• triatlet
  odpad!

  Příběh má dva klady: stopáž se vejde do hodiny a Magnusek nezpívá. Další Magnuskovy aktivity -"režie", "scénáristické úpravy" a "ultraherectví" jsou na posezení s psychiatrem. Pětihvězdičkoví hodnotitelé - erik1996, lucky99, blboun09 a spol.- založili čistě náhodou účet v listopadu 2014 a Magnuska považují asi za génia. Argumentovat ještě asi neumí. Televizním parodiím zdar :-D(16.11.2014)

 • 2mig1
  odpad!

  ochotnická tragédie(16.11.2014)

 • Tosim
  **

  Po letech jsem si troufl na něco, v čem má prsty Magnusek. Částečně to bylo i proto, že profesionálové z televize (byť té nejhorší u nás), mu poskytnou určité zázemí a nebude to tolik diletantské. V tomto případě to šlo, vizuál je sice jak před dvaceti lety a kýčovitá hudba občas přehluší dialogy, největší problém je ve vedení herců a ději. Mnoho scénářů psal Jan Cimický, který má na kontě detektivky i jiné knihy, ale všechny ty příběhy na mě působily jako moralizující historky - o chlapci z maloměsta, který nezvládl pěveckou soutěž, o holce z vesnice, která jede pryč za prací, zadluží se a pak je není schopná splácet dluhy. Navíc mnoho zápletek "se tak nějak vyřeší" - agresor z domova důchodců zemře a již nemůže nikomu škodit, vyděrači, co zkorumpovali starostu, se oběsí. Přežít se to dá kvůli některým představitelům, kteří tu podprůměrnou až lehce nadprůměrnou hrůzu "přehrají" (Abrhám, Dejdar). Nuda, šeď, Magnusek, víc netřeba.(30.11.2017)

 • jolly.rose
  ****

  Odpad si to určitě nezaslouží. Mám pocit, že někteří už nejsou schopni Magnuska vnímat jinak než jako odpad a nejsou schopni se na jeho počiny dívat nestranně. Dala bych asi za tři, ale ta příšerná nevraživost ve mně vyvolává naprosto opačné emoce, Navíc mě zde velmi překvapila Simona Chytrová, kdy snad poprvé jako herečka byla pro mě přesvědčivá. Asi by neměla už hrát pod taktovkou svého manžela, tam hraje opravdu přes závit.(27.11.2014)

 • hero_bk
  odpad!

  To měla být parodie? Proč všichni hrajou jako ponocní? Ve kterém paralelním vesmíru Magnusek žije, že si myslí, že by něco takhle mohlo probíhat? Otázky, samé otázky.(15.11.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace