• drake31

Intercontinental match bol fantastický - to čo predviedli Seth &Miz bolo fantastické wrestlingové predstavenie, ktoré som si náramne užil. Kdesi v polovici show nám bol dopriaty extrémne zábavný segment s Eliasom v hlavnej úlohe ... a to sú moje highlighty z Backlashu. Katastrofálne nudná PPV, ktorú by som si pravdepodobne užil viacej keby som si o nej ráno prečítal. Ak toto má byť nová žiarivá budúcnosť co-branded PPVs tak WWE nevykročila tou správnou nohou.(7.5.2018)

• papadoce

Jedno z najslabších PPV poslednej doby. Prakticky žiadny zápas nebol zaujímavý a main event Reigns vs Samoa Joe bol vyslovene prúser. Vlastne keď si to vezmem spätne, tak všetky main eventy v ktorých pôsobí Reigns patria medzi to najnudnejšie a najmenej záživné čo WWE ponúka a preto celkom nechápem prečo je takto umelo tlačený dopredu. Chcem veriť, že už bude len lepšie. Ibaže by nie.(28.6.2018)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Champion“ od Barns Courtney. (TheSpearCZ)