Komentáře uživatelů k epizodě (7)

 • sator
  ***

  Když nic,tak jako pocta starým bardúm...a stáří vůbec... Tvůrci se tématu vyhýbají stejně jako diváci...(18.12.2014)

 • triatlet
  *

  Magnusek platí i za pětihvězdičkové hodnocení na csfd :-) ? Úroveň zpracování se neliší od Rodinných pout. 32 hodnocení k 11.11. a 75% ==> žánr: KOMEDIE :-D. Zlatej Troška.(9.11.2014)

 • manonfire
  **

  Takže zkouknuto kvůli panu Brabcovi, bohužel to však jako reálně drama těžce skřípe nereálnou černobílostí charakterů. Celé osazentsvo domova se okamžitě zpykne na hodného dědouška s plnovousem místo obočí, zasypávajíce ho nadávkami, vyhrůžkami, pepřem i fekáliemi, aby ihned po skonu středobodu celé této zlovůle v podobě ledosrdcatého pana Mráze, briskně otočilo a hrdině si potřáslo s trpitelem pravicí. Neschopná ředitelka ústavu, která dopustila pomalu smrt pana Ludvíka, mu nakonec nabídne rámě a odcházejí spolu se zdravotní sestrou jako svatá trojice k nyní již poklidnému ráji centrálního vejminku. Na odpad to sice není, už jen kvůli přívětivému vztahu celého seriálu ke starým hercům, ovšem kvalitu to prostě nemá. 40%(3.7.2015)

 • patrikus
  ***

  Musím uznat, že se jedná o velmi slušný pokrok v Tomášově tvorbě, jak po režijní a technické stránce, tak i ve vedení herců atd. Celý cyklus začíná působit jako velmi slušná televizní záležitost.(10.11.2014)

 • Ygnor
  **

  Jestli tohle je nejlepší Magnusek, dle hodnocení zde na čsfd, tak jiné jeho díla opravdu vidět nechci. Jedna hvězda panu Matyášovi a půlka mjr. Zemanovi. Jen jsem velmi rozčarován, proč velcí herci přistupují na takové "projekty". Samozřejmě, že je žádoucí, aby společnost poukázala na všeobecně známé nešvary, ovšem ševci by se měli držet svého kopyta a ne fušovat do řemesla povolanějších a neřkuli osvícenějších.(12.11.2014)

 • tsatsiki
  ***

  Zavist uzivatelu csfd nezna mezi. Vycitat panu Magnuskovi, ze mu nekdo da 5* je na hlavu. Jsou lide,kterym se jeho filmy libi a bavi je. Me se tento dil libil a konec, ze Brabec zemrel me dostal, to jsem necekal.(28.11.2014)

 • LadyRainier
  ****

  A mě se to líbilo ...Pánové Matyáš a Brabec byli fajn. Pro uživatele Ygnor: Proč chodí dobří herci do takových projektů?? Podívejte se na 13. komnatu pana Brabce ...bude vám to hned jasné ... Už to, že tam sám píšete "mjr zemanovi" svědčí o tom, že jste toho s ním asi moc neviděl ...(2.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace