Reklama

Reklama

Daphne a Velma

Obsahy(1)

Futurističtí roboti, bláznivé vychytávky a ti nejinteligentnější studenti se na škole Ridge Valley High vyskytují zcela běžně. Mezi ně nyní přibydou také chytrá a nadaná Daphne Blakeová (Sarah Jefferyová) a její nejlepší kamarádka z internetu, technicky zdatná hipsterka Velma Dinkleyová (Sarah Gilmanová). Ne všechno je ale na akademické půdě tak nevinné, jak se na první pohled zdá. Ty nejlepší žáky totiž začnou sužovat záhadná zmizení. Z kdysi veselých dětí překypujících energií se stávají jen prázdné figurky bez života. Dokáží se obě dospívající dívky setkat i ve skutečném životě a dodat si odvahy k tomu, aby překonaly svou vnitřní slabost a zachránily město před děsivou zkázou? Připravte se na příběh plný tajemna a napětí, který se odehrává v současném nebi všech mileniálů. (HBO Europe)

(více)

Recenze (21)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

To si takhle děláte na zahradě a jak Vás bolí celej člověk, tak máte po obědě chuť si u něčeho, třeba i blbýho, odpočinout. Tohle bylo ale víc než blbý. Za normálních okolností bych dal odpad, ale jelikož jsem se v některých momentech upřímně od srdce zasmál, tak mi bylo trapně, kdybych filmu jednu tu hvězdičku neuštědřil. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Tak on je to opravdu hraný prequel ke Scooby-Doo. Já jsem si pořád říkala,co že je to za volovinu. No, nejsem asi pravou cílovou skupinou. Tou budou děcka kolem tří let věku, kteří si tenhle příběh užijí. Alespoň už vím, jak se holky seznámily. Možná, by to bylo lepší, kdyby to bylo animované. Více osolit a dokořenit. ()

Reklama

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Ale naozaj toto nieje ani v modrých číslach. Proste toto už nieje scooby-doo. Daphne a Velma je tak pre vekový rozsah 10-15 rokov. Ostatní sa budete nudiť alebo film vypnete. A asi preto veľa používateľov hodnotilo odpadom alebo hviezdičkou. Ani jedna z herečiek nebola príliš dobrá. Krátka stopáž sa ale vydarila a na zabitie času postačilo. Ale inak hlúposť. 2* ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Já nějak nevím. Něco tady bylo i fajn, ale toho špatného je tady fakt mnoho - třeba herečka, co hraje Daphne, se na ni vůbec nehodí (ale na druhou stranu, herečku Velmy vybrali dost dobře), příběh sice zajímavý. ale úplně hloupý, humorem to bylo strašně trapné (především pasáže, kde byl otec Daphne) a taky proč probůh matku Daphne hraje černoška? No, i když to má zajímavé části a vlastně jsem se u toho moc nenudil, i tak nemůžu dát víc, jak lepší 1*, na víc to prostě nemá. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Lituji dnešní děcka a omladinu. Musí furt čumět na všechny ty novodobé sračky, obohacené o komiksové hrdiny v „homo“ latexových oblečcích, všechno ta multi-kulti vyváženost, znehodnocování starých klasik…Ty vole tohle vidět jako vůbec první, v životě bych se na Scooby-Doo už nepodíval. Měl jsem to štěstí, že jsem vyrůstal v době, kdy se ještě točili solidní animované kousky (seriály) a kdy dávali děcka přednost čtení komiksů a knih, před běhám do kina na podobné sračky. Tohle nemělo pomalu ani hlavu ani patu, neskutečně trapné dialogy, triky i dementní scénář, který ještě okořenili o mulatku Daphne – minule zas udělali z Velmy asiatku…vracím se zpět k původnímu animovanému seriálu a na ty hrané filmy už z vysoka seru…Tohle nemohlo bavit ani 10-12 děcka, pro které to bylo viditelně cílené… ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama