Autoškola

Letom Svetom (E02)

(epizoda)

Autoškola začína mať svojich prvých nechcených zákazníkov, na základe čoho však Rudo postaví svoj nový plán ako sa dostať k dedičstvu zakopanému pod väznicou. Keď to nešlo popod zem, skúsia to vzduchom. Je odhodlaný pokúsiť sa pristáť rogalom na streche väznice a do pivnice sa spustiť komínom. Samozrejme s týmto šialeným plánom nesúhlasia úplne všetci členovia rodiny, naviac keď si idú navzájom tak trochu po krku. Ale skeptici sú nakoniec prevalcovaní odhodlanou väčšinou. Okrem toho má rodina dosť problémov s utečencom, väzňom Palim, po ktorom ako pitbul utrhnutý z reťaze, pátra neúnavný generál vo výslužbe Karol Hrom. V Paliho prípade bude musieť rodina pristúpiť k radikálnejšej forme skrývania. (TV Markíza)

tron

Nie, zatiaľ to nefunguje, no ako fanúšik bizarného humoru by som ešte úplne flintu do žita nehádzal. Čo nechápem sú tri veci. Prvá: zaznie slávna pesnička, ktorá to nakopne... a po pár sekundách skončí. Akože nevravím, že tam má hrať 20 minút, ale ustrihnúť ju v najlepšom čo-to vypovedá o (ne)profesionalite tvorcov (a o tom, že nechcú dať divákovi to, čo divák chce). Druhá: niektoré postavy sa smejú vtipom, čo by podľa mňa v komédii byť nemalo; postavy by mali zachovať vážnu tvár, vtedy pointa vtipu vynikne najlepšie. Tretia: kasting je na niektorých miestach výslovne strašný (Daniela Švecová, Karol Čálik, Peter Kadlečík). Čo ma naopak prekvapivo dosť baví sú absurdné, úžasne samoúčelné akčné vsuvky 73-ročného Emila Horvátha. Palce hore aj za Jána Koleníka (ktorého inak ako herca nemusím) a Dominiku Morávkovú-Zeleníkovú. ()

Sany33

Príbeh: Ak to nejde po zemou, treba to skúsiť vzdušnou cestou. Prevedenie: Opäť sa jedná o mega trápnosť na ktorej som sa tentoraz iba raz zasmial a síce na zdevastovaní nôh favoritkou. (Za to tá jedna hviezda). Drží to nad vodou aj dobre zvolená hudba ale inak je to tragédia. Pocity: Na vypnutie mozgu a pozeranie v pozadí pri varení, absolútne ideálne. 15% ()

mira007

Začínám si zvykat a tentokrát by se i našlo něco opravdu vtipného, určitě zlepšení oproti prvnímu dílu. Nastoupila zrzka Janka Kvantiková , muzika dobrá, ale jak píše Tron useknutá dřív než si jako divák začnu podupávat. ()