Innocent (TV seriál)

Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2018, 3 h 4 min (Minutáž: 4x46 min)

Výborná jednohubka, kde se jedna policistka zakousla do vyšetřování vraždy, která se odehrála před několika lety a byl za to odsouzen její manžel, který je však pro nedostatek důkazů a po několika odvoláních nakonec propuštěný na svobodu. Je vinný opravdu a nebo ne? Po třetím díle mám asi tři podezřelé a schází poslední díl, kde se to celé rozlouskne........a konec, který jsem viděla teprve dnes mě zklamal na plné čáře, v tom souhlasím s Dwaynem nicméně ten čtverec už tam nechám, ale je s hóóódně odřenýma ušima.(17.4.2018)

Málo sympatická hlavná postava a presladený happy end bránia tomu, aby sa z tohto krátkeho seriálu stalo silné krimi. A pritom rozbeh to má veľmi silný a nakoniec toho vraha nie je až tak ľahké odhaliť. Mám rád prekvapujúce konce, no napriek tomu sa tu nedá ísť vyššie, chýba tu ten pocit, keď si človek povie, toto bolo fakt dobré!(25.5.2018)

Pořád je to nadprůměrné, o tom vážně žádná. Dobré, herecké výkony a svižný děj však v posledním díle potápí závěrečné odhalení, které mé svalnaté maličkosti přišly až moc za čarou. Pořád jsem si lámal hlavu, kdo za to všechno může, ale konec, kdy si pachatel sám naběhne na vidle, ten fakt neberu. A nezachránila to ani poslední scéna, za kterou nadšeně a hlasitě tleskám. Tři a půl, ať nežeru.(11.5.2018)

Výborná krimi jednohubka. To rozuzlenie v závere síce dopadlo podľa predpokladov a skutočný páchateľ sa na základe vylučovacej metódy alebo na princípe základnej schémy krimi pátrania aj z iných filmov či seriálov (ktorých je pomerne dosť), dá tušiť už pomerne skoro, ale zase na druhú stanu páčili sa mi tie návnady a udičky, ktoré mali slúžiť na to, aby diváka zviedli z cesty a aby poňal podozrenie na niekoho iného. Okrem toho aj to zliepanie jednotlivých dielikov krimi pátrania nebolo najhoršie. Slušný nadpriemer. 80/100(9.5.2018)

Fajn jednohubka...po těch všech nekonečných seriálech.Má to svižný spád,napětí,zápletku...rozhodně to nemá čas,aby se to někde flákalo.Rodinné vztahy nemají zrovna dvakrát růžové...ani kamarádi nejsou žádná výhra.Taková výbušná kombinace,že to jednou muselo dopadnout špatně.A teda sestra je extrémně nepříjemná a nesympatická....už tak nějak od prvního okamžiku.Možná,že to není extra překvapivé a nápadité,ale rozhodně to stálo za vidění.*80%(17.7.2018)