Epizody(8)

Komediálny seriál o rodine, ktorá sa nedobrovoľne dáva dokopy a kvôli vidine lepších zajtrajškov je ochotná lavírovať aj na hrane zákona. Dedko po svojej smrti zanechá celej rodine videosprávu, v ktorej prezradí pravdu o peniazoch, ktoré spolu s bratom vyhrali za komunizmu v Rakúsku. Vtedy ich kvôli režimu nemohli míňať, a tak ich zakopali. Bohužiaľ tam, kde ich zakopali, časom vyrástla väznica. Dedko s bratom sa preto k peniazom nikdy nedostali. Navyše, kvôli nim sa rozhádala celá rodina. Dedko dáva šancu celému svojmu pokrvnému príbuzenstvu, aby získali svoje dedičstvo späť. A tak sa chtiac-nechtiac dávajú dokopy členovia rodiny, ktorí si často nevedia prísť ani na meno, a pokúšajú sa spoločne dostať k dedičstvu zakopanému pod väznicou. Rozhodnú sa kúpiť starú Autoškolu neďaleko väznice, všetci sa tam nasťahujú a tu sa začína ich strastiplná honba za pokladom. Predtým, ako nájdu cestu k peniazom, však musia nájsť cestu jeden k druhému. Musia sa naučiť žiť pod jednou strechou, čo sa ukazuje byť náročnejšie ako sa na prvý pohľad zdalo... (TV Markíza)

Moredogs

Je pravda že na taku produkciu je to amaterizmus ale ked sa na to divam nezaujato tak vysledok nie je marny. Asi som naskočil na spravnu vlnu. Intelektuali CSFD (hlupaci), vaše hodnotenia nechapem, niekdedy date blbosti 5 hviezd a inokedy podhodnotite skvelu vec, čo ale toto nie je, ale nie je to ani zle, a stoji za zhliadnutie a netreba porovnavat napr. HBO s Markizou kde cielova skupina je uplne ina.Problem je v zaujatosti a debilov čo hodnotia po 10 minutach (to je ubohost) je kopa (nie nieste vynimočni ako sa citite) a ano aj tu na csfd, 63% ()

mira007

Slovenský komediální seriál na pomezí grotesky má pár nadějných pozitiv: 1) námět prokopat se do vězení, kam kdysi ukryl táta lupič prachy nebyl marný ikdyž ani originální 2) muzika - permanentní sled hitovek, které tomu dodávají drajf 3) pár momentů, kdy jsem se opravdu zasmál ) nejlepší je akční duo Horváth a Domi Morávková Zelníková. Bohužel jako celek je to zasloužený propadák, protože těch pár dobrých momentů je propojeno velkou nefunkční nezábavnou až trapnou vatou. Ani jako oddechovka to nefunguje, na to je tam příliš nudných a rušivých pasáží. ()

Lacike

Po dlhych rokoch som to skusil s nejakym Slovenskym serialom (hlavne kvôli Dominike). Ale ani ja som necakal taky amaterizmus. Pointovanie gagov je na urovni Kamenakov a väcsina gagov nie je ani sama o sebe vtipna. Pouzitie hudobnych motivov zo starych americkych peciek bolo neskutocne trapne. Ked sa chlap na prvy pohlad zamiluje do zeny, tak by si mal reziser uvedomit, ze spomalene sa ma pohybovat zena a nie chlap. Takto ta scena pôsobila WTF. Herecke vykony skoro vsetkych su stokrat horsie ako z telenoviel na ktore vsetci nadavaju. Jediny kto to ustal je Karol Calik, ktory ani v takej mizerii nedokazal hrat otrasne. Len vdaka tomu, ze aspon jeho sceny akotak fungovali davam jednu hviezdicku. Slovaci by mali dat od komedii ruky prec. Na druhej strane ma ani nenapada zaner, ktory nam ide. 1/10. ()

MM_Ramone odpad!

Čo sa dá očakávať od narýchlo spichnutého televízneho seriálu, ktorý sa objavil na obrazovke súkromnej komerčnej shit televízie Markíza? Čo možno chcieť od výtvoru, ktorý zrežíroval babrák Tomáš Jančo? Čo by ste chceli od titulu, v ktorom hlavnú úlohu stvárnil mentálne zaostalý kretén Juro Kemka? Pri tejto otrasnej trojkombinacii musí byť predsa každému priemerne inteligentnému divákovi jasné, že to bude jeden primitívny, nepozerateľný, podradný odpad! ()

Sany33

Zo začiatku som tomu dal šancu nakoľko seriál naberal tempo aj napriek tomu, že sa opieral o nezmyselné rozuzlenia. Ale asi od polovice evidentne strácal dych a to najhoršie je, že strácal aj humor. A to sa takýmto seriálom nedá odpustiť. Vlastne som to dopozeral do konca iba kvôli Dominike ale do budúcna sa takýmto veciam aj napriek tomu vyhnem. 17% ()

• Dominika Morávková-Zeleníková o natáčení uvedla: „Natáčení bylo velmi příjemné. Byla to moje první zkušenost s komediálním seriálem a přiznám se, že jsem si to zpočátku nevěděla docela představit. Myslím si totiž, že jsem spíše dramatická herečka.“ (SONY_)