Reklama

Reklama

Nadměrné maličkosti - Série 3 (2006) (série)


Dámský gambit (S03E01)

(epizoda)
TV spot

Obsahy(1)

Jen ženy vědí, jak zvítězit nad ženami - zvláště, jde-li o muže. (oficiální text distributora)

Videa (1)

TV spot

Recenze (25)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Povídkový cyklus Nadměrných maličkostí nabídl i jeden zajímavý námět, ve kterém hrají hlavní roli ryze ženské zbraně. Egoman a samec Olda tu pentluje mezi dvěma ženami, hodnou manželkou a náruživou milenkou. První o druhé logicky ví, ta se ale nepříjemnou pravdu už brzy dozví.. kvapem si nicméně v hlavě srovná, že panikou a hysterií nic nevyřeší. Škoda, že tahle taškařice nedisponuje větší pravděpodobností, protože povídka svižně utíká a má i jedno herecké eso v rukávu. Když totiž Matonoha kašle na to svoje křepčení, tak je z něj výborný herec. Škoda jen, že obě kolegyně herecky výrazně převyšuje.. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +zajímavé, napínavé, dobrá hudba a hlavně zábavné -o něco slabší herecké výkony/// Opět příjemná a zábavná oddychovka. Člověk si raději opět pustí něco podobného, než koukat dvě hodiny na nějaký náročný film./// Celkem 62%/// ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Víš, jak se řeknou slovensky tanga? - Tri niti do riti." Nevěře moc nerozumím, protože orat více než jedno pole není příliš šetrné k pluhu. Nicméně se zmateným samcem Oldou jsem se pobavil. Zejména proto, že jeho manželka s milenkou rozehrály šachovou partii a jedinou figurkou na šachovnici byla jeho maličkost. Já sice považuji za lehce nesportovní pouštět v televizi ženám nápovědu, kterak si ochočit spokojeně zahýbajícího manžela, ale deptání stále otravnější matonohy považuju za velmi prospěšnou činnost. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jó ženy když se rozjedou, zvláště když jedna přijde na nevěru svého manžela, to pak jde chlap stranou a ženy-sokyně si to vyříkají po svém, leckdy daleko lépe a účiněji než jejich protějšky. Mátonoha v roli manžela, tatínka a milence, to vše v jedné osobě, zahrál velmi dobře a jeho herectví jsem mu věřil..Ze života a všichni to moc dobře známe, někteří víc, někteří méně, někteří to nepoznaj za celej svůj život. A tak by to snad radši i mělo být:-) ()

Gemini 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Matonoha je socer a postava, kterou hraje, je ostudou mužského pokolení. Nicméně zasazeno do téhle hříčky je to opravdu skvělý pokuk, obzvlášť když připočteme oslnivou (alespoň co do vzhledu) Terezu Duchkovou. Kvůli ní jsem přešel takové myšlenky jako "která ženská by to s takovýmhle oslem řešila takhle složitě" a "co proboha na tý vykozený blondýně viděl"...Zkrátka a dobře, výborně jsem se pobavil. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama