Štiky (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2018, 50 min

Barbora Adamcová

Když matku vytáčí, že je dcera po ní. Po třetí epizodě jsem to přestal sledovat, protože už to nemělo co nabídnout zajímavého, nového, "originálního". Což je asi největší úskalí tohohle formátu - ten nápad není vůbec špatný, ale najít rodinu, která to utáhne a udrží zajímavé po více než dva díly, je prostě hrozně těžké. Štikovým se to nepovedlo, ti vše co mohli, ukázali v prvních dvou částech a pak to jen pořád opakovali dokola.(18.7.2018)

• herr_carter

Jedině v tomhle státě může podobné obludárium, fekál a špína dostat rating 6 neuvěřitelných procent a jedině u nás se takováhle sračka dostane do televize..Tohle podle mě netrumfne nic a nikdo, leda že bych natáčel každý ráno reality šou na hajzlu..................moje hodnocení = 0 z 10.(1.5.2018)

• martinkaziki

Viděla jsem část jednoho dílu a zanechalo to tak silný dojem, že i komentář napíšu. Napadá mě hodně vulgarit, ale to bych se snížila na úroveň té oteklé, prapodivné paní, co vypouští z pusy neuvěřitelné (jak to napsat slušně) hovadiny a chová se jako úplný (jak to napsat slušně) magor. Myslím, že jsem u tohoto pořadu občas vypadala i já jako dement, když jsem otevírala nevěřícně pusu. Takže ano, jestli to má sledovanost, tak lidi baví šílenosti, bizardnosti a hloupost ostatních.(27.5.2018)

• v.indruchova

To nejhlubší dno. Mariánský příkop je nic, proti tomuhle. Něco tak ubohého a odporného jsem nikdy neviděla. Když půjdete na ulici sbírat odpadky je to tisíckrát lepší využití času, než se na toto dívat. Na víc se zabavíte a možná z toho budete i mít dobrý pocit. Pokud se chcete vytočit a uhnat si vředy, tak si to puste! Ještě k tomu ta "reality show" je jedna velká lež.(1.7.2018)

• Pavlis.xxx

Tohle může sledovat jen tupé cosi... Jestli je něco televizní dno tak tohle se zavrtá ještě hlouběji. Nechápu kdo toto může brát jakkoliv pozitivně. Z účinkujících je mi na blití, režisérka mařka,producenta mařka k tomu není co dodat.Režisér a producent by buď spáchal sebevraždu nebo účinkující umlátil kamerou (i s kameramanem). Nejen,že protagonisté jsou nezdravě hloupí,ale ještě neuvěřitelně hnusní (myslím fyzicky) a ani jako bezdomovec bych si o tu blonďatou píííču neopřel ani kolo :D :D :D Prima klesá a klesá a to jsem čekal,že nic horšího jako Výměna manželek už být nemůže. Beru zpět,tahle blonďatá prasnice vlastně měla ještě pořad Tchýně,který je na stejné (pod)úrovni. Je mi docela líto,že nám takovej ODPAD servírují. Jde vidět jak je naše společnost omezená a pokud jsem tady něčemu dal nálepku odpad tak se hluboce omlouvám :D Nejsmutnější je fakt,že se tyhle bytosti považují za celebrity :D Přitom v jejich případě by byla vražda vysvobození pro celý svět :D :D :D Byl bych rád,kdyby lidé,kteří ze srandy nebo zrovna v deliriu tomuto pořadu dali nějakou hvězdu ji vzali zpět,protože 3% je urážka všech céčkových filmů...(24.4.2018)

• - Na premiérový díl se 23. 4. 2018 dívalo 298 000 diváků ve věku 15-69 let. O týden později sledovanost poklesla na 241 000, 7. 5 .2018 se na třetí díl dívalo 262 000 diváků. S ohledem na pokročilou hodinu začátku pořadu (21:30) představuje share přes 11% pro komerční televizi solidní výsledek. Share prime timeového Modrého kódu (od r. 2017) se pohybuje okolo 20 procent. (klukluka)