Je možný si seznamce najít chlapa? (S01E02) (epizoda)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 6 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • Amper01
  *

  Ano, možné to je. Úspěšnost je pak závislá na účelu hledání.(23.5.2018)

 • DavidHolub
  ****

  Je to možné(4.6.2018)

 • klukluka
  *

  Tohle šestiminutový cosi má scénáristů jak dvouhodinovej americkej spektákl. Ale zjevně jim to spolu moc neladí. Dva pryč, ať mu do toho nekafraj a ať se na to ten jeden zbylej může soustředit - mezi psaním scénáře k reklamě na toaleťák a přípravě podkladů pro Kauzy Jaromíra Soukupa. Dělají tyhle věci stejný lidi, že jo? Přesto tomu velkoryse dávám jednu pecku. A sice za to, že si Jana Krausová nechá říkat "babi" a za Veroniku Gajerovou, která na rozdíl od zbytku osazenstva nehraje vůbec špatně. Skoro si až říkám, že ji toho v životě mohli nechat odehrát víc. Mně osobně se ztratila po Copak je to za vojáka. Líbila se mi už tenkrát. Asi trochu jinak, ale holka je to pořád šikovná. Kvůli tomu už se na Kadeřnictví nicméně dívat nebudu. Stačilo, díky.(17.5.2018)

 • Jitomirka
  *

  Je to vůbec ještě komedie, když se člověk za celou dobu vůbec nezasměje?(15.5.2018)

 • doom.cz
  odpad!

  Vážně je potřeba točit pořad o tom, co dělají lidi v běžném životě? Vtipe, vylez... dal jsem šanci dvěma epizodám a 3. už vynechám... nejsem cílová skupina.(15.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace