Reklama

Reklama

Recenze (33)

Ainy 

všechny recenze uživatele

Tak tady jsem se opravdu bavila přepychově! Bára je neuvěřitelný přírodní úkaz. Je skutečně skvělá, SKVĚLÁ! :-) Zpěvačka a komediální herečka jak víno, jenž si dokáže bez sebemenších problémů dělat prdel sama ze sebe. Ovšem do mých artrotických kolen mě dostala i taková Martha Issová a její tanec svatého Víta, který předvedla na parketu. Luxusní videoklip. ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Keď ho prvýkrát zdieľal kamoš na sociálnej sieti a neskôr kamoška, tak som nejak nechápal a dopredu som si myslel, že to bude hlúposť, no neskôr, keď som počul ten text a keď som videl, čo stvárala Issová, tak mi skoro obrazne povedaná podla sánka. Vtipné, hlavne veľmi vtipne zrežírované, facka všetkým čo majú predsudky, všetkým ohováračom a aj keď to svetový hit nie je, extra umelecké dielo tiež nie, tak mám pocit, že po dlhej dobe ma niečo z českej scény príjemne prekvapilo. ()

Reklama

ivishka 

všechny recenze uživatele

Perfektně si při pouštění tohoto klipu zlepším náladu a hrozně se těším na nějaké další klipy od Barbory Polákové. Chybělo mi tady v ČR něco podobně zábavně kreativního :-). Je pravda, že písnička perfektně vystihuje ženské drby a celkově ženský kolektiv. V práci to mám úplně na stejně brdo. Ale než z toho být špatná, tak si raději pustím tuto super písničku a hned je mi hej :-). ()

Lyli 

všechny recenze uživatele

Znáte to, když pracujete v čistě ženském kolektivu? Já jo! A tenhle song to téměř vystihuje...jen si představte, že aktérkám je asi sto, vy jste nejmladší ( je vám asi o 70 míň ) a posloucháte velké pravdy o všech a o všem. Hmm, už vám přešel mráz po zádech? Tak si to vynásobte deseti a možná pochopíte. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Vôbec netuším kto je to Barbora Poláková. Nemám ani potuchy z ktorej prdele sa vyhrabala. Na jej videoklip ku skladbe s mimoriadne hlúpym názvom "Nafrnená" som natrafil celkom náhodou. No a nestačil som sa čudovať koľko kyslých frigidných feministických kúnd sa v ňom objavilo. To sa fakt len tak nevidí. Sprosté kravy a hnusné šeredy, ktoré sa predbiehali v trapnosti. Vôbec to nebolo vtipné. Bolo to odporné, odpudivé a mrzké. Hnus. Odpad! ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama