• papadoce

Rozhodne tu bolo cítiť veľkosť majetku Saudského princa, lenže čo z toho keď sa tí snobi nedokážu baviť. Atmosféra na mŕtvom bode napriek šesťdesiat tisícovej návšteve. Ešte aj starého Tejkra vytiahli z hrobu, aby zabavili princov a princezny. Nie nad staré dobré PPV v Amerike. Let´s go Cena, Cena sucks má zbúrať štadión a nie uspať. Tak trochu trápny, ale bezpochyby zištný a pochopiteľný počin rodiny MekMehonových presťahovať wrestlemaniu a royal rumble v jednom na ropné polia. Slabota, ale Here comes the money.(12.6.2018)

Za Mahala a za Tituse jde automaticky hvězda nahoru ! Mimo to show měla dobré matche hold publikum stálo za prd.(27.4.2018)

• Bobik9

Je to takové velké navoněné hov*o. Ještě nikdy jsem neviděl show, kde by wrestleři udělali tolik chyb. JOHN CENA VS. TRIPLE H - 2* - Bohužel musím konstatovat, že tito dva už na WWE nemají. Bylo to pomalé, bez nápadu, bez šťávy. KALISTO VS. CEDRIC ALEXANDER - 3* - Podstatně svižnější podívaná. Oba jsou skákači, oba zabaví. Bohužel, ani jeden nemá dostatek charisma. BRAY WYATT A MATT HARDY VS. THE BAR - 3* - Čtyři top wrestleři pro mě. Bohužel nepředvedli ani polovinu svého maxima. JEFF HARDY VS. JINDER MAHAL - 3* - Jeff je naprosto úžasný wrestler a Jinder se zlepšuje. Nicméně nepochopil jsem, když se Hardy netrefil, proč Mahal spadl sám od sebe a nesnažil se nějak zaimprovizovat. USOS VS. BLUDGEON BROTHERS - 2* - Nepochopím, jak tihle čtyři mohli mít tak nudný zápas bez čehokoli překvapivého. LADDER MATCH - 4* - Možná nejlepší zápas show. Finn je naprosto skvělý! Seth mu solidně konkuruje a Miz a Samoa Joe jsou zábavní. Škoda, že nedostal zápas více prostoru. AJ STYLES VS. SHINSUKE NAKAMURA - 4* - Dvě velké hvězdy, které vám dají přesně to, co od podobného zápasu očekáváte. RUSEV VS. UNDERTAKER - 3* - Jsem rád, že k tomuto zápasu došlo, i když bylo naprosto jasné, jak to dopadne. Vcelku zábavné, nicméně Taker už má dost. BROCK LESNAR VS. ROMAN REIGNS - 4* - Čtyři dávám pouze za vítěze a za zajímavý konečný finisher, který musel bolet jako čert. ROYAL RUMBLE - 2* - Zápas, který mi zničil celý požitek ze show a zkazil hodnocení. Tolik nanicovatých wrestlerů najednou jsem neviděl. Kdyby tam bylo jen 20 účastníků, tak se to dá, ale ta zbylá třicítka byla, jako kdyby je Vince nabral před arénou.(28.4.2018)

• Ettore Ewen

• - Oficiální skladbou show je píseň „When Legends Rise“ od Godsmack. (TheSpearCZ)