Barbora Poláková - Nafrněná (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Česko, 2015, 4 min

• MM_Ramone

Vôbec netuším kto je to Barbora Poláková. Nemám ani potuchy z ktorej prdele sa vyhrabala. Na jej videoklip ku skladbe s mimoriadne hlúpym názvom "Nafrnená" som natrafil celkom náhodou. No a nestačil som sa čudovať koľko kyslých frigidných feministických kúnd sa v ňom objavilo. To sa fakt len tak nevidí. Sprosté kravy a hnusné šeredy, ktoré sa predbiehali v trapnosti. Vôbec to nebolo vtipné. Bolo to odporné, odpudivé a mrzké. Hnus. Odpad!(16.4.2018)

"Když se to prsimtě říká, se to prsimtě ví." Videoklipy hodnotím opravdu výjimečně, ale tady prostě musím. Bára Poláková upoutala mojí pozornost už kdysi s Krávou a teď znovu s Nafrněnou. Písnička parádní, musel jsem si pouštět pořád dokola, text taky a to samé videoklip. Tolik skvělých a krásných českých hereček pohromadě se jen tak nevidí. Koukal jsem na to s otevřenou pusou jako při Bad Blood od Taylor Swift. Nejvíc to ovšem zabíjí Martha Issová se svými tanečními kreacemi.(27.8.2015)

• hansel97

Slabší než Kráva, ale upřímně mi to přijde výstižné a pořád mě to docela bavilo, i když moc vtipné to není a koukat se na to dá jen tak, že odhalujete, kdo všechno tam vůbec hraje. Takže z toho důvodu poměrně chytrý tah, který přitáhne pozornost, což z toho dělá takovou Českou "Bad Blood." Nic moc písnička s jednoduchým klipem.(23.8.2015)

Keď ho prvýkrát zdieľal kamoš na sociálnej sieti a neskôr kamoška, tak som nejak nechápal a dopredu som si myslel, že to bude hlúposť, no neskôr, keď som počul ten text a keď som videl, čo stvárala Issová, tak mi skoro obrazne povedaná podla sánka. Vtipné, hlavne veľmi vtipne zrežírované, facka všetkým čo majú predsudky, všetkým ohováračom a aj keď to svetový hit nie je, extra umelecké dielo tiež nie, tak mám pocit, že po dlhej dobe ma niečo z českej scény príjemne prekvapilo.(27.12.2015)

Perfektně si při pouštění tohoto klipu zlepším náladu a hrozně se těším na nějaké další klipy od Barbory Polákové. Chybělo mi tady v ČR něco podobně zábavně kreativního :-). Je pravda, že písnička perfektně vystihuje ženské drby a celkově ženský kolektiv. V práci to mám úplně na stejně brdo. Ale než z toho být špatná, tak si raději pustím tuto super písničku a hned je mi hej :-).(23.9.2015)