Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

Zajímavý seriál, jsem v napětí, jak bude pokračovat....(5.1.2016)

Po první sezóně jsem byl velmi spokojený a těšil jsem se na další pokračování, téma seriálu mě bavilo, a přestože nešlo zrovna o akční počin, měl příběh spád. S každou další řadou ale kvalita scénáře upadala, a s tím se snižovala i má spokojenost. Od počátku seriálu položili tvůrci celou řadu otázek, na které jsem opravdu chtěl znát odpovědi, postupně mi ale došlo, že scénáristovi o žádné odpovědi nešlo. Za všechno prostě může vyšší moc, ať už jsou to zákony vesmíru, přírody nebo vousáč na obláčku. Zklamání.(17.12.2019)

Zrejme moje nove guilty pleasure(30.11.2017)

Opravdu se to příjemně sleduje a postavy jsou taky velmi dobře propracované.(10.12.2017)

• chelsea63

Tvůrci se do toho pěkně zamotali. Po nadějné 1. sérii z toho udělali nelogickou pitominu první kategorie. Proti tomu je zajímavější i film Odyseus a hvězdy. Rozetnou to nějak ve třetí sérii? Nerozetli... Finálová epizoda byla fakt tragická.(2.2.2019)

Jen první série.(8.1.2020)

• B3n

budovateľský seriál(26.12.2019)

• Rathe

Ok, já chápu zápletku seriálu. Ale seriál ani po 2 sériích nedal jasnou odpověď, proč se zrovna probrali tyto osoby. Taky je zde strašně moc nesmyslů. Proč umřou a změní se zrovna určité postavy, které jsou spojené s lidmi v Yooraně. No aby to podle tvůrců lépe navazovalo. Ale pravdou je opak a působí to víc amatérsky. Obsazení je z 99% naprosto otřesný.. Patrick Brammall je naprosto nezajímavý herec a jeho výkon je strašný. Podobně jsou na tom i všechny ostatní postavy. Kolikrát i vedlejší postavy působí mnohem lépe než ty hlavní. I scénář je strašně chudě napsaný. A hodně scén z toho působí až trapně, protože je tam očividně jasné, co se děje a postavy dělají, že to zatím neví a chtějí po tom druhém, aby jim to řekl.. no prostě je to otrava. Vůbec jsem nemohl uvěřit tomu, že tomu dali 2. sérii a tak trochu doufám, že nedají třetí možnost.(24.9.2018)