slabší než první řada.Seriálu úplně nepomohl přesun do LA a to nejen proto,že jsou tu skoro všichni trochu magoři a nebo kreténi,ale i samotné prostředí postrádá jakoukoliv atraktivitu.Plusem není ani to,že se scénaristé trochu utrhli ze řetězu a jakkoliv první řada po divákovi nechtěla moc přemýšlení,tady se najednou děje strašně moc věcí o kterých se dá pochybovat i v podobném seriálu.Sám Joe taky není úplně ve formě a kupí chybu na chybu,nehledě na to,že celou dobu vypadá jako kdyby měsíc nespal.Nicméně i přes negativa je to pořád divně záludně zábavné a nutí diváka polykat díl za dílem,což je bezesporu účelem.Na třetí řadu pokud bude s podívám rád...70%(4.1.2020)

Přestěhování do Los Angeles seriálu prospělo. Z psycho teen romance se vyklubala až téměř lynchovská variace na noirovou Záhadu Silver Lake. A ač trochu z toho Lynche a jemu podobných vykrádá, tak se jí nedá upřít zábavnost a nepředvídatelnost. Tvůrci velmi dobře využili kulis L.A. a vybudovali svět, ve kterém si svým životem nemůže být jistá ani jedna z postav. Skvěle napsané, natočené, zahrané. A Netflixu tento seriál skvěle doplňuje portfolium.(30.12.2019)

Druhá série víc hraje na efekt a nejenže už jde zcela otevřeně v Dexterových stopách (jeho jméno dokonce padne), ale současně jakoby tvůrci TY chtěli napravit chyby nejoblíbenějšího vraha Ameriky, respektive jeho tvůrců, které nasekali v poslední sérii. Chybí tomu určitá příběhová čistota, jakou disponovala první část a po vzoru hollywoodských sequelů jde dvojka cestou "všeho je víc", takže je tu skoro v každé epizodě nějaký výrazný cliffhanger. Ale pořád to baví. A potvrdilo se, že seriál je tak silný, jak dobrého má Joe "romantického" přihrávače. Victoria Pedretti je jako druhá "ta pravá" fenomenální.(3.2.2020)

Penn Badgley je furt dokonalej. A osmá epizoda asi nejintenzivnější televizní hodinka roku 2019. Bohužel snad veškerý změny, který druhou řadu odklonily od mý oblíbený knižní předlohy, mi vůbec neseděly. Candace. Neexistující Amy Adamová. Ellie. Hollywood. A teda především ten závěr. O dvě hvězdy za první řadou. A navzdory tomu, jakým kvaltem to pořád uhání vpřed, i s lehkým přinasráním na konci.(5.1.2020)

Nedokážu říct, jestli mě víc iritovala postava Beck nebo Love, z vizuálního hlediska byla ale přeci jen přitažlivější Elisabeth Lail a kolem jejího příběhu se hlavně motaly mnou tak oblíbení záporáci jako byla Peach. Ve druhé řadě se zpočátku tvůrci vydali hodně obdobným směrem, aby se po několika dílech přeci jen ubrali trochu jinak a finálním rozuzlením seriál dost možná absolutně změnili. Já si YOU ale natolik zamiloval, že se těším i na tu příchozí třetí řadu. Nikdo nedokáže tušit, co se bude Joeovi v hlavně honit tentokrát.(29.2.2020)