Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V americkom veľkomeste vypukne Zombie nákaza. Ľudia sa začnú meniť na nemŕtvych. V tom čase do mesta prichádza viceprezident, no budova, v ktorej sa nachádza, musí čeliť útoku nakazených. Jeho ochranka situáciu nezvláda, a tak sú na pomoc povolané jednotky Navy Seals, ktoré majú dostať situáciu pod kontrolu a ochrániť viceprezidenta. (Marceloo)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Je to kompetentne natocene. Vzhladom na rozpocet, ktory tipujem na 1-2 mega to vyzera dost slusne. Tvorcovia si boli vedomi svojich moznosti a tak sa drzali pri zemi, takze sa dockame len par trapnych digitalnych vybuchov. Akcia je prehladne naocena. Hlavnym problemom je, ze je jej strasne malo. Väcsinu filmu postavy kecaju o svojich pocitoch a podobnych volovinach, ktore vo filme o zombie nechceme vidiet. Bolo celkom roztomile vidiet po rokoch Dudikoffa, ale vyfasoval klasicku ulohu manika za stolom, takze si svoj predrazeny part odohral za 1 den. Ale aspon mali tvorcovia nejake znamejsie meno na plagat. Vysledkom je po technickej stranke solidne natoceny film, ktory vdaka minimu akcie dost nudi. 4/10. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

U podobných céčkových výplachů obyčejně záleží na tom, kolik je tu nechtěně vtipných momentů a silikonových krasavic. Tady nebylo ani jedno a kupodivu se tu našla sem tam solidní béčková akce a pár slušně vypadajících zombíků. Samozřejmě žádná sláva to není, ale i výše zmíněná pozitiva mě tady překvapily, takže s klidným svědomím můžu říct, že to není tak špatné, jak to vypadá. 30% ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Každoročně se vedle ultra levných monster filmů natočí i celá hromada céčkových zombie hororů a většina z nich opravdu nestojí za zvýšenou pozornost. Navy Seals vs. Zombies jsou toho zdárným příkladem, ale zde to naštěstí nebyla úplná katastrofa. Nicméně originální DVD bych si určitě nekoupil! Pokud však máte rádi tento druh laciné podívané, při které budete spíše kroutit hlavou nad hloupým scénářem, než abyste se stali svědky napínavé a dech beroucí podívané, jste tady na správném místě. Originální nápady a kvalitní scénář? Tak o tom si však můžeme nechat jen zdát! Každopádně divák nebude ochuzen o menší zástup extra rychlých zombie, které ze všeho nejraději útočí na krční tepnu, skáčou po zídkách, nebo si dokonce umí otevřít i dveře. No a proti nim stojí skupina vojáků, kteří se v mnohých situacích chovají jako úplní zelenáči. U podobně „kvalitních“ filmů však nejde o žádnou raritu, takže mě to už vůbec nepřekvapilo. Našlo se tu ovšem i několik slibných momentů a to především v prostřední části filmu. Asi nejvíc jsem byl zvědavý na přítomnost Michaela Dudikoffa, ale tenhle druhořadý akční herec tu hrál jen druhé housle. Což bude možná pro některé jeho fandy velké zklamání. 30% ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|34%| Tak co tu máme za béčko ? Celkem obyčejně natočené a to se zombíky. No, chápu, že rozpočet byl evidentně malý, ale i tak mě to prakticky jako celek vůbec nebavilo. Akce tu celkem je, po druhé půli se to víc a víc rozjíždí, takže se tu skoro furt něco děje. Jen jsem z žádné scény necítil žádný pravý moment, který by mě dostal. Takže převážně obyčejné střílení, nic víc. Velkou chybu film nemá, jen je to děsně nezáživné a o ničem. Herecké obsazení je takové normální. Michael Dudikoff sice neměl žádnou akční scénu, ale i tak mě dost bavil – možná to bylo tím, že jsem ho dlouho neviděl, jeho návrat rozhodně vítám a těším se až se (alespon v to doufám) vrátí k pár akčním béčkům s tím, že ho chci vidět v akci. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

V Americkom velkomeste vypukne Zombie nákaza a ludia sa začnú meniť na nemŕtvych. V tom čase do mesta prichádza viceprezident a budova, v ktorej sa nachádza, musí čeliť útoku nakazených. Jeho ochranka situáciu nezvláda a tak sú na pomoc povolané jednotky Navy Seals, ktoré majú dostať situáciu pod kontrolu a ochrániť viceprezidenta. - Už od začiatku to vyzeralo ako horor z kanálu SyFy. Postupne sa to však mierne zlepšilo a dočkal som sa aj nejakej akcie. Za najsilnejšiu stránku tohto hororu považujem kameru. Tá bola podla mňa dokonalá, napr. zábery vzletu lietadla z lode. Velká škoda, že ostatné aspekty už takej úrovne nedosiahli. Problémom bolo to, že Zombie sa tu objavili približne každých desať minút a len na malú chvílu. S maskami sa tvorcovia velmi netrápili a tak majú Zombie poväčšinou len malé krvavé flaky na tvári. Vojaci vyzerali ako keby niekto prišiel medzi miestnych pijanov a spýtal sa ich, kto sa chce stať filmovou hviezdou a oni túto ponuku s radosťou prijali. Hudba bola pre tento druh hororu správne zvolená, ale nenašli sa tu žiadne soundtracky, ktoré by pomáhali tvoriť atmosféru. Vďaka tomu perfektnému vizuálu by boli 2* málo, takže dávam velmi slabé 3*. + herečka z Final Destination 4, Mirrors 2, Final Destination 5, 13 Sins a From Dusk Till Dawn: The Series ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama