Reklama

Reklama

TY - Série 2

(série)
Trailer 2
Krimi / Drama / Romantický / Thriller
USA, 2019, 8 h 13 min (Minutáž: 45–51 min)

Předloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Hrají:

Penn Badgley, Victoria Pedretti, Ambyr Childers, Jenna Ortega, James Scully, Robin Lord Taylor, Adwin Brown, Carmela Zumbado, Marielle Scott, (více)
(další profese)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Seznamte se! Tenhle neobyčejný chlapík je Will Bettelheim. Právě dorazil do LA a slíbil si, že si dá od vztahů pauzu. Jenže láska si tě prostě najde. Stejně jako vražda. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (44)

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série víc hraje na efekt a nejenže už jde zcela otevřeně v Dexterových stopách (jeho jméno dokonce padne), ale současně jakoby tvůrci TY chtěli napravit chyby nejoblíbenějšího vraha Ameriky, respektive jeho tvůrců, které nasekali v poslední sérii. Chybí tomu určitá příběhová čistota, jakou disponovala první část a po vzoru hollywoodských sequelů jde dvojka cestou "všeho je víc", takže je tu skoro v každé epizodě nějaký výrazný cliffhanger. Ale pořád to baví. A potvrdilo se, že seriál je tak silný, jak dobrého má Joe "romantického" přihrávače. Victoria Pedretti je jako druhá "ta pravá" fenomenální. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Citeľný, pocitový prepad. Viete, TO ROMANTIČNO, obalené do temného nádychu, ktoré tak solídne zdobilo prvú sériu? Tak PRESNE TO, sa od prvej epizódy vytratilo do hajzlu. Nuž, keď sa hneď na začiatku otrčí anál, asi nebude veľký priestor na dobíjanie “srdiečka”, že? Navyše, už je to doslova posiate množstvom logických prešľapov, ktoré sa len s námahou tolerujú - respektíve vôbec. Škoda, lebo toto už nie je žiadna “Dracula” o pravej láske, náhodne zazretej na ulici, i keď musím uznať, že námet je to pútavý (najmä teda pre ženy, ktoré chcú mať dojem, že existujú muži, ktorí pre ne urobia ČOKOĽVEK), ktorý vyslovene - nie že nebaví. Prvá séria lepšia, záver druhej tak nejak láka do zakúsnutia do tretej. Zvážim to, lebo seriál baví .. ()

Reklama

Vančura 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to zajímavé, ale jak jsem měl vůči druhé sérii dost obavu (tyto předsudky si vysvětluji tím, že jsem z více stran slyšel, že už to prý není tak dobré), tak se mi asi vlastně líbila víc než první série. Jednak je to díky tomu, že se konečně o hlavní postavě dozvídáme více informací, a díky těm prostřihům z dětství konečně začíná víc dávat smysl, proč se chová tak jak se chová. A celkově už to není takový podivín bez života, jehož jediným smyslem existence je jeho holka - sledovat proces jeho vývoje (až jakési emancipace) mi osobně přišlo fascinující. Druhým důvodem je, že naprosto nezajímavou a fádní Elizabeth Lail (i její postava v první sérii mi byla silně nesympatická) vystřídala velmi zajímavá Victoria Pedretti, na kterou mě hodně bavilo koukat (další dvě velmi příjemná jména jsou Carmela Zumbado a Jenna Ortega - zvláště u té druhé jmenované bych se vůbec nezlobil, kdybych na ni zase někde narazil). Poslední epizoda mě příjemně navnadila na třetí sérii, kterou si samozřejmě nemohu nechat ujít. ()

TomX2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nový začiatok, nová identita, nové prostredie, nové susedstvo, nová práca, nová vyhliadnutá "obeť". Rozjazd bol síce trošku slabší a chvíľu trvalo, než si nová hlavná hrdinka získala moje sympatie (oveľa viac ma zaujímala línia so susedmi, rovnako ako to bolo aj v predošlej sérii), ale stále sa mi to páčilo a Joe bol možno ešte viac rozporuplný, než obvykle a dokonca to aj chvíľu vyzeralo, že si prešiel nejakým väčším charakterovým vývojom. Kvôli jeho paranoji som mal dokonca v jednej chvíli dojem, že mu skutočne ruplo v hlave a bude vystrájať ešte viac, než sme boli zvyknutí. Občas som sa síce mierne nudil, ale zhruba od šiesteho dielu už na nudu nebol čas, pretože sa každému všetko začalo vymykať z rúk, každých niekoľko minút pribúdali nové a nové zvraty a posledné zhruba tri diely boli už len vyložene prekombinovanou zlátaninou. Takže ma to pochopiteľne dosť bavilo a som zvedavý, s čím tvorcovia prídu v ďalšej sérii. ()

Patw 

všechny recenze uživatele

Druhá série se mi líbila víc jak ta první. Ačkoliv jsem nebyl spokojený s tím, že se děj seriálu přesunul do Los Angeles a trvalo mi pár epizod nad tímto faktem nekroutit očima, nakonec jsem to přešel a prostě se s tím smířil. Určitě mi hodně pomohl i samotný děj seriálu který se rychle odehrává a divákovi dělá problém nemačkat na další a další díl. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (2)

  • Keď ide Joe za Rúfusom, môžme vidieť v pozadí na stene plagát k filmu To (2017). (EvilMatus)

Reklama

Reklama