Nastala chyba při přehrávání videa.
 • easaque
  odpad!

  odpad* tento stream seriál nebude žádný úspěch - teda rozhodně aspoň pro chlapi. Působil na mě, jako když na dvorku spolu kvokají slepice - prostě ženské tlachání o životě se spoustou rádoby mouder a rad k ničemu. První tři díly stačily k poznání a víc rozhodně nemusím - naštěstí jsou jednotlivé díly krátké, tak mě to nestálo tolik času z mého života ;-) [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 0 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](12.7.2018)

 • zdepapepa
  *

  Není žádným tajemstvím, že jsem viděl a oblíbil si dost seriálů, kde se to jen hemží hlavními ženskými hrdinkami - Sex ve městě, Gilmorova Děvčata nebo třeba Čarodějky a nejnověji Lizzie Bennet Diaries. Nic z toho není ale work-com. Ale například Parks and Recreation je, shodou okolností taky s kvalitním ženským castem. Ovšem kde Parks and Recreation exceluje (byť hlavně od druhé a zejména třetí série dál), tam Kadeřnictví stále strádá a kdyby se dočkalo pokračování, rád bych tuto změnu viděl. Jedná se hlavně o zapracování zákazníků do aktuálně probíraného tématu (což jsem zaznamenal snad jen jednou). Právě díky opakovaným scénám s různými doslova "charaktery" nabylo v mých očích Pawnee z P&R dojmu skutečného města a i zde bychom mohli mít televizně-realistické kadeřnictví s víc než jen jednou (viditelně a slyšitelně) pravidelnou zákaznicí. Místo toho teď by ústřední cast mohl stříhat třeba psy a vyšlo by to úplně nastejno. Postavy věrně napsané jsou, denně s takovou Marikou, Radkou nebo třeba Anetou přijdu do styku. Ale klidně by postavám mohlo být dáno víc rozměrů, zájmů, osobnosti. Ale to už jsem zpátky u srovnávání s Parks & Recreation. Což se Kadeřnictví bohužel být nesnaží. To jde vyšlapanou cestičkou klasických českých seriálů, kde se sice tváří, že bude výživný vývar humoru, životních lekcí a emotivních momentů, místo toho tu ale máme klasickou dramedy vztahovou polévku z pytlíku.(24.6.2018)

 • Likan7
  **

  Stream vždycky produkoval dobrý seriály. Krátký, vtipný, vážný, trefný, perfektně zpracovaný. O to víc mě zaráží rozhodnutí natočit Kadeřnictví. Jana Krausová je sice krásná i v jejích letech a přítomnost "vipky" Sandry Černodrinské seriálu ve druhé řadě pomohla, na prostoru šesti minut je bohužel téměř každý vtip nebo vážnější situace utlučena hned v zárodku, následují totiž titulky. Kde Semestr nebo Blaník exceluje, tedy na chytrém, chytlavém humoru a příběhu na minimálním prostoru, tam Kadeřnictví dostalo totálně po držce.(30.12.2018)

 • Olík
  *

  Nějak jsem si doposavad vegetoval na své soukromé planetě, kde všichni obyvatelé žili v přesvědčení, že internetová televize má být něčím mladistvím, pokrokovým, zkrátka nezaprděným. Tak kurňa proč zkrácená verze Novácké Ulice?????? Ale jo, asi Chápu. Internet není jenom pro nás mladé duchem (vtip) a rozumím marketingovému tahu Streamu zacílit na další cílovou skupinu. Každopádně tohle je hodně NIC. Prázdná slova, prázdné charaktery, prázdné situace…..prázdno před obrazovkou. Jasně, tenhle krátkometrážní ondulace nebyla primárně točená pro mne a mnou podobné, každopádně i seriál pro ženy jde udělat, tak že muž raději nejde dobrovolně žehlit kapesníky.(13.11.2018)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Byl zajímavý marketingový pokus Streamu obrátit se na divačky Ulice a Ordinace - co jsem koukal na čísla sledovanosti, tak neúspěšný. Naštěstí. Že se Stream propadl od produkce Semestru a Pěstírny k tomuhle je samozřejmě smutné. A tím nemyslím zacílení na diváky, primárně divačky, středního a vyššího věku, ale dementní scénář, odpudivé antiherectví a neschopnost timeované komediální režie vedoucí k trapně sterilnímu odříkávání vtipů mentálně zaseklých na konci 90. let. Kadeřnictví je vším, čím se má za to, že internetová produkce být nemůže - je konzervativní, je pomalé, nemá spád ani cit pro pointu, nemá kontakt se světem - je takovou antitezí všeho, že vlastně dávalo smysl očekávat, že zaplní díru na trhu. Naštěstí se ukázalo, že nějaká laťka přece jenom existuje. Alespoň u lidí, co mají počítač. Doufám, že to pro nové směřování Streamu bude dostatečným klepnutím přes prsty a příště alespoň trochu zohlední kvalitu jako nutný aspekt díla.(24.6.2018)