Reklama

Reklama

Epizody(6)

Recenze (5)

draxxi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ani tato rada si prilis nelame hlavu s logikou, a ani tady si neodposti klise jako auto co nejde nastartovat... Presto je to svizna, drsna, krvavs a napinava podivana. A padouch dost dobrej na to, aby nam natocili treti radu... 26/10/2020 68% ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá řada je pojata zase o něco jinak a je to dobře. Mínusem je jen nucené natahování děje, které místy ztrácí energii, i když z druhé stránky pohledu to zase dává čas ve budování děsivé atmosféry a dramatizaci. Čím to tvůrci zprasili nejvíce, je použití nového kodexu BLM a LGBT… Ohledně BLM se nejedná o to, že tu jsou nově herci černé pleti, ale že tu je použit vztah mezi černochem a běloškou, co je novodobá propaganda jedné rasy. Ohledně LGBT… tu jsou jak lesbičky, tak i gayové. Proč? To je v příběhu tak ohromně důležité? Co se týče onoho příběhu jako takového, po hororové stránce je to dobré, ale proč si masový vrah Mick Taylor se všemi tak dlouho hraje je skutečně otázkou. Žánrem dobré, ale chtělo to mít ten scénář propracovanější, aby nebylo tak okaté natahování. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (5)

  • Zmíněna karosa B 741 byl městský kloubový autobus vyráběný společností Karosa Vysoké Mýto v letech 1991 až 1997. (Duoscop)
  • Tato epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Při odjezdu autobusu z města hraje „Going Up The Country“ od Canned Heat. Ve 42. minutě v kempu hraje „We Are Here For Such And Little While“ od Terryho Nickse. Při tanci v kempu hraje „Tainted Love“ od Gloria Jones. Na konci dílu hraje „Where Country Is“ od Slim Dusty. (Duoscop)

Reklama

Reklama