Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Zajímavý seriál, jsem v napětí, jak bude pokračovat....(5.1.2016)

 • Necrotongue
  ***

  Po první sezóně jsem byl velmi spokojený a těšil jsem se na další pokračování, téma seriálu mě bavilo, a přestože nešlo zrovna o akční počin, měl příběh spád. S každou další řadou ale kvalita scénáře upadala, a s tím se snižovala i má spokojenost. Od počátku seriálu položili tvůrci celou řadu otázek, na které jsem opravdu chtěl znát odpovědi, postupně mi ale došlo, že scénáristovi o žádné odpovědi nešlo. Za všechno prostě může vyšší moc, ať už jsou to zákony vesmíru, přírody nebo vousáč na obláčku. Zklamání.(17.12.2019)

 • snoodles
  ****

  Zrejme moje nove guilty pleasure(30.11.2017)

 • Jogi.1
  ****

  Opravdu se to příjemně sleduje a postavy jsou taky velmi dobře propracované.(10.12.2017)

 • chelsea63
  **

  Tvůrci se do toho pěkně zamotali. Po nadějné 1. sérii z toho udělali nelogickou pitominu první kategorie. Proti tomu je zajímavější i film Odyseus a hvězdy. Rozetnou to nějak ve třetí sérii? Nerozetli... Finálová epizoda byla fakt tragická.(2.2.2019)

 • wopi
  ***

  Jen první série.(8.1.2020)

 • B3n
  odpad!

  budovateľský seriál(26.12.2019)

 • Rathe
  **

  Ok, já chápu zápletku seriálu. Ale seriál ani po 2 sériích nedal jasnou odpověď, proč se zrovna probrali tyto osoby. Taky je zde strašně moc nesmyslů. Proč umřou a změní se zrovna určité postavy, které jsou spojené s lidmi v Yooraně. No aby to podle tvůrců lépe navazovalo. Ale pravdou je opak a působí to víc amatérsky. Obsazení je z 99% naprosto otřesný.. Patrick Brammall je naprosto nezajímavý herec a jeho výkon je strašný. Podobně jsou na tom i všechny ostatní postavy. Kolikrát i vedlejší postavy působí mnohem lépe než ty hlavní. I scénář je strašně chudě napsaný. A hodně scén z toho působí až trapně, protože je tam očividně jasné, co se děje a postavy dělají, že to zatím neví a chtějí po tom druhém, aby jim to řekl.. no prostě je to otrava. Vůbec jsem nemohl uvěřit tomu, že tomu dali 2. sérii a tak trochu doufám, že nedají třetí možnost.(24.9.2018)