pokračovalo ako Hľadá sa Nemo po mačkovsky, zase nuda a v jednom momente to bolo aj desivé. Jediný moment, keď sa deti v kine zasmiali bolo, keď Ara vrazila do okna. Zábava žiadna. Celý film som rozmýšľala o tej guľôčke, ktorá ako sa nakoniec ukázalo nič neznamenala. Potom prišiel divný mačací raj a nič nehovoriace filozofické úvahy. Číňania asi rozmýšľajú inak, lebo ja som to zjavne nepochopila. Nie, toto určite nechcem vidieť znova. Slovenský dabing celkom ušiel.(1.8.2018)