Řeky a potoky (E01) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2018, 26 min

Režie:

Pavel Jirásek

Scénář:

Pavel Jirásek

Kamera:

Petr Vejslík

Hrají:

Lucie Výborná (mod.)
(další profese)
 • topi
  **

  No nevím. Nic zvláštního se v prvním dílu zatím neděje, svým vyprávěním je docela nezajímavý. Všechno tady už bylo viděno a bylo i lépe zpracováno. Uvidíme, co nabídnou další díly. Ale hlavně průvodkyně Lucie Výborná je strašlivá a stačí mě jen její hlas a už mě to rozčiluje. O jejím výkonu před kamerou radši ani nemluvím. Kdyby pořadem provázel nějaký sympatický průvodce, mohlo by být všechno lepší.(28.4.2018)

 • sator
  **

  hmm...dívat se na přírodu v tv je podobně úchylné jako dívat se na sport...:-)(5.5.2018)

 • Davies182
  ***

  ČSFD deníček ze špitálu č. 2 aneb zábavnější než Infinity War, na kterejch sem právě měl sedět, to sice asi nebude, ale i tak krása. Nepoznal bych, že plno záběrů bylo z ČR!! Škoda jen, že ty ryby sou prostě samy o sobě tak nějak... no nudný, no!(25.4.2018)

 • rakovnik
  ****

  Nový seriál o naší přírodě, navíc mém oblíbeném živlu, byl tvořen v dobrém úmyslu, nicméně bych měl několik výhrad. Tvůrci se snažili postupovat systematicky, jsou dobře až učebnicově popsány jednotlivé části toku. První díl byl vůbec pojat učebnicově, bez emocí. Nicméně u obyvatel částí toku trochu přeskakují a komentář nestíhá záběry. Takže když jsem se například díval na candáta, Lucie Výborná ještě mluvila o jiné rybě. Lucii to sluší, ale moc se mi sem nehodí. Při hezkých záběrech na naší přírodu nemusíme nutně sledovat i hezkou moderátorku, která s oborem ale asi nemá nic moc společného. Chyběly mi detailnější informace o místech, kde se natáčelo. Ale jinak záběry jsou moc pěkné a s povděkem kvituji vznik tohoto díla. Na "Krajinu domova" ale bohužel kvalitou nedosahuje.(2.5.2018)

 • Brtniik
  ****

  Neprovázet pořadem Lusy, takto naše nejuniverzánější sportovkyně, bylo by to bombastické. Edit ku čtvrtému dílu (momentálně nelze hodnotit). Na LV se fakt nedá koukat! Seroš jinak velmi zajímavý, ale vždy když je přes celou obrazovku ta druhdy luzná(?) tlamička, nemohu neodvrátit pohled...(2.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace