Takže tak!

Režie:

Martin Daňo

Účinkují:

Martin Daňo

Takže tak! je satiristicko-recesistická relácia, ktorá sa nepravidelne naživo vysiela prostredníctvom internetu. Neúnavní hľadači pravdy a nebojácni bojovníci za spravodlivosť, Martin Daňo a Rudolf Vaský, v nej upozorňujú na aktuálne politické kauzy, ktoré sa dejú na Slovensku. (MM_Ramone)

Radko odpad!

"Neúnavní hľadači pravdy" prešli k totálnej kritike opozície a občianskeho sektora (myslím tým pravicovo/liberálnu opozíciu a mimovládne organizácie) a k adorovaniu aktuálnej moci (premiéri Fico, Pellegrini zo strany SMER) a mafie (nadpráca pri obhajobe Mariána Kočnera). Opísaná rigorózna práca predsedu parlamentu Andreja Danka zo SNS je pre nich pseudokauzou (verím, že rovnako konzistetný postoj zaujmú aj voči kauze Matoviča či *Kollára a ich opajcnutých diplomoviek), predsedu vlády Pellegriniho pochvália za to, že sa s nimi odfotil. Dookola sa rehocú na tom, ako predseda parlamentu nazval poslankyňou opozície cigánočkou. Do toho pár drsných vyhrážok tým, čo im ležia v krku (rôzni novinári, opoziční politici, prezident). Jednoducho: všetko, čo chce vláda SMERU, SNS a MOSTu-Híd sprosto povedať svojim nepriateľom, ale nemôže, lebo sa to nehodí. Lebo na to má Daňa a Vaskyho. A to nehovorím o tom, že odsledovať celú "satirickú" reláciu je nemožné (maximálne 7 minút). Pretože obsah, prejav moderátorov, úroveň humoru a spracovania je čistá žumpa. Ktorá však má svojich 20 tisíc pravidelných fanúšikov. ()

MM_Ramone

„Takže tak“ je satiristicko recesistická relácia, ktorá sa viac menej pravidelne objavuje na internete. Messie Martin Daňo a doktor Rudolf Vaský v nej v duchu krvavej roxorovej revolúcie upozorňujú na aktuálne politické kauzy. Títo dvaja páni, neúnavní hľadači pravdy a nebojácni bojovníci za spravodlivosť ma vždy dokážu dobre pobaviť. Zároveň však vo mne zakaždým vzkypí hnev, keď sa dozvedám o svinstvách, ktoré sa na Slovensku dejú. Daňo a Vaský majú môj obdiv, sympatie a rešpekt. Preto salutujem heil Vasky a hovorím „Takže tak“! ***** ()

Fiftis

Rozhodne kvalitná publicistická relácia, ktorá ako jedna z mála v dnešných totalitných časoch poukazuje na to, ako krásne mnohé médiá ohlupujú tupé ovce. Stačí vám kopa peňazí a ovce budú vďaka dobrej reklame voliť za prezidenta pozemkového a daňového podvodníka a o 5 rokov na to tupú Pezinskú skládku, ktorá v živote nič nedosiahla. Rovnako tak dvaja predstavitelia tejto show Vaský & Daňo poukazujú s jasnými dôkazmi o slovenských presstitútoch, obzvlášť tých najväčších typu Tódová a Hanzelová. V neposlednom rade je to poukazovanie na politických podvodníkov a tiež ako krásne ohlúpené ovce zvolia za primátorov a županov neznámych idiotov typu Vallo, Lunter či Hattas. A je veľmi vtipné sledovať, ako títo dvaja svojou skvelou robotou vedia nasrať vyššie spomínaných hajzlov a ako sa ich všetci snažia zdiskreditovať. ()

NinonL

S hodnocením jsem na rozpacích, protože pan Vasky s jeho vaskyjugend se mi třeba líbí, kdežto pan Daňo moc ne. Některé pořady byly hodně vtipné, jiné méně, takže hodnotím jako průměr, ale panu Vaskymu salutuji. ()

Jello Biafra odpad!

Zubatá čivava Martin Geňo a zlodej bojlerov Rudo Husky - dvaja vymletí schizofrenici, ktorí sa hrajú na investigatívných novinárov a "proti-systémových bojovníkov". Ich videá presahujú dĺžku dvoch hodín a svojím obsahom pripomínajú nejaký zlý vtip. Popritom veľmi radi provokujú a urážajú ľudí, vyhrážajú sa žalobami, (to je teda fakt antisystémové) poprípade sa vyhrážajú aj fyzickým násilím.......a potom idú robiť veľké haló keď od niekoho dostanú facku či ich spacifikuje ochranka. V každej normálnej a civilizovanej krajine by boli dávno zatvorení v cvokhause. Jedná sa o nepozerateľný hnoj. Takže tak!!! ()

dexp odpad!

Ten, kto dal tomuto produktu lepšie hodnotenie ako odpad, by sa mal nad sebou zamyslieť a zvážiť návštevu lekára. ()

smatana.sk odpad!

Martin Daňo si na CSFD napísal svoj vlastný profilový životopis a označil svoj odpadový youtubový kanál s pošahaným Vaskym klamlivým názvom "TV pořad". Takže kým to administrátori nevymažú, nezostáva nám nič iné, než dať tomu ODPAD. ()

kaliakra odpad!

Akože chápem, že Bontonfilmu alebo CinemArtu ich platení trollovia naklikajú plný počet hviezdičiek na každý výkal, ktorý natlačia do kín. Ale dať tomuto psychopatovi čo i len jedinú hviezdičku je úplne mimo môj vesmír. ()

Matt_Farrell

Vasky a Daňo, vtipná dvojica, ktorá exceluje na YouTube. Poukazujú na korupciu, zneužívanie dotácií a zneužívanie moci. Relácia je vysielaná naživo zo štúdia, kde sa vyjadrujú k aktuálnemu dianiu a do toho potom pridávajú ukážky z videí, natočených v teréne. V druhej polovici väčšinou odpovedajú na telefonáty. Dotýkajú sa citlivých tém a neboja sa obviniť kohokoľvek na Slovensku aj tých najmocnejších. Sú tŕňom v oku liberálov, pretože okrem vlády kritizujú aj opozíciu. Dokonca si trúfnu aj na novinárov a to sa predsa nerobí. A tak sú títo dvaja provokatéri jednými milovaní a druhými nenávidení. Takže tak! ()

Myst1que

Dvaja retarderi na ceste za krvavou revolúciou, zo začiatku bol Daňo ešte vydržatelny (ešte pred Takže tak), no postupom času je prehnane citlivý a všetko považuje za útok na jeho práva a slobodu, ale treba povedať, že ako vtipný tragidokument o dvoch troskách je to na jednu * ()