Seth Rogen moderuje večer plný zábavy s cílem upozornit na úskalí spojená s Alzheimerovou chorobou. (Grimaldi)

StanislachKo

Na to aký ansámbel komikov, som sa kupodivu až tak nebavil. Ale myšlienka a aktivita je to každopádne pekná a chválitebná. No ale tento dátum, kedy som to sledoval budem mať asi navždy spojený s niečím iným a osobným ničím príjemným. Škoda, lebo za iných okolností by som tomu šancu ešte dal. Sorry Sethíku, ale ty určite chápeš ako subjektívne táto brandža funguje. ()

Grimaldi

Úplnou náhodou jsem se dostal k tomuto speciálu, snažícímu se zviditelnit projekt Setha Rogena a jeho manželky, organizaci HFC na podporu rodin, jejichž člen trpí Alzheimerem. Vystoupí zde pár mě zcela neznámých, čí částečně známých komiků, je to doplněné o nějaký ten skeč jako například nudný s Mupety, zvrácený animovaný klip, hudební vystoupení a další povinné propriety, jenž k takovéto charitativní události zkrátka patří. Zajímavější, než všechno již zmíněné pro mě bylo zjištění důvodu, jenž Rogena k takové akci motivuje. Jeho rodinná situace naštěstí netlačí na vaše slzovody, takže celý večer i díky příjemně krátké stopáži včas skončí. Kdyby pak na slzovody tlačil pořádně aspoň humor, mohlo vzniknout něco kultovního, takto vzniklo něco chvályhodného. ()

• Tento stand-up speciál se natáčel 24. března 2018 v kině Hollywood Palladium. (Grimaldi)