• Tommassi3

Zase jednou pěknej slint !! Asociace s Neymarovým letošním spaghetti účesem je nasnadě, trapas na který se nedá koukat a který následně budí posměch.. Další fantastická řachanda z vaší Ulice na rohu Růžové zahrady.. Arichtev a spol nezvládají timing, pointu, více než rozmazané charaktery, natož smysluplné dialogy, a tak tohle Kadeřnictví platí snad jen za jalové pásmo skečů..(18.11.2018)

• Tomas.Jeline

Pokud náhodou nemáte internet a na seriál se rádi podívali, tak nezoufejte! Velmi jednoduše si můžete kvalitu seriálu doma nasimulovat. Sežerte dvojtou dávku projímadla a chvilku počkejte. Pak se vyserte na zem a pokuste si strčit prsty co nejhloubějí do krku a poblít se na to místo, kde jste se vysrali. A máte to, čas to vyzkoušet jak se nám to povedlo. Hmm.. mňam, mňam úplně stejně dobré jako tenhle seriál.(30.9.2018)

• ostravak30

Pustit do světa seriál o slepicích, které nemají na práci nic jiného než rozebírat sex, vztahy a mužské může opravdu jen stream.cz. Ostatně, i sledovanost postupně klesala. Druhou sérii už sledovala jen čtvrtina diváků, kteří si zapli úvodní díl té první. Většina hereckých výkonů při tom byla kvalitních. Kdyby ovšem Jana Krausová tak nápadně nenahazovala jednotlivá témata. Že je seriál výhradně pro ženy pochopíte po úvodních minutách, ale že se v něm řeší ty "nejzávaznější" vztahová a celospolečenská témata, která zajímají především ženy, na to vám pár dílů stačit bude. Jinak se totiž v seriálu nic zásadního neděje a kdyby nebylo několika úsměvných momentů, muselo by jít hodnocení ještě níž. I řešení některých krizovgých situací hlavních hrdinek bylo někdy až banální. Názory některých postav pak na úrovni křečků. Příšerná úvodní znělka s postmoderním logem seriálu taky nepřidává. Další, z celé řady, seriálových šlápnutí stream.cz vedle.(12.10.2018)

• zette

Nemyslim si, ze by to byla zase takova hruza, jako se zde prezentuje. Solidni sranda pro spise divacky nez divaky, ktera nikoho neurazi. Skoda, ze temata z nazvu dilu jsou v serialu vzdy jen zminena, nez ze by je devcata hodlala resit.-). Jana Krausova je i ve svych letech porad kocka s jiskrou v oku.(24.6.2018)

• zdepapepa

Není žádným tajemstvím, že jsem viděl a oblíbil si dost seriálů, kde se to jen hemží hlavními ženskými hrdinkami - Sex ve městě, Gilmorova Děvčata nebo třeba Čarodějky a nejnověji Lizzie Bennet Diaries. Nic z toho není ale work-com. Ale například Parks and Recreation je, shodou okolností taky s kvalitním ženským castem. Ovšem kde Parks and Recreation exceluje (byť hlavně od druhé a zejména třetí série dál), tam Kadeřnictví stále strádá a kdyby se dočkalo pokračování, rád bych tuto změnu viděl. Jedná se hlavně o zapracování zákazníků do aktuálně probíraného tématu (což jsem zaznamenal snad jen jednou). Právě díky opakovaným scénám s různými doslova "charaktery" nabylo v mých očích Pawnee z P&R dojmu skutečného města a i zde bychom mohli mít televizně-realistické kadeřnictví s víc než jen jednou (viditelně a slyšitelně) pravidelnou zákaznicí. Místo toho teď by ústřední cast mohl stříhat třeba psy a vyšlo by to úplně nastejno. Postavy věrně napsané jsou, denně s takovou Marikou, Radkou nebo třeba Anetou přijdu do styku. Ale klidně by postavám mohlo být dáno víc rozměrů, zájmů, osobnosti. Ale to už jsem zpátky u srovnávání s Parks & Recreation. Což se Kadeřnictví bohužel být nesnaží. To jde vyšlapanou cestičkou klasických českých seriálů, kde se sice tváří, že bude výživný vývar humoru, životních lekcí a emotivních momentů, místo toho tu ale máme klasickou dramedy vztahovou polévku z pytlíku.(24.6.2018)