6/10. Moderní a komiksem inspirované pojetí je řádně krvavé, temné a občas šíleně ulítlé.. a funguje to. Jen je škoda, že se tvůrci občas točí v kruhu a postavy jsou napsané hrozně černobíle. Rozhodně jde ale o podařený počin a budu bedlivě sledovat nadcházející série. Více: https://www.youtube.com/watch?v=rrNWWFhlZhk(28.5.2019)

Inteligenčne na úrovni Upírskych denníkov a podobných zhovadilostí, ale formálnym spracovaním o level vyššie. Atmosferické lokácie a kulisy, pekné masky, minimum digitálnych efektov. Casting v pohode, Kiernan Shipka je sympaťáčka. Dejovo ma to príliš nezaujalo, na to je to až príliš teen a neškodné. Epizodická štruktúra nevadila, skôr som mal problém s násilným našróbovaním súčasných celospoločenských problémov (ukážkovo zbytočná postava čierneho gay bratranca, feministické kamarátky bojujúce proti šikane). Fajn oddychová zábava.(9.2.2019)

Netflix se fakt snaží. Snaží se zamaskovat klasickou epizodickou tuctovost, která z celého seriálu dýchá zatuchle jako týden nemytá kuřácká držka. Ale lehce to je provoněné a zamaskované sympatickou hlavní hrdinkou, skoro až dětinským příběhem, který je však plný krve a brutality. Dokáže takový být. To bez pochyb. Nicméně nic to nemění na faktu toho, že mnohdy se setkáte s tím, že zápach dorazí tvrdě do vašeho nosu. Sabrina a její koncept je všem velmi známý. My ji spíše známe z toho sitcom rázu, který ve výsledku nebyl zase tak moc hrozný. Ale nic to nemění na tom, že jsem očekával od této Sabriny dost. Horovová verze, která se ve výsledku povedla. Ale nejde o nic světoborného, jelikož si tvůrci mohli mnohdy vyhrát více s tím dějem. A to ani nezmiňuji to, že zásady postav se dokáží měnit jako počasí. lépe zpracování, více koukatelný a vyvoněnější Lucifer.(26.1.2019)

Zabudnite na J.K. Rowling a na dobrého čarodejníka Harryho, tuna sú čarodejnice zlé až do špiku kosti. Niektoré viac, niektoré menej. Vcelku podarená prvá séria, kde prím hraje hustá atmosféra a záludny dej. Dúfam, že nie som sám, ale Kiernan Shipka mi strašne pripomína mladú Hermionu. Sme navnadení, už nás len doraziť druhou sériou.(31.10.2018)

• KM Phoenix

Po první sérii jsem celkem v rozpacích jak hodnotit. Díly jsou dost nevyvážené a přijde mi, že tvůrci se ještě nerozhodli pro jednotnou formu a stále tápou ohledně toho co by tento seriál měl vlastně být. Má se jednat o černou komedii, seriál ze střední či fantasy? Zatím je z toho takový divný hybrid Buffy a Charmed. Což by snad ani nevadilo kdyby si seriál konečně našel ustálenou podobu. Kromě toho mám velké výhrady ke scénáři a obecně chování postav, které je v mnoha případech naprosto debilní či těžko uvěřitelné, případně obojí. A týká se to prakticky bez rozdílu všech, chvílemi jsem měl pocit že některé postupy bezskrupulózně obšlehly ze seriálu "The 100". Stejně jako tam, jsem i tady chvílemi žasl nad zvraty v ději i v postavách. Přitom chvílemi to ani nevypadá tak špatně, ale poslední čtyři díly to dost zazdily.(8.2.2019)