Poslední sbormistr (S01E06) (epizoda)

Drama

Česko, 2014, 1 h

 • triatlet
  odpad!

  Pokus o drama končí ještě před spuštěním titulků. Vrcholná dramatická akce se odehrává v prologu - pachatel žádající policisty o sundání pout ("Kluci, však jsem vás taky učil.") sice slibuje, že z pátého patra jim neuteče, ale skok z otevřeného okna je stejně překvapivý jako Magnuskova schopnost vygradovat dramatickou situaci. Takže divák se směje staticky přihlížejícím postavám. Vlastní příběh 40 minut nudně vypráví o pedofilovi, pak odbočí na cca 2 minuty, aby ukázal, jaké problémy řeší psychiatričky v soukromí (nuda vystřídána dvojnásobnou nudou). Líto mi bylo Šafránkové a Abrháma, jak útrpně odříkávali předepsaný text.(1.12.2014)

 • tsatsiki
  ***

  Velice zdarily díl. Při výkonu Přeučila jsem si vzpomněl,jak v To nevymysliš hral lichváře, připadalo mi, ze ty hajzly hraje stejne. Jinak Libuška jako chápavá žena velmi dobra i Abrhám jako ředitel školy. Jen to mohlo mít akcnejší konec.(1.12.2014)

 • ForGump
  *

  Podruhé jsem sebral všechnu odvahu a podíval se na toto. No a nevěděl jsem jestli se mi to jen zdá nebo je to realita co vidím. Naprosto dramaturgicky a hlavně scénáristicky nezvládnuté, protože tolik nesmyslných vět a situací jen tak někde neuslyšíte a neuvidíte. Na tom všem je jěště smutnější to, že vycházejí z herců do kterých by to před lety opravdu nikdo neřekl. Abrhám se Šafránkovou si nejspíše řekli, že už můžou brát všechno, ale nejspíš na ně Magnusek fakt něco ví, jak jsem četl v jednom nadsazeném komentu. Nejde ale o to jak to zahráli, protože v tom problém není, ale co museli zahrát. Jich je mi opravdu líto. To samé můžeme říct o učiteli herectví Přeučilovi. Opravdu nebýt této účasti bylo by to bez hvězd, protože z protektní Brožové už se opravdu nikdo nezblázní, natož z přežraného Magnuska, který, jak jsem se dočetl, neničí jen film. Všechny tyto hlavní postavy jsou obklopeny neherci, kteří mluví jěště debilněji. Pokračovat můžeme neskutečně absurdní kamerou, již ve většině případů zdobí nesmyslné postavení anebo chvílemi zvukem. V konečném součtu 15%.(5.12.2014)

 • jolly.rose
  *****

  Tento seriál si odpady, či jednu hvězdičku nezaslouží. Mám pocit, že jméno Magnusek u někoho působí jako magnet na odpad. Asi jako u většiny ne-nekončících seriálů jsou díly zdařilejší a méně lepší. To, co jsem zatím viděla bych zprůměrovala na lepších 60 procent, což si myslím není špatné. Navíc herci jako Abrhám, Přeučil, Dejdar, Kačer, Vlasáková, Šafránková, Andrlová a mnoho dalších by se nějakým bezbřehým projektem nedalo zlákat.(8.12.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace