Nastala chyba při přehrávání videa.
 • triatlet
  **

  Scénárista Miroslav Sovják rozehrál v Karambolu tolik spletitých cest, že se z nich nevymotal a u mě teda narazil. Herecky koukatelné, ale příběh celkově se mi zdál vykonstruovaný. Školáka Marka by smrt matky opravdu nepoznamenala? A kdo se o něj staral v době hospitalizace matky v nemocnici, když "strejda" (Langmajer) byl taky připoután k lůžku? Když už je v příběhu Marek předmětem doličným - o něho snad šlo - tak měl mít patřičný prostor. Hra na mariňáka připomínala Robinsonku. Při setkání Vránové, Brabce, Schneiderové a Valenty ale vznikl vtipný dialog: Vránová: "Ten kluk patří do polepšovny." Brabec: "To ty jsi nepolepšitelná.. Vránová byla přesvědčivá starostlivá paní, na protest jejímu vystupování bych tu rybičku možná taky spolkl; slovy Marka "z prdele". Jen jsem čekal, že Marek na dotaz Čím chceš být, chlapče? odpoví: Majorem Zemanem:-) Z cyklu Oběti prostě slabší kousek.(25.1.2009)

 • drkva
  *

  Že Jitka Schneiderová neumí hrát, ale jen přehrávat či deklamovat text, je dávno známá věc. Když se k jejímu ochotnickému výkonu přidá prachbídný a těžko uvěřitelný scénář a režisérská impotence (například stříhy na telefonující hrdinku a černobílé záběry v TV, která právě běží v pokoji - to byl fakt mazec!), nelze se divit, že vypadne paskvil. Uf! Vydržel jsem skoro hodinu, pak už to vážně nešlo...(26.1.2009)

 • RajAthen
  ***

  Líbilo se mi, že místy vidíme, že postava protivného právníka Jiřího Langmajera má v hodnocení hlavní hrdinky tak nějak pravdu (čímž se ho nijak nezastávám), předně ve chvíli, kdy si jde dáma v nesnázích na pracák očekávají 30tisíc. Přesto mám dojem, že valná většina lidí, by situaci velmi rychle a rázně vyřešila sama, takže by vlastně k zápletce nedošlo, protože problém jistě nenastal nehodou...(1.5.2011)

 • Slarque
  ***

  Jednak se mi zdá, že to ani do koncepce cyklu Oběti nezapadá a scenárista by udělal lépe, kdyby si hlavní hrdinka ani nechodila vylévat srdce k Františku Němcovi. On ten scénář ani nemá na standard, který si autor předchozími díly volného cyklu nastavil. Jinak zahrané i natočené je to velmi dobře, nedostatky vidím vážně „jen“ v příběhu.(25.1.2009)

 • kocik1
  **

  Tak tohle se vážně nepovedlo. Ne že by to nebylo dívatelné, to je, celkem dobře. Ne že by to nebyl dobrý námět. To zas jo, byl. Jenže: kdo vlastně psal scénář? Proč tady není nikde uvedený? Vůbec bych se nedivila, kdyby se za svůj výplod scénárista styděl.:-( Je to totiž snůška taková nesmyslů a nelogičností, až si člověk říká, že to snad ani není možný. Děcko, kterému si ani nezasteskne po vlastní mámě, když mu umře. No co, byla a už není... Byt - to by mě fakt zajímalo, jak mohl manžel přenechat byt svojí milenky svojí manželce. Od kdy se v rámci majetkového vyrovnání bere z cizího? Dědicem je snad dítě, pokud je byt v OV. Pokud je pronajatý nebo státní, no, to snad už vůbec ne. Navic mi manželka tedy nepřipadala, že by se nechala lehce očesat..., on pěkný velký vybavený moderní byt a ona cizí starý, menší....., takhle se dělí společné jmění manželů? A pak odebrání dítětě? Vážně takhle? Opravdu se nejdřív docela normálně nevyzve k předání takovým tím normálním způsobem, aby se dítě nestresovalo a tyhle gestapácké metody nepřijdou na přetřes teprve tehdy, když to jinak nejde? Nojo, ale to by nebylo tak efektní. A abych nezapomněla: znáte někdo někoho, kdo hladí kočku proti srsti?(7.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace