Distorted

Kathy McCoy

Kostýmy:

Colleen Bryant
  • Junglista

Nejdřív mi připadalo těch 38% hodnocení jako zbytečně krutejch, ale teď už to chápu. Zápletka - hlavní postavě jeblo a sledujeme až do konce, kde překvapivě zjistíme, že nejeblo - už je tááák profláklá... Cusack úplně zbytečnej, námět jako obvykle totálně nevyužitej. Já podle traileru čekal totiž úplně jinej film. Konspirační pošuci nechť si aspoň jednu * přidaj. Klad je, že to nebylo zas tak strašný a hlavně ne dlouhý. A mohlo to bejt i o něco horší.(26.8.2018)

• kaylin

Ne, tohle mě prostě udeptalo...(20.7.2018)

• lamps

Nuda k uzoufání. Více mysteriózně vypadá i obyčejná domácí kočka zírající z okna a John Cusack si dál odevzdaně kope svůj herecký hrob. Více zde.(28.6.2018)

• Kushina

Kdyby režisér nebyl paskvil tak se z toho dal natočit více než skvělý film. Na tohle téma by byl skvělý ale bohužel, když je rozpočet malý tak je z dobrého potenciálu velké hovno. 35%(9.8.2018)

• Morholt

Zmatený děj, nezajímavé postavy, nuda k uzoufání. Co se herců týče, tak narozdíl od mnohých si nemyslím, že by Cusack vyloženě cageovatěl, ale tady nepředvedl vůbec nic a Christina Ricci to vzala jen proto, aby bylo na složenky. Hrůza!(20.8.2018)