Pilot (S01E01) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2018, 48 min

Creepy a witty tak akurat. Herci dobre zvoleni. Lezie mi na nervy to ticho pouzivane ako vypipavatko vulgarizmov, naozaj je pre niekoho horsie slovo shit nez par dni stara mrtvola? A vadi mi, aky je nas Pan Chytry nemetodicky a lahko prichytitelny.(24.9.2018)

// HBO udělala z incestu cool věc k diskuzi, Showtime zase ze sériového vraha děsně sympatického chlapíka se srdcem na správném místě, nyní je na řadě stanice Life (a čerstvě Netflix), aby proměnili vášnivého stalkera v boyfrienda roku. A za mě říkám - líp k tomu vykročit snad ani nešlo. Hlavní dvojice rozkošná, scénář je takovej dospělejší, temnější Riverdale, děj pochopitelně soustředěnější, na úvod zkrátka všechno sedí jak má. Tak snad ten zbytek nezklame. 9/10(9.12.2018)

Jsem si říkala, že je mi děj nějak povědomý... No jasně, vždyť tu předlohu jsem četla! :D Zatím jedno z nejlepších zfilmování dle knih.(1.4.2019)

Super pilot, hodně napínavý a vyvážená tajemná atmosféra, kdo je vlastně zač typek a jak to půjde asi dál(15.10.2018)

Wohoou, super pilot! Takovej ten co vás vtáhne, aniž byste vlastně chtěli. Penn Badgley jako Joe byla vynikající volbou, chválim výběr.(6.11.2018)

• - Spoiler: Složité natáčení scény, ve které Beck (Elizabeth Lail) spadne opilá do kolejiště v metru na Greenpoint Avenue a Joe (Penn Badgley) ji zachrání, trvalo celých 8 hodin. (hansel97)