Reklama

Reklama

Rozpal to ve Španělsku, šéfe!

(pořad)
  • Slovensko Rozpáľ to v Španielsku, šéfe!
Reality-TV
Česko, 2018, 36 min

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Obsahy(1)

Zdeněk Pohlreich rozpálí gril ve Španělsku! V zemi slunce, olivových hájů a citrusových plantáží, kde se prý dobrému jídlu a pověstné španělské vřelosti nelze vůbec vyhnout. Pojďme se tedy pobavit, poznat španělskou přírodu i kulturu a samozřejmě si pochutnat. Nejlákavější recepty vám pak Zdeněk představí krok za krokem. (TV Prima)

(více)

Recenze (7)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jeden z mála pořadů našeho plešatého šéfa, který jsem jaksi pozapomněl ohodnotit, když to běželo v TV. Zdeněk Pohlreich vařit umí to bezesporu, stejně jako ví, jak nalákat diváky sledovat jeho pořady. Tentokrát vyrazil do zahraničí, kde jsem si více užíval krás Španělska, než ty jeho kuchařské výtvory. Jako vizuálně vypadaly pěkně a některé věci bych si i dal o tom žádná. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Docela sympatická snaha o ozvláštnění v atraktivním prostředí. Může vykládat a krájet/sekat/potírat/míchat/restovat/flambovat/dochucovat cokoliv a stejně člověk dostane solidní chuť. Pohlreich to prostě má v sobě, ačkoliv si ho divák samozřejmě oblíbil primárně coby chlapíka s neuhlazeným slovníkem, jak brečí nad retro oblohou a fritovací kulturou. Tady nevštěpuje základy pro kvalitní fungování podniku, ale jednoduše naznačuje, že rozvařené špagety nebo vysušený losos nejsou tím, co by mělo nejen nad grilem omámit naše hosty. ()

Reklama

6thSun 

všechny recenze uživatele

Ze všech těch použitých surovin maj u nás na rohu v sámošce možná tak cibuli (a ještě ne červenou), ale kouká se na to pěkně. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Svojrázny kuchár Zdeněk Pohlreich je hviezdou českej súkromnej televízie Prima. Keď som ho prvý krát videl v roku 2009 v projekte "Áno, šéfe", tak som len čumel, že čo je to za exota. Zdalo sa mi ako keby Fantomas vyjebal strýka Festera do prdele a ten po deviatich mesiacoch vysral tohto namysleného vulgárneho kreténa. No ale bolo to aspoň niečo nové. Avšak všetky tie ďalšie narýchlo zbúchané pičoviny v ktorých sa Pohlreich objavil ma už vyložene srali. Tento ušmudlaný chlap sa mi fakt sprotivil. Stal sa z neho neznesiteľný odpad! ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama