Dámský gambit (S03E01) (epizoda)

Komedie / Drama

Česko, 2006, 46 min

"Víš, jak se řeknou slovensky tanga? - Tri niti do riti." Nevěře moc nerozumím, protože orat více než jedno pole není příliš šetrné k pluhu. Nicméně se zmateným samcem Oldou jsem se pobavil. Zejména proto, že jeho manželka s milenkou rozehrály šachovou partii a jedinou figurkou na šachovnici byla jeho maličkost. Já sice považuji za lehce nesportovní pouštět v televizi ženám nápovědu, kterak si ochočit spokojeně zahýbajícího manžela, ale deptání stále otravnější matonohy považuju za velmi prospěšnou činnost.(13.5.2016)

Jó ženy když se rozjedou, zvláště když jedna přijde na nevěru svého manžela, to pak jde chlap stranou a ženy-sokyně si to vyříkají po svém, leckdy daleko lépe a účiněji než jejich protějšky. Mátonoha v roli manžela, tatínka a milence, to vše v jedné osobě, zahrál velmi dobře a jeho herectví jsem mu věřil..Ze života a všichni to moc dobře známe, někteří víc, někteří méně, někteří to nepoznaj za celej svůj život. A tak by to snad radši i mělo být:-)(27.7.2010)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +zajímavé, napínavé, dobrá hudba a hlavně zábavné -o něco slabší herecké výkony/// Opět příjemná a zábavná oddychovka. Člověk si raději opět pustí něco podobného, než koukat dvě hodiny na nějaký náročný film./// Celkem 62%///(26.7.2010)

• Yardie

Takových 50%. Prvních 30 minut docela velká nuda, bylo to takové naivní a o ničem v podstatě. Pokud to mělo být drama, tak nebylo a pokud komedie, tak ta také ne. Ovšem poslední 15 minut bylo skvělých. Jakmile se začaly psát SMS-ky, byla to docela dobrá zábava a i jsem se nasmál. Ale pouze 1/3 vtipná u komedie je dosti málo. Těch 50% je optimálních. Howgh!(27.7.2010)

To už je dávno známá věc,.... že nejlepší obranou je ÚTOK . Při vší úctě k oběma slečnám, být v kůži Tomáše Matonohy, v tomto případě bych rozhodně neměnil. Pro Terezu Duchkovou mám ( stejně jako Bruce Willis ) již nějakou tu dobu slabost :o) Mimochodem s naprostou grácií a patřičným nadhledem od dotyčné zahrané. Jeden si nemůže nevšimnout, jak si to Tereza náramně užívá :o) Co se týče snímku samotného, tak je spíše dobře zahrán než napsán, zejména samotná pointa mohla býti zcela jistě lépe podána, nicméně nezbývá než dodat jediné..... tohle je ŽIVOT. Pro někoho bohužel, pro jiné naštěstí...that´s all! p.s. né vždy je pokrok ku prospěchu. Mobil je věc v dnešní době nutná, záslužná, leč v některých rukou zákeřná...nicméně každý svého štěstí strůjce...(26.7.2010)