poster

Batman: Bad Blood

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2016, 72 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sweat55
  ****

  Lepší než předchozí dva Son of Batman a Batman vs. Robin hlavně díky tunám akce, dobrým postavám (Nightwing si zaslouží sólovku jak hrom) a zajímavému vyústění dosavadní New 52 Batman trilogie. Finále se trochu táhlo, ale celkově to má něco málo přes hodinku, takže nuda rozhodně nehrozí.(8.4.2017)

 • NinadeL
  ****

  Pěkné naplnění oblíbené premisy na téma, že nejlepší příběhy s Batmanem jsou ty bez něj. Aneb Batwing a Batwoman v hlavních rolích. Jistě, chtělo by to více dialogů a méně akce, ale fakt, že příště se zapojí i Batgirl je prostě fajn. Souběžná linka příběhů z JL The New 52 si jede vlastní témata, tak by to nebylo DC, aby Batman zaostával s vlastní linkou. Skoro by to jinak ani nestálo za to, vracet se k Batman and his kiddos v Son of Batman a Batman Vs. Robin, takto je to skoro povinnost. A příjemná. Protože Katy Kane byla jedním z hlavních důvodů, proč jsem se do The New 52 zanořila. Dozrála k vlastní sérii v délce 40 sešitů a teď je konečně právoplatný parťák celého Bat-universa. Dobře pro ni, dobře pro nás. A hlavně pro Maggs.(8.2.2016)

 • Shakers
  ****

  Jay Oliva proste vie. Ta kamera a akcie opäť stáli za to. Ale aby som tu nespomínal len vizuálnu stránku, musím priznať, že ma prekvapil aj samotný príbeh a hrdinovia okolo Batmana (Nightwing, Robin, Batwoman, Batwing). A hlavne Robin, ktorý mi v predchádzajúcich Bat-animákoch (Son of Batman, Batman vs. Robin) neprirástol moc k srdcu. V celku fajn animák, no trochu ma zamrzela absencia Batmana. 80% - 4*(15.3.2016)

 • kaylin
  ***

  Trochu dospělejší animovaný film podle komiksu, který ukazuje to, co komiksy někdy potřebují. Hlavně tedy ty superhrdinské. Tím je temnota. K Batmanov seto hodí skvěle, ale myslím, že všechny ty postavy mohou dělat neznalému divákovi trochu zmatek. Těch různých Bat-verzí je prostě moc. Ale tohle patří v žánru k tomu lepšímu.(29.1.2016)

 • HiddenDragon
  ****

  Batman vpodstate "bez Batmana"? Proc ne :) Treti dil rady s Damianem, tedy skutecnym Batmanovym synem, je sice bat-postavami hodne "preplacany", ale ma opravdu solidni pribeh, ktery vraci Damianovu matku Taliu a Ligu stinu zpatky do hry. Autori se zrejme inspirovali jinde, protoze je tu par znamych motivu. Napr. hl zaporak Heretic podobny Baneovi a vykradeni Batmanovy zbrojnice ala "Dark Knight Rises" (2012), Luciux Fox opet znamy z Nolanovy trilogie, nebo ovladani mysli jako v "Kingsmanech" (2014). Dejovych prekvapeni je tu nekolik a dokonce je tu i lesbicka orientace - aneb LGBT hnuti vitezi :)) Zkratka Oliva vi, jak udelat dospely animak, jen to lehce prehnal s postavami, protoze tu narval asi vsechny gothamske superhrdiny. Hned na zacatku "uvolni plac" a necha Batmana umrit, takze na jeho misto musi nastoupit Nightwing. Z Himalaji se vraci spratek Damian, k tomu pribude tajemna Batwoman (ta uz je v DC vesmiru pomerne dlouho) a nakonec i Batwing (nova postava, od r. 2011). Batgirl uz nastesti ponechali v zaloze jen pro male cameo :) Je to zkratka takova netopyri seslost, protoze kdyz neni Batman na ulici, zlocinci maji pre a nekdo je musi srovnat. Zvlast, kdyz se na scene objevuje hromotluk Heretic a zaludny plan Ligy stinu... Slusne uzavreni (aspon myslim) Damianovy serie.(23.3.2017)

 • - Ide o prvé filmové zobrazenie Batwinga (Luke Fox). (Da_reba)

 • - Film je založen na komiksech "Batman: Battle for the Cowl" a "Batman: Incorporated". (kellne)

 • - Jason O'Mara v tomto filme už po piaty raz prepožičal hlas animovanému Batmanovi. (Da_reba)