Elizabeth (Nina Dobrevová) je reportérka športových novín, ktorá nedávno pokazila dôležitý rozhovor s basketbalovou hviezdou Jimmym. Nanešťastie mala práve táto epizóda obrovskú sledovanosť, a tak jej šéf prijal Jimmyho ako Elizabethinho kolegu. Tara (Vanessa Hudgensová) pracuje ako servírka v kaviarni a svoj čas trávi s kamarátkou Daisy na prechádzkach s jej psom. Celé dni pokukuje po sympatickom veterinárovi, ktorý pracuje v ambulancii naproti. Jedného dňa spoznáva excentrického Garretta (Jon Bass), ktorý vlastní malý útulok pre zvieratá. Grace (Eva Longoria) a Kurt (Rob Corddry) sú manželia a čakajú príchod svojej dcéry, ktorú si adoptovali. Od prvého okamihu sa im ale zdá, že Amelia je smutná a napriek veľkej snahe ju nevedia rozveseliť. Dax (Adam Pally) je tínedžer v tele dospelého muža, ktorého príjmom je občasný koncert funkovej kapely, ktorú kedysi založil. Jeho sestra s manželom ho požiadajú, aby sa im postaral o psa, kým budú preč. No a Walter (Ron Cephas Jones) je osamelý vdovec, ktorému sa na prechádzke stratí psík. Našťastie ho pri roznáške pizze nájde mladý chlapec Tyler (Finn Wolfhard). Aj keď sa zdá, že každému z nich sa súkromné problémy stále viac komplikujú, nikto z nich netuší, že už čochvíľa pocítia úľavu. Vďaka svojim psím kamarátom sa v ten istý deň stretnú na tom istom mieste, kde sa ich cesty pretnú a životy naplnia novými impulzmi, nečakanými citmi a láskou. (TV JOJ)

T2

Rozpočet $10miliónovTržby USA $6,809,080Tržby Celosvetovo $6,819,044▐ Ďalší utešený film o psíčkaroch ale tento príde skôr umelo otravný. Veľa banálnych scén, niekedy doslova jedna fópa scéna za druhou, dosť sa to tam bije. Veril som v pohodovú oddychovku ale tu som dostal len minimálnej dávke. /35%/ ()

silentname

"Dog Days" mohol byť podľa mňa skvelým filmom, nebyť toho, že tam má niekoľko vysoko americko-gýčovitých scénok. To sú také momentky, kde si človek už ani nepovie nič iné, než - "To je tak americké!" ... a je to pravda. Je to vysoko americké. No na druhú stranu to má pre mňa sympatické postavy, dobré momentky a celkovo schopnú atmosféru, kde som chcel vedieť čo sa bude diať ďalej. Romantické momentky sú okey, dramatické momentky sú funkčné. Čo sa týka komédie, tak nebolo tu veľa momentov, na ktorých som sa nejako výrazne zasmial. Osobne som možno chcel komédie viac, ale na druhú stranu mi niekedy stačí funkčný film s dobrými momentkami. Najzvláštnejšia tu bola pre mňa asi Nina Dobrev. Myslím, že jej postava miestami nerozumela sama sebe. Vanessa Hudgens je podľa mňa srdcom filmu a scénky s ňou ma celkom bavili. A rovnako sa mi páči aj Jon Bass v role Garretta. Ostatné postavy sú väčšinou okey. Príbehové línie sa nijako výrazne nerušia, má to príjemný spád, chcel som vidieť kde sa všetko prepojí a nenudil som sa. V mojich očiach dobrý film, ktorý je pre milovníkov psov povinnosť. A aj tí, ktorí ich nemilujú si tu môžu nájsť celkom pozerateľný film. Hodnotenie: B ()

BOURQUE

„Psie dni“ je predovšetkým pre milovníkov psov, kde jednotlivé sub-príbehy sú len zdanlivo súčasťou jedného veľkého príbehu. Z hereckej stránky ani na jednej strane nenájdete „nezabudnuteľný“ prípadne „nadpriemerný“ výkon. Jednouchý, miestami potešujúci a na tvár úsmev vyčarujúci, miestami kvôli prehnanej dĺžke trošku unavujúci film. Každopádne, nie to je zlá voľba na jedno nedeľné popoludnie. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Rathalos

Nadherny film,cudujem sa,ze ma tak nizke hodnotenie,pre milovnikov najlepsich priatelov cloveka povinnost pozriet si to,ale nie je to len o krasnych psikoch,je to aj o zivote,ludoch,vztahoch,laske ci priatelstve,velmi prijemna zalezitost...:-) ()

Kritik.

Mám pocit, že kritizujúce komenty sem píšu ľudia, ktorí si film mýlia s nejakým iným. Príjemná oddychovka, viac o ľuďoch a ich príbehoch, než o psích miláčikoch. Má to svoje drobné gýčové muchy, ale atmosféru aj jappyend si toto dielo zachovalo presne tské, aké od začiatku očakávate :) ()

adamix

Nemci tiež točia podobné romantické sračky, ale Američania do tej banálnosti pridávajú psov pre citové vydieranie alebo ako vtipné vsuvky. Umelina. ()