Stavovské rozdíly (S01E09) (epizoda)

Komedie / Drama

Česko, 2004, 29 min

No jo...ono to neni jen tak, se vožrat. To jeden může bejt jen tak trošku v náladě a druhej, i kdyby byl vožralej nanejvýš úplně stejně, tak je vožralej jako úplný prase. Neuvěřitelně pohodová povídka, s extrovním hereckým obsazením. A Krampol ať dělá kde chce, co chce, tak tady je k popukání. Jediná chyba je, že to netrvalo dýl.(5.6.2007)

Pěkná půlhoďka, ale dyby to byla čtvrthoďka, padlo by i víc hvězd...(1.9.2005)

• Slarque

Docela jsem se nudil: Krampol a Landovský jsou buď opilý nebo se právě opíjejí a tak dále a stále dokola. Dobrá pointa dobrý film nedělá.(5.4.2004)

To pozitivní na Stavovských rozdílech přináší Haškova literární předloha s vtipnou pointou. Jako půlhodinový televizní projekt je to dlouhé a bez jiskry, byť uznávám, že herecké obsazení je typově přesné a zúčasnění pánové mají s opíjením letité zkušenosti, takže své postavy trefili dobře a není vyloučeno, že si své role náležitě užili. Celkový dojem 50 %.(25.10.2007)

Jeden je jenom takovej veselej a druhej ožralej jako prase. To znám... . Pokud je pointa s rakousko-uherskými zákony pravdivá, chci zpátky císaře pána! :-)(19.9.2010)