Sice zdařilý díl, v kterém exceloval Prachař, mohli historii vztahu Prachaře a Rybové více rozehrát, ale i tak předvedli dobrý výkon.Sobota zde ukázal, že není jen komediální herec a zvládne bez problému i vážnou roli. Bohužel to dramaturga nevidělo. Jsou tam věci, které by se v reálu nikdy nestaly.(25.9.2015)

• KM Phoenix

Klasicky otřesné jako naprostá většina z cyklu Stopy života. Nicméně jednu hvězdu dávám za Davida Prachaře, který snad na stará kolena u sebe objevil (nechtěný) komediální talent. Takové přehrávání jako u jeho postavy únosce se jen tak nevidí (jeho geniální hláška když drží rukojmí: "Já si nikoho dalšího neobjednal!" mluví za vše). Jinak jde o hrůzný pokus o thriller v rádoby americkém stylu, který je zasazený do prostředí zahrádkářské kolonie. Jako další ješte tak potěší zmatený Taclík v roli policisty, který nemá problém poslat neozbrojeného civilistu za ozbrojeným únoscem (logikou tohoto kroku se asi dvojice scénáristů vůbec nezabývala). Jinak děs běs.(7.10.2015)