poster

Mimi šéf: zpátky ve hře (TV seriál)

 • USA

  The Boss Baby: Back in Business

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2018–2020, 14 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Marla Frazee (kniha)

Hudba:

Ryan Elder

Střih:

Matt Barrios
(další profese)
 • bicekz
  ***

  Celkově se jedná o průměrný seriál. Nějak základně pobaví. Také musím uznat, že tvůrci seriálu se postupně lepší. První sérii považuji za nic moc, spíše pro děcka. Ve druhé sérii se díky boji s důchodci stává seriál zábavným i pro dospělé. Ve třetí sérii oceňuji, že se boji proti úhlavnímu nepříteli nevěnují všechny díly - naopak se nepřítel zjistí až po půlce série. I ve třetí sérii jde vidět, že se tvůrci zlepšili. Díky rostoucímu potenciálu se velmi těším na další sérii (snad bude).(31.3.2020)

 • HenryX018
  **

  Zabaví. Animace tady oproti celovečernímu filmu neskutečně spadla, ale to se dá pochopit. Zápletka je také o dost slabší, ale malé děti to perfektně pobaví. 4/10(1.2.2020)

 • blondboss
  **

  "Back In Business" je v podstate porovnateľným doplnkovým seriálom, aký mali také animované trháky ako Madagaskar, Ako si vycvičiť draka, Kung-Fu Panda a podobné. Slabé animácie, umelý scenár a naozaj veľmi detinské príbehy, ktoré možno fungujú na malé deti, ale pre dospeláka je to v zásade len strata času. Varenie z vody z dobrého originálneho námetu, nič viac. 40 %(17.12.2018)