Po okolí se začnou šířit zprávy o nedávné vraždě. Joe se už těší na společnou budoucnost s Marienne, jenže Love rozpoutá hotové peklo. (Netflix)

jigsaw44

Posledný diel bol napínavý. Joe pomohol Theovi do nemocnice. Love chcela zabiť Joea, dala na nož paralizujúcu látku (ktorou v predchádzajúcej sérii zabila svojho hluchého muža), a toho nožu sa Joe dotkol, lenze on je vynaliezavý a tak bral protilátky, takže to nemalo pre neho až taký veľký účinok. Potom chcela zabit tú černošku, ale jej malá dcera jej v tom zabránila, lebo chcela íst na hajzel. Hoši, pozor, čo si vaša stará pestuje na dvorku za rastlinky a či sa z toho dá urobiť jed. Nakoniec dal Joe vačšie množstvo tej paralizujúcej látky Love a tá zdochla, podpálil dom, odsekol si malíček na nohe (aby to vyzeralo, že tiež zhorel v dome) dal Henryho tým gayom, vykašlal sa tým pádom na černošku, zmenil si identitu a odišiel do Paríža. Ten pár, ktorý je zatvorený dole v sklenenej kocke nájdu klúč a dostanú sa odtiaľ. (Kvoli tomuto dielu asi zájdem do kina na nový Halloween, v ktorom zrejme Michael zabije toho otravného 19ročného nesympatického, drzého, debilného suseda, pretože v tomto seriáli neskapal.) ()

Kacitr

What is Love? Oh baby, don't hurt me. Don't hurt me. No more…Úúú. Parádní jízda. Z toho jak si ta psychopatka brousila nůž šel mráz po zádech. Joe je ale kulišák, a vytasil své mocné zbraně. Rostlinky ze zahrádky mohou být nebezpečné. Přehnané, ale dobře vymyšlené. Už nebudu kafrat. Poslední dva díly stály za to i přesto, že tato série byla (pro mě) jednoznačně tou nejslabší. ()