Nevinná krutost

Česko, 2018

David Balda

David Balda
  • z.z.jarush

fake účty v akci(25.1.2019)

• Honzulik

Tak podle hodnocení nevím, asi jsem viděl nějaký jiný film... Pro mne z tohoto snímku přímo čiší až moc amatérismu, který mi nedovolí dát víc než jednu hvězdu za snahu. Ale lze pochopit, že Balda je hodně mladý a časem možná...(25.1.2019)

• 5tipes

Zcela naivní studentský film.(24.1.2019)

• JohnDiFool

Hmmm...ani trochu podozrivé... Takmer všetci užívatelia, čo tuná štedro nadelili 4 či 5 hviezd, majú zhodne po cca 200 hodnotení filmov (hranica na prejdenie testu znalostí a následnej možnosti posielania komentov...tam sa asi dačo zvrtlo či nedoplatilo). Poprosíme pár kamošov, poprípade spolutvorcov, nech mi zlepšia rating jasného Hrubého domáceho produktu? (SPOILER alert : je to sračka, páni a dámy). Nenápadné jak citrón za rohom. Zrejme treba zavolať "pár zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampama pro pana domácího", aby mu znížili tep, alebo rating na nulu.(27.1.2019)

• - Ve scéně, kde se odehrávala jízda s autem, natáčená dronem, bylo možné zahlédnout stín dronu na levé straně vozovky. (Bendadick)

• - Zvuk filmu byl na počátku postprodukce v kritickém stavu. Život mu zpět dodalo zvukové studio Eklen Sounds, v podání Ondřeje Coufala a Marka Berta Fuchse. (AudioMatters)