TY

• USA You
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Předloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (více)

Série(5) / Epizody(50)

Recenze uživatele Ronniesmithx k tomuto seriálu (6)

Série 3 (2021) (S03)

Hrozně jsem se bála, že dalšími řadami by se tenhle seriál jenom natahoval a ztrácel na kvalitě, ale musím uznat, že čtvrtá série je vážně třeba. Tohle byla jízda na horské dráze a já jsem si ji užila.  Každá epizoda byla poutavá a herecké výkony byly spektakulární. Dějová linka se mi moc líbila, až teda na nějaké bizarnosti, u kterých jsem přemýšlela, jestli je jich v seriálu vážně třeba. Škoda jen, že Victoriu Pedretti už v další řadě moc neuvidíme. Moc se hezky na ni kouká a postavu, co hraje, jsem si oblíbila, ačkoliv občas jednala až moc impulzivně. Těším se, až se dozvím, jak Joe Goldberg vlastně skončí. ()

A žili šťastně až do smrti (2021) (S03E01)

Hodně zajímavý a poutavý začátek třetí série. Navnadí na další epizodu. Victoria Pedretti je skvělá. ()

Do lesa (2021) (S03E05)

Docela bizarnost. ()

Swingování (2021) (S03E08)

Kdy se z toho stal Sex/Life, lol? No nic, nevím, jak se z téhle situace chtějí dostat ven. ()

Varovný signál (2021) (S03E09)

Zábavné, ale sakra, kolik lidí dohromady už to bylo? ()

Co je to láska? (2021) (S03E10)

"We're perfect for each other... But bad." Souhlasím. Je to škoda. Jinak tohle byla vážně jízda. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021