TY (TV seriál)

You

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2018–2019, 15 h 35 min (Minutáž: 42–51 min)

Předloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado, Hari Nef, Robin Lord Taylor, Diana Bologna, Mark Blum, Daniel Cosgrove, Victoria Cartagena, Reg Rogers, Lou Taylor Pucci, Cliff Moylan, Zach Cherry, Kathryn Gallagher, Emily Bergl, Natalie Paul, John Stamos, Harry L. Seddon, Gianni Cardiello, Manini Gupta, Christine Toy Johnson, Kacey Carrig, Laura Chaneski, Jamar Greene, Michael Park, Mercedes Griffeth, Reggie Gowland, Gerrard Lobo, Michael Maize, Shay Mitchell (a.z.), Lou Taylor Pucci (a.z.), Jo Yang, Esteban Benito, Ryan Andes, Chris Banks, Kisha Barr, Adwin Brown, Nina Concepción, Marielle Scott, Chris D'Elia, Charlie Barnett, Melanie Field, Magda Apanowicz, Elizabeth Lail (a.z.), Manini Gupta (a.z.), Esteban Benito (a.z.), Daniel Cosgrove (a.z.), Sri Chilukuri, Tarina Pouncy, Jennifer Kathreen Larson, Aidan Wallace, Steven W. Bailey, Beverly Rose, Kether Donohue, Reid Miller, Billy Lush, Carter Roy, Danny Vasquez, Charlotte Xia, Saffron Burrows, Michael Reilly Burke, Franco Vega, Kathy Griffin, Madeline Zima, Andrew Creer, Leith M. Burke, Sean Riggs, Gianni Cardiello (a.z.), Olivia Ragan, Daniel Durant (herec, a.z.), Ivy Beech, Mark David Christenson

Komentáře uživatele Houbiczska k tomuto TV seriálu

Druhá série se nesla ve stejném duchu jako první, jiná byla hlavně v postavách a trochu zamotanějším ději, ale jinak jela skoro ve stejné šabloně jako jednička, což je možná trochu škoda. Od půlky a ke konci série ale nabírá neskutečné tempo, sází jeden zvrat za druhým a ukazuje se, že všechno je jinak, než původě vypadalo. Nakonec překvapivě povedená a možná o něco lepší , než první série, což se často nestává.(29.12.2019)

Super pilot, hodně napínavý a vyvážená tajemná atmosféra, kdo je vlastně zač typek a jak to půjde asi dál(15.10.2018)

Mozna jeste lepsi, nez byl 1.dil. Vyvoj psychologickych vztahu mezi postavami, nejsympatictejsi mi prijde maly kluk od vedle a Joe. Taky rozvinuti zivota Beck a naznak Joeovy minulosti, ke ktere se snad jeste dostaneme, konkretne k zahadnemu zmizeni jeho expritelkyne. Hodne chytlavy serial, udrzuje urcite skryté tajemno a divak nevi, co cekat.(15.10.2018)

Slabší díl, kde se toho moc nestalo, ale vysvětluje se Beckyin život, ale pořád super(15.10.2018)

Hodně dobrý, konečně dost akce a už to není jenom chození okolo, konec dost navnazuje na další díl, tak snad bude stejně dobrý.(15.10.2018)

Serial se blizi ke konci a tohle byl zatim jednoznacne nejlepsi, nejnapinavější a nejdrsnější díl, kde se konečně odkrývá minulost Joea a Candace a konec dílu absolutní pecka :D :O(5.11.2018)

Jsem zvědavy, co prinese 2. serie. Ukonceni nebylo spatné, ale ani zas tak super, abych dal 5 hvězd, ale bylo to dost dobré Škoda.(12.11.2018)