poster

Daphne a Velma

 • USA

  Daphne & Velma

Akční / Komedie / Krimi / Horor

USA / Kanada / Velká Británie, 2018, 72 min

Režie:

Suzi Yoonessi

Kamera:

Meena Singh

Hudba:

Sasha Gordon
(další profese)
 • Olík
  **

  Prequel, sequel, mystery, ten musí jít z kola ven. Neškodná, neambiciózní, nemastná, neslaná, future záležitůstka, pro desetileté slečny a těhotné matky. Ruku na ducha, on v pointě žádný hraný Scooby-Doo doposavad neudělal žádnou velkou díru do světa…..i když například ten s Prinzem jr., Gellar, Lillardem a Cardellini se o to alespoň viditelně pokoušel. Tady je však na první dobrou vidět, že skupinka kolem Suzi Yoonessi nemá větší ambice, než zaplnit část nedělního rána ve Studiu Kamarád. No co už, viděli jsme, přežili jsme a že by jsme se vyloženě nudili se taky říct nedá.(20.6.2019)

 • kaylin
  ***

  Tak mě tenhle hraný "prequel" ke Scooby-Doo bavil. Lepší než jiné hrané filmy s těmito postavami.(11.6.2018)

 • blackrain
  *

  Tak on je to opravdu hraný prequel ke Scooby-Doo. Já jsem si pořád říkala,co že je to za volovinu. No, nejsem asi pravou cílovou skupinou. Tou budou děcka kolem tří let věku, kteří si tenhle příběh užijí. Alespoň už vím, jak se holky seznámily. Možná, by to bylo lepší, kdyby to bylo animované. Více osolit a dokořenit.(31.7.2019)

 • Hanys_
  **

  Hraný prequel ke Scooby-Doo. Stopáž hoďka něco, zápletka tak nějak klasicky šáhlá (mozky) a sexy záporák. Za mě překvapivě dost v poho (vzhledem k té černé barvě tady).(9.7.2019)

 • Malarkey
  *

  To si takhle děláte na zahradě a jak Vás bolí celej člověk, tak máte po obědě chuť si u něčeho, třeba i blbýho, odpočinout. Tohle bylo ale víc než blbý. Za normálních okolností bych dal odpad, ale jelikož jsem se v některých momentech upřímně od srdce zasmál, tak mi bylo trapně, kdybych filmu jednu tu hvězdičku neuštědřil.(25.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace