Jubileum (S03E02) (epizoda)

Komedie / Drama

Česko, 2006, 35 min

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +výtečně zahrané, velmi vtipný scénář, perlivé dialogy -pomalejší rozjezd, méně známí herci ve vedlejších rolích/// Prci prci prcičky po Česku a se "zkušeným" hereckým obsazením :-))) Každopádně velké překvapení, že vůbec někdo něco takového natočil a díky za to. Dokonale se mu to povedlo, bavil jsem se skvěle./// Celkem 70%///(21.7.2010)

• Tommassi3

"Po tom Ti nemůže bejt blbě, když to vymysleli Američani !!" ;) Nejsem upjatý, nevadí mi laciný humor, zbožňuju peprné dvojsmysly, s nimiž si tu však tvůrci absolutně nerozumí a přichází s nimi až už je divák přesycen vulgarismů, feministky jsou mi často k smíchu, ne vždy oprávněně samozřejmě, ale tenhle odpudivý sexistický humor plný oplzlých buranských dialogů za hranicí vkusu mi nesedí.. Jistě, všichni chlapi a fotbalisté zvláště jsou prasata !! Asi bych taky vesele zachrochtal, kdybych se třicet let probouzel vedle takové nechutné kreatury !! Nic proti vkusu Václava Vydry..;) Přiznám se, že jsem měl velký problém tuhle miniaturu dokoukat až do konce, což se mi příliš často nestává, a nebýt toho parádního hereckého obsazení v čele s Oldřichem Vlachem, asi bych raději přepnul na Vyvolené a pak se šel s masochistickým výrazem vyzvracet..(18.9.2013)

Zábavná mikrokomedie, kterou jsem až do současnosti přehlédl. Tento krátký film oplývá výborným hereckým obsazením, v čele s Oldřichem Vlachem, ale celá partička ukecaných chlapíků/kamarádů je skvělá. Dialogy hlavních hrdinů/viníků jsou vtipné, realistické. Navíc film skvěle graduje a spěje svižně k trošku očekávané, byť (pro diváka) milé pointě.(17.6.2014)

• Gogo333

Staříci narvou do kamaráda povzbuzující prášky a pošlou ho za profesionálkou. Po aktu, ji staříci zaplatí a zjistí, že kamarád je trochu mimo a mezi nohama má pořád stožár, tak s ním šup do nemocnice. Naštěstí za ním příjde rodina a on zvadne a je ušetřen od bolesti. Tohle téma tady už bylo několikrát i když většinou byly v hlavní roli mladší lidi. 50%(22.7.2013)

Ivánku, kamaráde, je to pravda. Sex je lepší než kamarádi, pivo či fotbal. I psi. A koprovka. Teda...někdy ;-)(23.1.2006)