Šušně (E01) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 10 min

 • salahadin
  ****

  Taxíkem jsem nikdy nejel a nikdy asi nepojedu, ale tenhle serial mě baví. Dobře napsané a zahrané trio taxikářů pobaví. Po 4 dílech zatím paráda. Jo a hudební motiv je správně ujetý!(6.5.2018)

 • Oliwander
  *

  Jasný důkaz toho, že to není o hercích, ale o scénáři a režii. Nápad super, který by mohl být zpracován skvělě, ale tohle je nuda. Není to vtipný a vlastně ani pěkný. Jen žasnu nad tím, co profesionální produkce dokáže pustit do světa. V prvním díle je v jednom záběru vidět mikrofon, což je chyba v první řadě kameramana a v druhé pak editora, který si toho při střihu nevšiml. Produkci bych poradil, ať se soustředí více na kvalitu obsahu a provedení. Takhle to dopadá, když všechny peníze nacpeš "kvalitním" hercům se jmény a pak to ošidíš jinde. Původně jsem chtel komentář ukončit po druhém souvětí slovem "nuda", ale tohle je fakt něco příšerného...(16.4.2018)

 • Coleator
  *

  Nuda...(12.4.2018)

 • SOLOM.
  ***

  Opravdu hodně „opatrný“ rozjezd. Jak vidím tak si Lupen a Noha hodili takovou zahřívačku před RAPLEM potažmo MOSTEM a vnořili se do víru pražských taxikářů. Já taxíkem skoro nejezdím a už vůbec ne ve velkých městech. A kór v zasraný Praze. Co se kvality příběhu týče, tak ta byla nic moc – spíš jen takové seznamování a pár taxikářských výrazů pro přehled. Nechci ale nad tím lámat hůl, třeba se to ještě rozjede…50%(20.4.2019)

 • Marsik
  ****

  STREAM TV - Vždyť to bylo v pohodě. První díl zatím fajn, 75%(17.4.2018)