Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Hviezdy sociálnych médií Paris Hilton, Emily Ratajkowski, Brittany Furlan a ďalší si vybudovali online impérium, no musia čeliť aj nástrahám slávy. (Arsenal83)

Recenze (7)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Přiblíží nám to pár influencerů, což jsou většinou nesympatické existence. Docela mě bavil Kirill, kterej se živí objížděním diskoték, kde leje ženskejm šampaňský na holý zadky. Docela mě zaujalo, že pramáti téhle scény je Paris Hilton, která dokázala být profesionální celebritou ještě před rozmachem sociálních sítí. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Dokument o úbohých naháňačoch followerov a likeov a vypatlaných debiloch, ich fanúšikoch, ktorí napríklad tvrdia, že Paris Hilton je ich najväčším vzorom a zmenila im život. Tak ak je tvojím vzorom hlupaňa čo sa preslávila len fajčením vtáka na internete, tak to klobúk dole. A takýchto prázdnych duší ma len Paris nazbieraných 50 miliónov. Nehovoriac o tom, že aj vďaka takýmto celebritám naše ženy už strácajú ľudskú podobu. Tony makeupu, umelé riasy, nafúknute ústa, už to ani nevyzerá ako človek. Všetka prirodzenosť sa medzi nami už vytratila, normálny život zmizol, láska a úcta je preč, ostali len schránky čučiace do skriniek s virtulnou realitou. ()

haluska11 

všechny recenze uživatele

...co za buržoázní výmysl pozdního kapitalismu jsem to viděla? už začínám chápat, co znamená ten citát o podobnosti chudých a bohatých ze Squid Game - oba se stejně nudí. a tak se i my, plebs, nudíme u dokumentu, který slibuje meme, ale je jen žbleptáním celebrit do prázdna. tož tento hodně podprůměrný (ale v tom vlastně absolutně průměrný) netflixovský dokument žádný běžný smrtelník nemá šanci pobrat. ()

stanyko 

všechny recenze uživatele

Dobre spracovany dokument podava smutny obraz virtualnej ameriky o ludoch, ktori v skutocnosti nemaju co ponuknut, ale v zufalej snahe o pozornost si daju na hlavu plienky, zoblecu do naha a rozne ine nechutnosti... ()

kockodan 

všechny recenze uživatele

Docela smutné podívání. Myslím, že se jich dalo vybrat jako vzorek víc, ale asi se nechtěli účastnit. I tak s vybraným vzorkem vypatlanců to byla docela dobrá sonda do totální prázdnoty lidské duše! Ty konce budou velmi nepěkné. Bude o nich za několik let taky dokument? Doufám, že ano. :) 100% ()

Reklama

Reklama