S pravdou ven (TV pořad)

Komedie

Česko, 2018, 45 min

• Petrik82

Pseudokelebrity zase něco hádají... Neuvěřitelně napínavé, zábavné a inovativní.. Za Odpad... Děkuji.. Neberu..(4.5.2018)

• Necrotongue

Prima opět svolala svůj tvůrčí mozkový trust a následně vyslala do světa nový zábavný pořad, který okamžitě dosáhl stejných kvalit jako většina záležitostí z této produkce. Sestavu hostů naverbovaných do tohoto paskvilu raději nebudu ani komentovat a vše podtrhuje fantastický a vtipný výkon moderátora. Výblitek, který na Primě a Barrandově vyloženě očekávám.(17.5.2018)

• dragon94

Je to koukatelné.(13.6.2018)

• SOLOM.

Tenhle nový televizní pořad TV Prima sice není bůhvíjak zajímavou podívanou, ale během těch několika dílů co jsem viděl, jsem se několikrát i slušně zasmál. Zvláště co se hlodů „lachtana“ Horvátha týče. Žílková si to od dob svého účinkování v Tele tele u dost lidí posrala (hlavně v poslední době), ale tady je celkem snesitelná – stejně jako Kopta. Co se samotného formátu této „show“ týče, tak ta mi přijde dost suchá – hlavně tedy to vyzvídání pravdy od soutěžících. Jedna-dvě otázky (většinou) o ničem a šup jde se hodnotit. Sám moderátor taky žádná sláva…(22.6.2018)

• filmmovier

Z velké zvědavosti jsem se podíval na celý jeden díl (očekával jsem totiž novou českou kopii Would I Lie To You), ale výsledek je tradiční nekoukatelná a trapná mizerie, klasická produkce TV Prima. Jaké to je, když lidé lžou a mně to baví, jsem se bohužel opravdu nedozvěděl.(4.8.2018)