Reklama

Reklama

Daphne a Velma

Obsahy(1)

Futurističtí roboti, bláznivé vychytávky a ti nejinteligentnější studenti se na škole Ridge Valley High vyskytují zcela běžně. Mezi ně nyní přibydou také chytrá a nadaná Daphne Blakeová (Sarah Jefferyová) a její nejlepší kamarádka z internetu, technicky zdatná hipsterka Velma Dinkleyová (Sarah Gilmanová). Ne všechno je ale na akademické půdě tak nevinné, jak se na první pohled zdá. Ty nejlepší žáky totiž začnou sužovat záhadná zmizení. Z kdysi veselých dětí překypujících energií se stávají jen prázdné figurky bez života. Dokáží se obě dospívající dívky setkat i ve skutečném životě a dodat si odvahy k tomu, aby překonaly svou vnitřní slabost a zachránily město před děsivou zkázou? Připravte se na příběh plný tajemna a napětí, který se odehrává v současném nebi všech mileniálů. (HBO Europe)

(více)

Recenze (22)

GameboyNES odpad!

všechny recenze uživatele

ultra sračka!!!!!! Předchozí SD filmy jsou vedle tohohle trapného průjmu umělecké díla. Zlatá Buffy polykačka upírů jako Daphne. Tahle poloopice bez špetky herectví fakt nefunguje. Proč Velmu hraje chlap? Kurva vždyť Linda Cardellini byla super mrdna. Jinak je to celé trapnější než celej kreslenej seriál dohromady! ()

Vabr odpad!

všechny recenze uživatele

Wtf. Tohle nemá se Scooby-Doo takřka nic společného. (Ne)podobnost je opět otřesná, jak vzhledově, tak i charakterově. Velma má v animáči a prvních dvou filmech takové to své charisma, ale tady sledujeme spíše její mrtvolu. Je strašně odtažitá a nesymptaická. Daphne by měla být správně taková ta hezká tvářička, která má různý fígle a umí se oblíkat. Ale tady to je spíš nějaký oteklý klon bez jakýchkoliv jejich typických schopností. Čerňošská Daphnina mám je opět "perla". Mohli by už tvůrci Scooby-Doo filmů přestat s tady tím vměšováním jiných ras, když Daphne je v animáči 100% běloška?? To že se poznali přes internet je taková ko*otina, wau tak určitě by se Daphne jen tak bavila s takovou šprtkou přes internet. Nelogičností je tady taková obrovitánská kupa, že to ani nemá cenu vypisovat, protože by se z tohoto komentáře stala slohovka. Jednu nelogičnost ale zmínit musím. To je prostě tak připitomělý, že by se ve školách TESTOVALY technologie!!! Bože, vždyť to by bylo ve skutečnosti tak nebezpečný! Ve školách se jednoduše nemají provádět žádné testy, maximálně tak na koronavirus. VYHODNOCENÍ: TOHLE PROSTĚ ANI NEPOČÍTÁM DO SCOOBY-DOO FILMŮ! ()

Reklama

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Hodně nepodařený film co vypadá jak nějaký sraz cosplayerek někde na youtube. Velma vypadá jak chlap s brýlemi a je nechutná už na pohled navíc není vůbec ani chytrá a nemá ani nápady vše vyloženě dedukuje na náhody a Daphne vypadá jak kdyby si  odskočila z nějakého srazu barbín a zatímco v animáku je spíše taková blbka tady je z ní novodobý Einstein  . Nefunguje zde ani humor jediné co je jako, že  vtipné je to jak ředitelka mluví s tím robotem a ten dron hanby jinak nic. 5 procent za herečku Daphne co hrála pak v Následnících. P.s žánry akční cože? komedie budiž tak možná pro 3 leté děti to i ten blbý Baby shark je vtipnější krimi ani omylem a horor ano , ale sledovat to ne, že by to bylo děsivé. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

To si takhle děláte na zahradě a jak Vás bolí celej člověk, tak máte po obědě chuť si u něčeho, třeba i blbýho, odpočinout. Tohle bylo ale víc než blbý. Za normálních okolností bych dal odpad, ale jelikož jsem se v některých momentech upřímně od srdce zasmál, tak mi bylo trapně, kdybych filmu jednu tu hvězdičku neuštědřil. ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Ale naozaj toto nieje ani v modrých číslach. Proste toto už nieje scooby-doo. Daphne a Velma je tak pre vekový rozsah 10-15 rokov. Ostatní sa budete nudiť alebo film vypnete. A asi preto veľa používateľov hodnotilo odpadom alebo hviezdičkou. Ani jedna z herečiek nebola príliš dobrá. Krátka stopáž sa ale vydarila a na zabitie času postačilo. Ale inak hlúposť. 2* ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama