Takže tak! (TV pořad)

Komedie / Talk-show / Publicistický

Slovensko, 2015

Účinkují:

Martin Daňo

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

• Radko

"Neúnavní hľadači pravdy" prešli k totálnej kritike opozície a k adorovaniu aktuálnej moci. Opísaná rigorózna práca predsedu parlamentu je pre nich pseudokauzou, predsedu vlády pochvália za to, že sa s nimi odfotil a dokola sa rehocú na tom, ako predseda parlamentu nazval poslankyňou opozície cigánočkou. Do toho pár drsných vyrážok tým, čo im ležia v krku (rôzni novinári, opoziční politici, prezident). Jednoducho: všetko, čo chce vláda sprosto povedať svojim nepriateľom, ale nemôže, lebo sa to nehodí. Lebo na to má Daňa a Vaskyho. A to nehovorím o tom, že odsledovať celú "satirickú" reláciu je nemožné (maximálne 7 minút). Pretože obsah, prejav moderátorov, úroveň humoru a spracovania je čistá žumpa. Ktorá však má svojich 20 tisíc pravidelných fanúšikov.(1.2.2019)

„Takže tak“ je satiristicko recesistická relácia, ktorá sa viac menej pravidelne objavuje na internete. Messie Martin Daňo a doktor Rudolf Vaský v nej v duchu krvavej roxorovej revolúcie upozorňujú na aktuálne politické kauzy. Títo dvaja páni, neúnavní hľadači pravdy a nebojácni bojovníci za spravodlivosť ma vždy dokážu dobre pobaviť. Zároveň však vo mne zakaždým vzkypí hnev, keď sa dozvedám o svinstvách, ktoré sa na Slovensku dejú. Daňo a Vaský majú môj obdiv, sympatie a rešpekt. Preto salutujem heil Vasky a hovorím „Takže tak“! *****(10.1.2019)

S hodnocením jsem na rozpacích, protože pan Vasky s jeho vaskyjugend se mi třeba líbí, kdežto pan Daňo moc ne. Některé pořady byly hodně vtipné, jiné méně, takže hodnotím jako průměr, ale panu Vaskymu salutuji.(13.1.2019)

• Marek1991

Haha, ha, tak sme sa zasmiali trápnosti a teraz späť robiť niečo užitočné. Toto je skôr pre bláznov.(18.2.2019)

• StanislachKo

Jeeej aj toto sa tu dá hodnotiť :-) Tak neváham a šup ho tam.(3.2.2019)

• Jello Biafra

Zubatá čivava Martin Geňo a zlodej bojlerov Rudo Husky - dvaja vymletí schizofrenici, ktorí sa hrajú na investigatívných novinárov a "proti-systémových bojovníkov". Ich videá presahujú dĺžku dvoch hodín a svojím obsahom pripomínajú nejaký zlý vtip. Popritom veľmi radi provokujú a urážajú ľudí, vyhrážajú sa žalobami, (to je teda fakt antisystémové) poprípade sa vyhrážajú aj fyzickým násilím.......a potom idú robiť veľké haló keď od niekoho dostanú facku či ich spacifikuje ochranka. Jedná sa o nepozerateľný hnoj. Takže tak!!!(13.1.2019)

• ApsidalTill

Takto to dopadne ked zavedú internet dvom ambulantne liečeným magorom.(31.1.2019)

• smatana.sk

Martin Daňo si na CSFD napísal svoj vlastný profilový životopis a označil svoj odpadový youtubový kanál s pošahaným Vaskym klamlivým názvom "TV pořad". Takže kým to administrátori nevymažú, nezostáva nám nič iné, než dať tomu ODPAD.(3.2.2019)

• kaliakra

Akože chápem, že Bontonfilmu alebo CinemArtu ich platení trollovia naklikajú plný počet hviezdičiek na každý výkal, ktorý natlačia do kín. Ale dať tomuto psychopatovi čo i len jedinú hviezdičku je úplne mimo môj vesmír.(3.2.2019)

• Myst1que

Dvaja retarderi na ceste za krvavou revolúciou, zo začiatku bol Daňo ešte vydržatelny (ešte pred Takže tak), no postupom času je prehnane citlivý a všetko považuje za útok na jeho práva a slobodu, ale treba povedať, že ako vtipný tragidokument o dvoch troskách je to na jednu *(31.1.2019)