Reklama

Reklama

Mimi šéf: zpátky ve hře

(TV seriál)
  • USA The Boss Baby: Back in Business
Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy
USA, (2018–2020), 19 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Série(4) / Epizody(49)

Obsahy(1)

S pomocí svého staršího bratra a spolupachatele Tima se Mimi šéf prodírá drsnou firemní džunglí společnosti BabyCorp a snaží se dosáhnout nemožného: rovnováhy mezi prací a soukromím. (TV Minimax)

Recenze (3)

HenryX018 

všechny recenze uživatele

Zabaví. Animace tady oproti celovečernímu filmu neskutečně spadla, ale to se dá pochopit. Zápletka je také o dost slabší, ale malé děti to perfektně pobaví. 4/10 ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

"Back In Business" je v podstate porovnateľným doplnkovým seriálom, aký mali také animované trháky ako Madagaskar, Ako si vycvičiť draka, Kung-Fu Panda a podobné. Slabé animácie, umelý scenár a naozaj veľmi detinské príbehy, ktoré možno fungujú na malé deti, ale pre dospeláka je to v zásade len strata času. Varenie z vody z dobrého originálneho námetu, nič viac. 40 % ()

Reklama

bicekz 

všechny recenze uživatele

Celkově se jedná o průměrný seriál. Nějak základně pobaví. Také musím uznat, že tvůrci seriálu se postupně lepší. První sérii považuji za nic moc, spíše pro děcka. Ve druhé sérii se díky boji s důchodci stává seriál zábavným i pro dospělé. Ve třetí sérii oceňuji, že se boji proti úhlavnímu nepříteli nevěnují všechny díly - naopak se nepřítel zjistí až po půlce série. I ve třetí sérii jde vidět, že se tvůrci zlepšili. Díky rostoucímu potenciálu se velmi těším na další sérii (snad bude). ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama