poster

Záchranáři (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV

Česko, 2018, 50 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (15)

 • SOLOM.
  *

  Dám jednu hvězdu jen za úctu ke skutečným záchranářům – člověk nikdy neví, kdy je bude potřebovat. Jinak toto zpracování je tragikomické (no spíš otřesné). Většina účinkujících neskutečně přehrává, některé příběhy jsou až úsměvně špatně zpracované – tohle prostě nemá šanci na úspěch. Zase chtěl jen někdo něco napodobit a slovenská verze je naprosto stejná katastrofa…(9.6.2019)

 • kingik
  odpad!

  Zachraň se kdo můžeš. Až se při krouhání cibule nedopatřením nabodne i váš hrtan, zkuste ještě pár minut ochotnicky bědovat na kameru, je více než možné, že špičkový tým zdravotníků vás s vážnou tváří provede rajskou zdravotnickou péčí. Nic si z toho nedělejte, že vám situace přijdou zhusta zinscenované. Zkuste k obrazovce přizvat někoho s podprůměrnou inteligencí, převedeno do praxe někoho, kdo si sotva zaváže tkaničky od bot, a máte jistotu, že daný divák bude autenticky šokovaný nad právě probíhajícími mrtvolnými stavy účinkujících. Zhuštěné legrační vyznění sice jistě nebylo v tvůrčím plánu, jenže je poměrně vzácné se zasmát při otevřené zlomenině hlezenního kloubu a zcela určitě i groteskní pád z koloběžky, po němž se pojme podezření na prasklou lebku, zaručeně pobaví davy. Tvůrci nepropadají panice, natož tvůrčí krizi, neb neúnavně vrší další díly, které by otřásly i relativně erudovaným personálem z Nemocnice na kraji města. 0/10(15.2.2020)

 • Marze
  *

  Herecké výkony budí úsměv.(20.2.2019)

 • Korbitch
  odpad!

  Záchranáři Járy Soukupa v akci.(15.11.2018)

 • honajz2
  *

  Slabší než Policie v akci a Linka 112, ale herce to má teda výborné, nejradši bych je viděl někde ve filmu Neila Breena. 1*(18.3.2019)

 • holyterry
  odpad!

  Asi je to dobrý nápad jak ukázat lidem jak by se měli chovat při podobných situacích které v tomto rádoby pořadu můžeme vidět. Ale... Reakce záchranářů a některé případy se mi zdají až moc nereálné. Mám i pocit že TV Soukup hercům v tomto "pořadu" moc neplatí. Kdybych byla placena za pár korun (asi) stejně jako oni tak bych se taky nesnažila svoji roli zahrát dobře a více uvěřitelně. Ale vážně... Tak otřesné herecké výkony snad už nikde jinde nenajdete(20.12.2018)

 • lubospoti
  *

  Možná to není až tak špatný nápad.. Ale provedení je příšerné.. Typická pokleslá zábava na TV Barrandov.(15.5.2018)

 • Tigran
  odpad!

  Možná ještě o ždibíček horší, než policie v akci. Cením.(6.9.2018)

 • Psycho.R
  odpad!

  Viděl jsem tři díly (samozřejmě větší prostor zabírají reklamy každé čtyři minuty) a je to hrozný. Nejhorší na tom je, že oni záchranáři jsou skuteční lékaři ze záchranky. Kdyby radši vzali službu navíc a zachránili skutečně nějaké životy.(23.11.2018)

 • Pklaun
  odpad!

  Kdyby tam nebylo to příšerný přehrávání ze strany přítomných, nemuselo by být špatné. Podobný pořad jsem sledoval před lety na RTL, ale byl to spíš dokument, než reality show. Tak co se dá očekávat od nízkonákladového pořadu. Opět dobrá myšlenka zprzněná touhou po šťavnatém přiběhu a sledovanosti typickeho televizního spotřebitele.(2.5.2018)

 • Potjoc
  ***

  Bál jsem se, že vzhledem k tématu to bude srdceryvné, dojemné, což není můj oblíbený žánr, proto mě ty americké verze těchto druhů pořadů nebraly a čekal jsem na českou verzi. Ale tohle je ve stejném stylu jako Policie v akci. Dokonce i ten styl panelů s jménama lidí, i ty úvodní a záverečné komentáře, i ta závěrečné titulky.(17.5.2018)

 • Degger007
  odpad!

  Je to oukej, dokud herci nezačnou blít plnotučnou hořčici a nestříká z nich kečup.(10.8.2018)

 • facebook.231
  odpad!

  A jejda! Další kreténina na obzoru.Tohle má být jakýsi spinn-off "reálných" Policajtů v akci či co? Asi ano.Je to stejně trapné,herci-neherci jako obvykle přehrávají a je to další z klenotů TV Buzzrandov.Koukat jen na vlastní nebezpečí.(9.5.2018)

 • MisterSister
  *****

  Kdyby bůh měl čas koukat na televizi, možná by zvážil i toto!(22.6.2018)

 • RanMori
  ***

  Spoustu lidí nadává na herecké výkony, ale mně to přijde ok - však to nejsou a ani to nemají být herci, podle mě jde jen o znázornění situace a její vykreslení, ne o nějaké strhující záběry. Má jít o pochopení a ukázání, čím vším si musí záchranáři taky někdy projít a co všechno musí řešit - někdy opravdu bizarnosti. Pracuji též ve zdravotnictví a tudíž vím, že někteří lidé by se opravdu chovali tak, jak je ukázáno, ale musím uznat i to, že neustále stejný mustr - přijedeme-ošetřujeme-přijde někdo kdo začne celou situaci kecama zhoršovat- už poněkud smrdí diváckou atraktivností. I přesto by to ale mohlo být laické veřejnosti přínosem, protože výjezdy jsou doplněny praktickými informacemi, co jako oznamovatel dělat či nedělat, a jaké je vlastně pozadí celé záchranné služby.(27.6.2019)