Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

Zajímavý seriál, jsem v napětí, jak bude pokračovat....(5.1.2016)

Po první sezóně jsem byl velmi spokojený a těšil jsem se na další pokračování, téma seriálu mě bavilo, a přestože nešlo zrovna o akční počin, měl příběh spád. S každou další řadou ale kvalita scénáře upadala, a s tím se snižovala i má spokojenost. Od počátku seriálu položili tvůrci celou řadu otázek, na které jsem opravdu chtěl znát odpovědi, postupně mi ale došlo, že scénáristovi o žádné odpovědi nešlo. Za všechno prostě může vyšší moc, ať už jsou to zákony vesmíru, přírody nebo vousáč na obláčku. Zklamání.(17.12.2019)

SPOILERY! Jako vážně! Prostě spousta spoilerů. První série - klube se něco zajímavého, hodně mě to chytlo tak první 4 díly. Postavy věrohodné, člověk s nima sympatizuje, některé mu pijí krev, jiné si oblíbil, napětí tam rozhodně je, zajímavý nápad a zápletka. Člověk je zvědavý, co bude dál, ale už od 5. dílů se to začíná docela protahovat, hrozně se furt všechno omílá a ty jejich záblesky furt o tom stejném bez jakéhokoliv posunu. Druhá série - začne našlápnutě, první dva díly cool.. ale pak to jde od desíti k pěti. Žádné nové rozvíjení postav, furt jsou zaseknuté ve stejných bodech a řeší stejné sračky a furt je nemají vyřešené. Začíná mě štvát většina postav. Furt někdo někam "zdrhá" a polda je furt všechny nahání, aby zůstali hezky pohromadě "v bezpečí". Sotva najde jednoho a odvede ho zpět do domu u jezera, zjistí, že zas někam zdrhnul jiný.. a o tom je v podstatě celá série.. Jo a nikdo si nic neříká a jakékoliv náznaky vysvětlení toho všeho jsou utnuté hned v zárodku. Třetí série - tak tu už bych popsala jako komedii. Přibyly další postavy, nikdo nechápe proč, asi aby v tom byl ještě větší bordel. Teprve v 1. díle 3. série je člověku vysvětlen název celého seriálu a lehce naznačeno, co se tam teda jako vlastně děje, i když nikdo neví, proč se to dělo i jiným než tomu původnímu. Hromada věcí je furt zcela nevysvětlená. Původní postavy jsou furt stejné, na bodě nula, jen jsou více iritující. Furt tam někdo chcípá a obžívá a chce je zabít, pak si to rozmyslí a je na jejich straně, objeví se další, co je chce zabít, tak ho chce zabít ten původní zabiják, ale nakonec ho přesvědčí zpět na správnou cestu, ale pak ho zabije třetí zabiják atd atd.. Furt se všichni míjejí a rozutíkavají a vlastně celá třetí série by se dala vysvětlit jako - lidi se furt míjejí, nikdo nechápe co se děje, protože nikdo nikomu nic neřekne a všechno si zamlčují a pak týpeček zapíská na píšťalu (kterou btw. absolutně nikdo nevysvětlil, kde se tam vzala, co je zač, proč ji má zrovna on, co způsobuje), kterou měl celé dvě série u sebe v kapse a najednou všichni dobrovolně skočí do ohně a šlus.. Jo a ten nenápadný "otevřený konec" po 20 letech už byla jen třešňička na dortu :D(2.4.2020)

bonus za srandovní přízvuk(11.1.2021)

Zrejme moje nove guilty pleasure(30.11.2017)

Opravdu se to příjemně sleduje a postavy jsou taky velmi dobře propracované.(10.12.2017)

• chelsea63

Tvůrci se do toho pěkně zamotali. Po nadějné 1. sérii z toho udělali nelogickou pitominu první kategorie. Proti tomu je zajímavější i film Odyseus a hvězdy. Rozetnou to nějak ve třetí sérii? Nerozetli... Finálová epizoda byla fakt tragická.(2.2.2019)

Jen první série.(8.1.2020)

• ESW

Dobrý nápad, ale moc to nefunguje.(30.6.2020)

• B3n

budovateľský seriál(26.12.2019)

• Alisha666

Nevím, co víc k tomu říct, než že je to strašná blbost, ale není až tak nudná... minimálně chvílema. Poslední řada je prostě už opruz a finále se nedá popsat jinak než ultra bullshit.(26.7.2020)

• Rathe

Ok, já chápu zápletku seriálu. Ale seriál ani po 2 sériích nedal jasnou odpověď, proč se zrovna probrali tyto osoby. Taky je zde strašně moc nesmyslů. Proč umřou a změní se zrovna určité postavy, které jsou spojené s lidmi v Yooraně. No aby to podle tvůrců lépe navazovalo. Ale pravdou je opak a působí to víc amatérsky. Obsazení je z 99% naprosto otřesný.. Patrick Brammall je naprosto nezajímavý herec a jeho výkon je strašný. Podobně jsou na tom i všechny ostatní postavy. Kolikrát i vedlejší postavy působí mnohem lépe než ty hlavní. I scénář je strašně chudě napsaný. A hodně scén z toho působí až trapně, protože je tam očividně jasné, co se děje a postavy dělají, že to zatím neví a chtějí po tom druhém, aby jim to řekl.. no prostě je to otrava. Vůbec jsem nemohl uvěřit tomu, že tomu dali 2. sérii a tak trochu doufám, že nedají třetí možnost.(24.9.2018)