Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Likan7
  **

  Stream vždycky produkoval dobrý seriály. Krátký, vtipný, vážný, trefný, perfektně zpracovaný. O to víc mě zaráží rozhodnutí natočit Kadeřnictví. Jana Krausová je sice krásná i v jejích letech a přítomnost "vipky" Sandry Černodrinské seriálu ve druhé řadě pomohla, na prostoru šesti minut je bohužel téměř každý vtip nebo vážnější situace utlučena hned v zárodku, následují totiž titulky. Kde Semestr nebo Blaník exceluje, tedy na chytrém, chytlavém humoru a příběhu na minimálním prostoru, tam Kadeřnictví dostalo totálně po držce.(30.12.2018)

 • Tommassi3
  *

  Zase jednou pěknej slint !! Asociace s Neymarovým letošním spaghetti účesem je nasnadě, trapas na který se nedá koukat a který následně budí posměch.. Další fantastická řachanda z vaší Ulice na rohu Růžové zahrady.. Arichtev a spol nezvládají timing, pointu, více než rozmazané charaktery, natož smysluplné dialogy, a tak tohle Kadeřnictví platí snad jen za jalové pásmo skečů..(18.11.2018)

 • ostravak30
  **

  Pustit do světa seriál o slepicích, které nemají na práci nic jiného než rozebírat sex, vztahy a mužské může opravdu jen stream.cz. Ostatně, i sledovanost postupně klesala. Druhou sérii už sledovala jen čtvrtina diváků, kteří si zapli úvodní díl té první. Většina hereckých výkonů při tom byla kvalitních. Kdyby ovšem Jana Krausová tak nápadně nenahazovala jednotlivá témata. Že je seriál výhradně pro ženy pochopíte po úvodních minutách, ale že se v něm řeší ty "nejzávaznější" vztahová a celospolečenská témata, která zajímají především ženy, na to vám pár dílů stačit bude. Jinak se totiž v seriálu nic zásadního neděje a kdyby nebylo několika úsměvných momentů, muselo by jít hodnocení ještě níž. I řešení některých krizovgých situací hlavních hrdinek bylo někdy až banální. Názory některých postav pak na úrovni křečků. Příšerná úvodní znělka s postmoderním logem seriálu taky nepřidává. Další, z celé řady, seriálových šlápnutí stream.cz vedle.(12.10.2018)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Byl zajímavý marketingový pokus Streamu obrátit se na divačky Ulice a Ordinace - co jsem koukal na čísla sledovanosti, tak neúspěšný. Naštěstí. Že se Stream propadl od produkce Semestru a Pěstírny k tomuhle je samozřejmě smutné. A tím nemyslím zacílení na diváky, primárně divačky, středního a vyššího věku, ale dementní scénář, odpudivé antiherectví a neschopnost timeované komediální režie vedoucí k trapně sterilnímu odříkávání vtipů mentálně zaseklých na konci 90. let. Kadeřnictví je vším, čím se má za to, že internetová produkce být nemůže - je konzervativní, je pomalé, nemá spád ani cit pro pointu, nemá kontakt se světem - je takovou antitezí všeho, že vlastně dávalo smysl očekávat, že zaplní díru na trhu. Naštěstí se ukázalo, že nějaká laťka přece jenom existuje. Alespoň u lidí, co mají počítač. Doufám, že to pro nové směřování Streamu bude dostatečným klepnutím přes prsty a příště alespoň trochu zohlední kvalitu jako nutný aspekt díla.(24.6.2018)

 • Tomas.Jeline
  odpad!

  Pokud náhodou nemáte internet a na seriál se rádi podívali, tak nezoufejte! Velmi jednoduše si můžete kvalitu seriálu doma nasimulovat. Sežerte dvojtou dávku projímadla a chvilku počkejte. Pak se vyserte na zem a pokuste si strčit prsty co nejhloubějí do krku a poblít se na to místo, kde jste se vysrali. A máte to, čas to vyzkoušet jak se nám to povedlo. Hmm.. mňam, mňam úplně stejně dobré jako tenhle seriál.(30.9.2018)