Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• triatlet

Schopnost režiséra zachytit dramatickou situaci je nulová. Ne že by "podobné režisérské ochutnávání" a "aktivní matky" byly nevěrohodné, ale zpracování hraničí s parodií. xxx A jestliže se samotná "stopa života" občas snad vydá nějakým směrem, tak rodinné, případně pracovní pseudoproblémy lékařů působí vyloženě komicky.(11.3.2015)

• bubun

"Chci vaši dceru ochutnávat." (Koukám, že i TV Barrandov v tom má bordel, zdá se mi totiž trochu divný, že by Bočanová alias matka seděla v autě před Lichého chatkou celý víkend.... )(11.5.2015)

Zajímavě natočený příběh, ve kterém exceluje Bočanovà se Štěpánkem a Lichý. Mohlo to být akčnější, obrazy o volbě ředitele tomu ubírali hodnotu.(15.12.2016)

Tak tohle by snad žádná matka udělat nemohla..... Starému prasákovi přiveze 13ti letou dceru a sama venku brečí v autě. To je moc, promiňte.(5.4.2018)