Tatort - Fegefeuer (TV film)

Veľký Nick

Krimi / Drama

Německo, 2015, 90 min

Zaverecny Tatort, vyvrcholeni Serie o Nick Tschiller a zle kurdske mafii. Zde bych Rada prednesla jednu zajimavost: Tenhle Tatort mel mit puvodne premieru 15.11., ale protoze 13.11. v Parizi multikulturne obohacovali muslimove tak se premiera odlozila, protoze pry tento dil by nebyl vhodny. V zaverecnem dile se jedna o tom, ze cecensti ozbrojenci prepadnou redakci televize a v primem prenosu pozaduji vydani "bratra" Astana (hlavni zloun). Ale cele je to komplikovanejsi nez se zda, neb cecensti ozbrojenci jsou ve skutecnosti ruska mafie a Astana nechteji protoze je to jejich "bratr v boji", alebrz konkurent v privatizacnim byznyse a chteji ho mucit a zabit. A to se zase nelibi Tschillerovi, neb tomu Astan v minulem dile velmi hrubym zpusobem slapl na kuri oko a chce si Astana pomucit a zabit sam. Procez Astana unese a pak spolu unikaji a dokonce i spoji sily proti ruske mafii a cele je to velmi zmatecne a vubec to neni jako Tatort a me se tento dil libil nejmene. UPDATE: Zajimave, tak to vypada ze tohle NENI zaverecny dil Serie s Nick Tschiller. Vcera jsem byla v kine a tam byl Trailer na film Tatort: Off Duty, coz by mel byt teda ten zaverecny dil. No cucela jsem jak cincila! Tatort v kine! A Klenot spatne skryval skodolibost a radost v hlase kdyz mi sdeloval: "Ty, takovy fanousek, jsi nevedela ze posledni dil bude v kine? JA to vim uz tak dva mesice!"(11.1.2016)