Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chasidský kantor Šmuel (Géza Röhrig) ze severní části státu New York, vykolejený z předčasné smrti své ženy, se snaží najít útěchu v náboženství, zatímco je posedlý představou, jak se tělo jeho ženy rozkládá. Když se tajně spolčí s Albertem (Matthew Broderick), profesorem biologie na místní univerzitě, oba se, stále doslovněji, začnou temně komickým způsobem nořit do záhrobí. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

Marze 

všechny recenze uživatele

Nejdříve jsem si říkal jací diváci se na to mohou dívat, ale pak to bylo zábavné. Shawn Snyder natočil jako svůj debut překvapivě podmanivý film. Je to extrentrické, v pozvolném tempu, ale laskavé s černým humorem. Dva muži, kteří mají jen málo společného se přes podivnosti stávají přátelé. ()

kolemjdouc odpad!

všechny recenze uživatele

to se fakt nedalo dyť Šmuel vyl jak šakal a vyl a vyl...kňoura.ano zemřela mu žena ale týrat tím vytím děti????To i v originálu fakt tak kňoural? ()

Reklama

woodsman odpad!

všechny recenze uživatele

neskutocna sracka boha divat sa na film ked po 10 minutach viete ze tomu date odpad jak hrom niaka divna židacka srajda o tom ako chce žid vedeit ako jeho zena vizera v hrobe v rozklade nechapem koho moze napadnut takato kokotina a ten hlas toho žida no cosi strasne ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Jednomu z členů ortodoxní židovské komunity zemře žena a jeho užírá myšlenka na to, co se s jejím tělem stane po smrti. Za pomoci vysokoškolského profesora se to rozhodne zjistit. Ústředním motivem je vyrovnávání se se ztrátou, ale díky specifické charakteristice hlavního hrdiny i jeho obsesi to působí svěže. Nicméně to je zároveň kámen úrazu, protože ne každý to překousne. Mě to díky mé slabosti pro vše židovké sedělo a bavil mě i výborný Géza Röhrig v hlavní roli, jemuž zdatně sekundoval neméně dobrý Broderick. 75% ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Animované sekvencie k filmu robil britský stop-motion animátor Robert Morgan. Keďže väčšina vzniknutých záberov skončila vyradená v strižni, s pomocou nepoužitých záberov teda postrihal krátky film To Dust - Nightmares. (Hamaradža)

Reklama

Reklama