Pilotní díl (S01E01) (epizoda)

Pilot

Krimi / Drama / Romantický / Thriller

USA, 2018, 48 min

Sympatický stalker odvedľa.(4.1.2020)

// HBO udělala z incestu cool věc k diskuzi, Showtime zase ze sériového vraha děsně sympatického chlapíka se srdcem na správném místě, nyní je na řadě stanice Life (a čerstvě Netflix), aby proměnili vášnivého stalkera v boyfrienda roku. A za mě říkám - líp k tomu vykročit snad ani nešlo. Hlavní dvojice rozkošná, scénář je takovej dospělejší, temnější Riverdale, děj pochopitelně soustředěnější, na úvod zkrátka všechno sedí jak má. Tak snad ten zbytek nezklame. 9/10(9.12.2018)

Skvělý pilotní díl, který perfektně uvádí o čem ten seriál bude... Herecký casting je skvělý hlavně Penn Badgley v hlavní roli psychopatského stalkera, zatím to hraje velmi realisticky. A je působivý jak se tento herec probojoval ze seriálu Goosip girl do netflixovského seriálu You. Dějově co se týče, tak to na mě ani nepůsobilo nějak přeplněný... To vůbec... Zkrátka ideální start. Hudba je taky zajímavá, atmosféru to má vynikající a ani trošku jsem se nenudil, scénář je taky velmi úchvatný... Zralý aspoň na cenu EMY nebo Zlatý glóbus. Těším se na další díl.(17.3.2021)

Creepy a witty tak akurat. Herci dobre zvoleni. Lezie mi na nervy to ticho pouzivane ako vypipavatko vulgarizmov, naozaj je pre niekoho horsie slovo shit nez par dni stara mrtvola? A vadi mi, aky je nas Pan Chytry nemetodicky a lahko prichytitelny.(24.9.2018)

Super pilot, hodně napínavý a vyvážená tajemná atmosféra, kdo je vlastně zač typek a jak to půjde asi dál(15.10.2018)

• - Spoiler: Složité natáčení scény, ve které Beck (Elizabeth Lail) spadne opilá do kolejiště v metru na Greenpoint Avenue a Joe (Penn Badgley) ji zachrání, trvalo celých 8 hodin. (hansel97)