poster

Barbora Poláková - Nafrněná (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Česko, 2015, 4 min

 • Lyli
  *****

  Znáte to, když pracujete v čistě ženském kolektivu? Já jo! A tenhle song to téměř vystihuje...jen si představte, že aktérkám je asi sto, vy jste nejmladší ( je vám asi o 70 míň ) a posloucháte velké pravdy o všech a o všem. Hmm, už vám přešel mráz po zádech? Tak si to vynásobte deseti a možná pochopíte.(20.8.2015)

 • Jaroslaf
  *****

  Hodně dobrý, téměř čistě feminní klip, který se bohužel stal hojně napodobovaným (ouvej) evergreenem na youtube. Z hudebního hlediska je ovšem chyba soudit celé album podle této písně, ostatní písně jsou mnohem komplexnější a obsahově i hudebně sdílnější, na desce figuruje převážně klavír a bářin křehký hlas. Jak desce tak i tomuto klipu dávám ale povinně pět.(11.12.2015)

 • Michi88
  *****

  "Když se to prsimtě říká, se to prsimtě ví." Videoklipy hodnotím opravdu výjimečně, ale tady prostě musím. Bára Poláková upoutala mojí pozornost už kdysi s Krávou a teď znovu s Nafrněnou. Písnička parádní, musel jsem si pouštět pořád dokola, text taky a to samé videoklip. Tolik skvělých a krásných českých hereček pohromadě se jen tak nevidí. Koukal jsem na to s otevřenou pusou jako při Bad Blood od Taylor Swift. Nejvíc to ovšem zabíjí Martha Issová se svými tanečními kreacemi.(27.8.2015)

 • Marek1991
  ****

  Keď ho prvýkrát zdieľal kamoš na sociálnej sieti a neskôr kamoška, tak som nejak nechápal a dopredu som si myslel, že to bude hlúposť, no neskôr, keď som počul ten text a keď som videl, čo stvárala Issová, tak mi skoro obrazne povedaná podla sánka. Vtipné, hlavne veľmi vtipne zrežírované, facka všetkým čo majú predsudky, všetkým ohováračom a aj keď to svetový hit nie je, extra umelecké dielo tiež nie, tak mám pocit, že po dlhej dobe ma niečo z českej scény príjemne prekvapilo.(27.12.2015)

 • hansel97
  **

  Slabší než Kráva, ale upřímně mi to přijde výstižné a pořád mě to docela bavilo, i když moc vtipné to není a koukat se na to dá jen tak, že odhalujete, kdo všechno tam vůbec hraje. Takže z toho důvodu poměrně chytrý tah, který přitáhne pozornost, což z toho dělá takovou Českou "Bad Blood." Nic moc písnička s jednoduchým klipem.(23.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace