Rozpal to ve Španělsku, šéfe! (TV pořad)

Rozpáľ to v Španielsku, šéfe!

Reality-TV

Česko, 2018, 36 min

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich
  • MM_Ramone

Svojrázny kuchár Zdeněk Pohlreich je hviezdou českej súkromnej televízie Prima. Keď som ho prvý krát videl v roku 2009 v projekte "Áno, šéfe", tak som len čumel, že čo je to za exota. Zdalo sa mi ako keby Fantomas vyjebal strýka Festera do prdele a ten po deviatich mesiacoch vysral tohto namysleného vulgárneho kreténa. No ale bolo to aspoň niečo nové. Avšak všetky tie ďalšie narýchlo zbúchané pičoviny v ktorých sa Pohlreich objavil ma už vyložene srali. Tento ušmudlaný chlap sa mi fakt sprotivil. Stal sa z neho neznesiteľný odpad!(14.6.2019)

Jeden z mála pořadů našeho plešatého šéfa, který jsem jaksi pozapomněl ohodnotit, když to běželo v TV. Zdeněk Pohlreich vařit umí to bezesporu, stejně jako ví, jak nalákat diváky sledovat jeho pořady. Tentokrát vyrazil do zahraničí, kde jsem si více užíval krás Španělska, než ty jeho kuchařské výtvory. Jako vizuálně vypadaly pěkně a některé věci bych si i dal o tom žádná.(13.12.2020)

Pohlreich opět skvělý(5.5.2018)

Ze všech těch použitých surovin maj u nás na rohu v sámošce možná tak cibuli (a ještě ne červenou), ale kouká se na to pěkně.(6.7.2018)

Zdenda je showman, prostředí je krásný a pokrmy lahodný už od pohledu.(23.8.2018)