Reklama

Reklama

Batman: Bad Blood

Trailer

Obsahy(1)

Batman se pohřešuje a v Gothamu, který přišel o svého ochránce, propuká zmatek. Bývalý Robin Dick Grayson obléká Batmanovu kápi a stává se novým Temným rytířem. Společně se samozvanou Batwoman a novým Robinem, Batmanovým synem Damianem, je Grayson rozhodnut odhalit tajemství Batmanova zmizení a postavit se nové hrozbě, kterou představuje tajemný muž jménem Heretic. (TwoFace)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (46)

jh666 

všechny recenze uživatele

Návrat ke starším animovaným Batmanům se sice stále nekoná, ale oproti Batman vs. Robin a Son of Batman se podle mě jedná o posun k lepšímu. Akce je dobrá, na animaci jsem si už zvykl a problémy s ní nemám. Navíc se nám konečně rozrůstá Batfamily. Tady je tedy asi problém pro ty, co postavy neznají z komiksů, protože se nám ve filmu objeví hned dvě (+ třetí má cameo na konci). Za mě 68 % ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Tak ako DC Universe Animated Original Movies zažili prvú krízu kvality medzi rokmi 2010 až 2012, druhá, verme že dočasná, trvá od roku 2014 dodnes. Rozum stojí nad tým, prečo DC venuje toľko energie takému biednemu námetu ako je Damian Wayne (Batmanov syn), že začínam mať konšpiračnú paranoju, že nás tým pripravujú na podobnú zápletku v Affleckovej sólovke. Úvahy bokom - Bad Blood vykazuje typické neduhy posledných DC animákov a to priveľký dôraz na akciu a fádny príbeh. Ten je tu konkrétne na hrane sebaparódie, keďže je to vlastne jedna veľká soap opera a keď sa odhalí identita maskovaného zabijaka, skoro som vybuchol od smiechu. Dúfam, že to je posledná etuda tejto ságy a žiadne ďalšie eskapády baby-Batmana nás už nečakajú. ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Jay Oliva proste vie. Ta kamera a akcie opäť stáli za to. Ale aby som tu nespomínal len vizuálnu stránku, musím priznať, že ma prekvapil aj samotný príbeh a hrdinovia okolo Batmana (Nightwing, Robin, Batwoman, Batwing). A hlavne Robin, ktorý mi v predchádzajúcich Bat-animákoch (Son of Batman, Batman vs. Robin) neprirástol moc k srdcu. V celku fajn animák, no trochu ma zamrzela absencia Batmana. 80% - 4* ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

3,5 DC animáky jsem vždycky miloval a těšil se na ně, ale v posledních letech je ta kvalita fakt kolísající a bohužel těch slabších přibývá. Za Bad Blood jsem rád z toho důvodu, že se nám tu objevili Batwoman, Batwing, nějací noví záporáci, docela cool verze Mad Hattera a Dick Grayson po nějakou dobu fungoval jako Batman. Příběhově je to bohužel tak nějak slabší. (btw. Taky jste měli ten pocit, že Talia je dvojčetem Black Widow? :-)) Takže ano, jsem rád, že tyto filmy, které přibližují komiksovou mytologii i filmovým divákům, stále vznikají, jsem rád, že DC neustále již 7-8 let vyprodukuje tři animáky ročně, ale myslím si, že by to chtělo zaměřovat se taky na jiné postavy než Batmana, jeho rodinu a Justice League. Co takhle další Wonder Woman? Green Arrow? Flash? Catwoman? Birds of Prey? Green Lantern? Jonah Hex? Spectre? případně adaptace nějakého Elseworlds ... Rozhodně je z čeho vybírat. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Pěkné naplnění oblíbené premisy na téma, že nejlepší příběhy s Batmanem jsou ty bez něj. Aneb Batwing a Batwoman v hlavních rolích. Jistě, chtělo by to více dialogů a méně akce, ale fakt, že příště se zapojí i Batgirl je prostě fajn. Souběžná linka příběhů z JL The New 52 si jede vlastní témata, tak by to nebylo DC, aby Batman zaostával s vlastní linkou. Skoro by to jinak ani nestálo za to, vracet se k Batman and his kiddos v Son of Batman a Batman Vs. Robin, takto je to skoro povinnost. A příjemná. Protože Katy Kane byla jedním z hlavních důvodů, proč jsem se do The New 52 zanořila. Dozrála k vlastní sérii v délce 40 sešitů a teď je konečně právoplatný parťák celého Bat-universa. Dobře pro ni, dobře pro nás. A hlavně pro Maggs. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (7)

  • Ide o prvé filmové zobrazenie Batwinga (Luke Fox). (Da_reba)
  • Film je založen na komiksech "Batman: Battle for the Cowl" a "Batman: Incorporated". (kellne)
  • Jason O'Mara v tomto filme už po piaty raz prepožičal hlas animovanému Batmanovi. (Da_reba)

Reklama

Reklama